Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Senior Member OnLyCIIN's Avatar
    Nickname
    KurnazHoca
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Güncellemeler niye boş geçiyor ???

İyi oyunlar iyi forumlar
    Herkezin bildiği üzere oyunda o kadar çok sorun istek talep varken sizleri bu kadar oyuncu desteklerken sabırlada beklerden güncellemeler boş geçiyor.
    Niye sorunların üstüne birazda cok gidilmiyor farkındamısınız bilmiyorum ama artık coğu yaptığınız etkinliklere bile oyuncular gelmekı istemiyor katılmak içlerinden gelmiyor biraz hızlanmanın sayfalarca dolu sorunların halledilme zamanı gelmedimi

Banned
    Asıl sorun bizde harcıyoruz ama karşılığını alamıyoruz bu yüzden pek takmıyorlar herhalde nede olsa oynamaya almaya devam ediyor diyorlar.

Olay firma yöneticilerinde bitiyor emir verir bunu yap elaman mı yok alır para mı gerekli verir o işi çözer.

Tahminimde ekip başka oyunlara ağırlık veriyor yetersiz işçi sonuç bu.

Nickname
    KurnazHoca
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    oyun yöneticilerinede artık bişey diyemiyoruz sitemden başka sonucta çoğumuz iş hayatındayız ve üstlerin dediğini yapmak zorunda kalıyoruz çoğu zaman ama artık tam yetkili birinin çıkıp arkadaşlar biz bu ay mesela şu sorunları çözecez planımız şu getirmeyi düşündüğümüz etkinlikler şu demeli inanın ne yeni server nede yapılan toplu etkinlikler umurunda değil çoğu oyuncunun biz tam verimli bir oyun oynamak istiyoruz

Banned
    Yıllardır aynı soru , tek cevap :

Yapımcı Firma.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by OnLyCIIN View Post
    İyi oyunlar iyi forumlar
    Herkezin bildiği üzere oyunda o kadar çok sorun istek talep varken sizleri bu kadar oyuncu desteklerken sabırlada beklerden güncellemeler boş geçiyor.
    Niye sorunların üstüne birazda cok gidilmiyor farkındamısınız bilmiyorum ama artık coğu yaptığınız etkinliklere bile oyuncular gelmekı istemiyor katılmak içlerinden gelmiyor biraz hızlanmanın sayfalarca dolu sorunların halledilme zamanı gelmedimi
    Yapılan sunucu bakımının boş geçtiğini neye dayanarak söylüyorsun? Xgencode üzerinden çoklu pazar kuranlar için güncelleme yapıldı. Sanal pcciler çöküşte. Bakımlar boş geçmiyor bence sen boş sallıyorsun.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by ITaladroI View Post
    Yapılan sunucu bakımının boş geçtiğini neye dayanarak söylüyorsun? Xgencode üzerinden çoklu pazar kuranlar için güncelleme yapıldı. Sanal pcciler çöküşte. Bakımlar boş geçmiyor bence sen boş sallıyorsun.
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Merhaba,

Rutin sunucu bakımı yapıldı.
    Buna dayanarak demiş olabilirmi ?

Nickname
    KurnazHoca
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    bunu açıklama yapılmadan biz bilmiyoruz sen nerden biliyosun ? sanal pc yada kullandığın programlar çalışmayıncamı bu kanıya varıyosun ? herkezin beklentileri farklıdır ben kendi beklentilerimi ifade ettim sana göre dolu dolu bir güncelleme geldiyse ne mutlu

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    bunu açıklama yapılmadan biz bilmiyoruz sen nerden biliyosun ? sanal pc yada kullandığın programlar çalışmayıncamı bu kanıya varıyosun ? herkezin beklentileri farklıdır ben kendi beklentilerimi ifade ettim sana göre dolu dolu bir güncelleme geldiyse ne mutlu
    kanka 2-3 gün önce böyle bir konusma geçmişti bu guncellemeden önce öyle bir adım atılmış moderetorun yazdığı mesajı alıntıladım bu res de sadece rutin bakım olmuş dediğine göre

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Paradise
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

İllegal programlar üzerinde yapılan bazı çalışmalar gün içerisinde yeni sürüm ile birlikte yayımlandı. Bu durum neticesinde sanal bilgisayarlarda yeni sürümden dolayı etkilenebilir.

Şimdilik testlerimiz devam ettiği için kesin bir açıklama yapmadık.
    buna dayanarak diyor kardeş ama gm de emin değil zaten tutup tutmadığından.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cessase11 View Post
    buna dayanarak diyor kardeş ama gm de emin değil zaten tutup tutmadığından.
    teşekkürler beni yormadın