Results 1 to 2 of 2

Exclamation NTTGAME Sites Girişin Hata

İyi günler yaklaşık bir hafta once charim soyuldu ve bununla ilgili ticketta attım. Bu arada hesabım otp kayıtlı idi. Bundan sonra makınama format attım 5-6 kere. Fakat sorun hala devam etmekte. Problem şu makinama knight kuruyorum ve bu soyulan hesabıma girmeye calısıyorum ve karakter ekranına kadar geliyorum tam char yurudunde karakter ekranında disconnected from server hatasi veriyor ve oyundan atıyor. Fakat bu hesabıma arkadasım kendi makinasından girebiliyor. Dahada ilginci bu soyulan hesbıma giremedimde yine kendi bilgisayarımdan baska bir hesaptaki charima bende girebiliyorum. Dünden beri soyulan hesabıma giriş yapabiliyorum fakat şimdide nntgame sitesine giriş yapamıyorum devamli girdiniz güvenlik kodu yanlış uyarisi veriyor. Bilgisayarımda bir sorun olsa soyulan hesabıma giremedimde baska hesabada girememem gerekmezmi yardımci olursanız cok sevinirm hesabımda switch pre var ve süreler bosa gidiyor. Şimdiden cok tesekkurler iyi çalışmalar

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Kullanıcı adı ve şifre girdiğiniz bölümün altında güvenlik kodu bölmesi bulunuyor. Güvenlik kodu olarak yazılan harfleri doğru bir biçimde boş kutucuğa yazmanız isteniyor. Doğru yazdığınızdan lütfen emin olun. Doğru yazdığınız halde sorun yaşıyorsanız kutucuğun yanındaki yenileme butonuna basıp gelen yeni kodu doğru bir şekilde giriniz.

Bu aşamalardan sonra hala sorun yaşıyorsanız tarayıcı sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Tarayıcı çerezlerinizi sıfırlayın olmazsa farklı tarayıcılarla da deneyin.