Results 1 to 5 of 5

LÜTFEN YARDIM ıd şifre mail şifresini hatırlıyorum yanlız mail adını hatırlıyorum

LÜTFEN YARDIM ID şifre biliyorum otp bana kayıtlı mail adresini unuttum knighttada yılızlı cıkıyor yardım lütfen
    Last edited by hardwaybaytarr; 02-13-2018 at 08:39 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Destek ekibine NTT Portal > E-posta Sorunları kategorisinden bilet göndererek E-posta değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sistemi

ID şifre versem talebde bulunurmusun reis ben hiç anlamıyorumda rica etsem

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Bu konuda size adım adım yardımcı olabilirim. Öncelikle destek sistemine giriş yapın. Sırasıyla Bilet Gönder > NTT Portal > E-posta Sorunları kısmına tıklayın, ardından aşağıda kırmızı renkle belirtilmiş "ileri" kısmına tıklayın. Açılan sayfada kullanıcı adı vb. kişisel bilgilerinizi doldurun. Kayıtlı e-posta adresi kısmına yeni e-posta adresinizi yazabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi yazdıktan sonra aşağıda konu başlığı ve konu içeriği yazmanız gerekiyor. Örnek olarak konu başlığına "E-posta adresimi unuttum" yazabilirsiniz. Konu içeriğine ise hesabıma kayıtlı e-posta adresimi unuttum bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? yazabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin.
    Last edited by LiteraryLuckys; 02-13-2018 at 10:05 PM.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by hardwaybaytarr View Post
    ID şifre versem talebde bulunurmusun reis ben hiç anlamıyorumda rica etsem
    Güvenliğiniz için, hiç kimseyle bilgilerinizi paylaşmayınız. Hiçbir yetkili de sizden böyle bir talepte bulunmaz.