Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Yeni Üyelik Alacağım Ama

Öncelikle herkese merhaba ,

Yaklaşık 10 ay önce falan hilelerden vs bunaldığım için oyunu bırakma kararı almış ve sisteme isyan edelim fikriyle Gm online iken koxp açıp kendimizi 3 arkadaş banlatmaya karar vermiştik.

Herkesin de dediği gibi knight online bırakılmaz sadece ara verilir Bu süreç içerisinde farm slotlarında düzenlemeler yapıldığı ve bu yüzden hilenin azaldığına dair duyumlar aldım. Aynı şekilde youtube yayıncıları izledikçe de heves ettim tekrardan . Lakin şöyle bir şey var

oyuna sıfırdan başlayıp format vs atarak iş çıkış saatlerimde eğlenmeyi düşünüyorum ama telefon numaramın kullanıldığı hesaplar ban yediği için üyelik alamıyorum. başkasının numarasından üyelik almak gibi bir acemilik yapıp binlerce lira harcadıktan sonra da hesabın hiç olmasını istemiyorum açıkcası.

Telefon numaramı boşa çıkarabilmem için yapılabilecek bir şey var mıdır ? Aksi taktirde sadece youtube videoları ile eskileri yâd etmekle yetineceğim

şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkürler , iyi akşamlar.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Sisteme kayıtlı mevcut numaralarınızı maalesef ki sildiremezsiniz. Ailenizden herhangi birisinin telefon numarasını kullanarak sisteme kayıt olup yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Senior Member
    Oyuna başlamanı tavsiye etmiyorum.

hile kullanıp bir şekilde ban yiyen kişiler belli bir süre konularak mesela 1 yıl önceki numaralara af getirilebilir sistemden o numara silinebilir

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    eski hesaplarında cash varsa numarayı değiştirmeyi dene. sonra boşalan numara ile de yeni hesap aç