Results 1 to 2 of 2
    Member
    Infractions
    0/1 (10)

Wink good job gamemasters! harika işler yapıyorsunuz

https://i.hizliresim.com/p6WEpN.png

burda küfürden ban yeme sebebim kendi kendimi cr ye atmam ammavelakin nasıl??

KOXPER ADAMI YAKALADIM KAOSTA
    ADAMA PM DEN KOXPUNUNDA BILMEM NEYINDE DİYE SAYDIRDIM
    SONUCUNDA GM lerin KOXPERLARI YAKALAYIP BANLAMASI GEREKIRKEN ONLARIN ISINI BIZ OYUNCULAR SINIRLE YAPARAK CR YE ATIYORUZ
    KENDİ KÜFÜRÜMÜDE GÖSTERİYORUM AMAAA!!!
    gel görki adam çat 7 gün atıyor D
    biz elimizle oynayalım kaoslarda yardıralım sinirden kuduralım koxper adama sövelim bunuda koxper diye küfürle birlikte cr atalım sonuca bak 7 günD

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Her ne sebeple olursa olsun insanlara küfür etmeniz sizin bu tutumunuzu haklı çıkartmaz. Bu durum oyun kuralları gereği yasaktır ve tespiti halinde de gerekli cezai işlemler yapılır. Oyun içi kontroller 7/24 devam etmekte. Rapor yapıp yapmamak sizin inisiyatifinize kalmış bir durum fakat rapor yapıyorsanız da önce ailevi değerlere küfür edip sonra şikayetçiyim dememeniz gerekir.

Bu tutumunuzu bundan sonra ki süreçte devam ettirmeniz alacağınız ceza süresinin artmasına neden olacaktır. Hesabınızın ceza almaması adına lütfen bu tür eylemlerden uzak durunuz.

Hesabınızın ceza süresi sona erdiğinde oyuna tekrardan erişim sağlayabilirsiniz. Bu konuda yapacağınız itirazlarınızı da destek ekibi ile devam ettirebilirsiniz.

İyi forumlar!