Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Senior Member

Güncelleme notları nelerdir res geldi neler değişti?

başlıkta belirtildiği gibi güncellemede neler yapıldı veya neler değişti.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Rutin sunucu bakımı yapıldı.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Merhaba,

Bende Patch Geldi Diye Bekliyorum.

Merhaba,

server restart demek bü haftada yan geldik yattık demek oyunun hiç bugu yokmuş gibi sadece açıp kapatmak için mi çalışıyorlar 5 yaşındaki çocuk ta açıp kapatırdı SteamKo ya ne geliyorsa buraya da geliyor yani aynı Gmler steam a da bakıyor yani iki tarafı da server restart demekle yetiniyorar Yazık aldığı paralar sonuna kadar Haram.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IIIVarakVurakIII View Post
    server restart demek bü haftada yan geldik yattık demek oyunun hiç bugu yokmuş gibi sadece açıp kapatmak için mi çalışıyorlar 5 yaşındaki çocuk ta açıp kapatırdı SteamKo ya ne geliyorsa buraya da geliyor yani aynı Gmler steam a da bakıyor yani iki tarafı da server restart demekle yetiniyorar Yazık aldığı paralar sonuna kadar Haram.
    Başka bir yayınca olsaydı onu bile yapmazlardı adamlar bir iş yapmış sonuçta hemen baltala konuyu.

Senior Member OnLyCIIN's Avatar
    Nickname
    KurnazHoca
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    aldığı parayı eleştirmek bize düşmez belki ama biz artık biraz caba istiyoruz olaylara müdehale cok geç oluyor bu kadar oyuncu kitlesi olan bir firma bu kadar yavaş çalışmamalı güncellemeleri 1 hafta önceden bize söylemeli bizde sabırsızlıkla beklemeliyiz ama görüyoruzkü gercekten bir açıp kapama oldu sadece bunun yerine bir yetkilinin çıkıpta evet arkadaşlar bu hafta bir güncelleme gelmedi çünkü biz gelecek hafta şu şu kalemleri tamemen halledecez şu şu sorunrunları tamamen cözecez onun için yoığunluktayız demelerini beklerdik

Banned
    Haftada 1 kez yapılan bakım için insanlar haklı olarak bi düzenleme bekliyor. Hatta burdaki oyuncuların hakkettiği bug'ların fixlendiği haberini beklemek değil, o fixler zaten yapılmalı. Aslında bu, haftalık bakımlarda, yenilikler gelmeli. Ayrıca sorunları yapımcı çözecek diye bekliyoruz, güvenlik kxp gibi durumları xingcode firması çözecek. E nttgame napıyor? Yayıncıyız biz diyip aradan çıkıyor. Yani 2 3 canlı yayın yapıp 3 5 göstermelik ban atınca çalışmış mı oluyorlar. Yapımcının mail adresini verin sizden daha kapsamlı ve faydalı mail atayım ben onlara oyunun sorunları ile ilgili. Xingcode firmasının da mailini verin onlara da güvenlikle ilgili sorunlar hakkında mail atayım. Sizin o baş yöneticinize de söyleyin sizi kovsun bence. Çünkü gerçekten bizim gördüğümüz kadarıyla yaptığınız bi iş yok
    Last edited by Rhales; 02-15-2018 at 09:40 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Mgame önünde gösteri düzenlesek mi.

Banned
    Nickname
    CraftWORLD
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Okurken ben utandım. Yazarken nasıl utanmazsınız?! Yıl 2018! Nasıl bir yönetim anlayışı bu böyle!

Senior Member
    Quote Originally Posted by CraftWORLD View Post
    Okurken ben utandım. Yazarken nasıl utanmazsınız?! Yıl 2018! Nasıl bir yönetim anlayışı bu böyle!
    Sinirim alt üst oldu dört köşeye dağıldım DDDDDDDDDDDD