Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member
    Nickname
    Moincuo
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Merhaba,

Konuların arşive taşınma saati 21.00 değil, 21.00'dan sonradır. İbareyi doğru okumalısınız.

''21.00'dan sonra her gün arşivleme işlemi yapılıyor, bu saatten önce girip bakmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ekstra bir bilgi paylaşmamız mümkün değildir.''

JR'de Genie kullanımları için videolu bildirim yapmalısınız. Video programı açıkken KSC alarak, video içerisinde sağ altta KSC tarihinin belirgin olması gerekmektedir.

Bölüm kuralları gereği, yeterli içeriğe sahip bildirimler yapmaya çalışın lütfen.
    Birader anlamıyorsun galiba. Saat gece yarısı 12den sonra CEVAPLANMAMIŞ konu arşive alınıyor diyoruz. Saat 12den sonra cevaplayıp arşive alıyorsanız bı saçmalık var bu işte. Ayrıca dediğim gibi jryi bırakıp video açmaya uğraşmak ne kadar mantıklı olabilir? Ksc nasıl yetersiz olabiliyor ? Tarih saatse mesele aynı anda 2 ksc aldım onu da ekleyebilirim

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AliiKurt61 View Post
    peki benim 3 gün içinde 2 kez incelenecektir diye gm arkadaşların cevap yazıp incelemedigini napıcaz? tam 3 gün bekledim sabahtan akşama kadar f5 çektim cevap geldimi cevap geldimi diye en son bu gece 12:30 da f5 ledim hala 2 tane gm nin incelenecek yazısı duruyordu şaka gibiydi yattım sabah kalktım ve konu yok? Bize göstermemek içinmi yapılıyor bu şekilde ben anlıyamadımda ?

neden belirli bir saatte silinmiyorda gecenin bir yarısı siliniyor konu ? reportladıgımız kişinin cevabını göremeyeceksek reportlamanın ne anlamı var Bizden ne bekliyorsunuz yani gece uyumayalım sureklı gelecek cevabımı bekleyelim anlam veremiyorum bazen yaptıgınız işlere.
    Merhaba,

İncelenecektir deniliyorsa, inceleme yapılıyordur. İnceleme sonrası cezai işlem uygulanabilecek herhangi bir bulguya rastlanılmadıysa, şahısa bir işlem uygulanmaz ve bunun sonucunda size ekstra bir bilgi verilmez.

Rapor bildiren kişi olarak ve haklı olarak, rapor ettiğiniz şahısın ceza almasını istiyorsunuz, fakat her rapor ettiğiniz kişinin ceza alma gibi bir durumu bulunmamaktadır.

CR raporları gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Lütfen gün içerisinde raporlarınızı takipte kalınız.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Moincuo View Post
    Birader anlamıyorsun galiba. Saat gece yarısı 12den sonra CEVAPLANMAMIŞ konu arşive alınıyor diyoruz. Saat 12den sonra cevaplayıp arşive alıyorsanız bı saçmalık var bu işte. Ayrıca dediğim gibi jryi bırakıp video açmaya uğraşmak ne kadar mantıklı olabilir? Ksc nasıl yetersiz olabiliyor ? Tarih saatse mesele aynı anda 2 ksc aldım onu da ekleyebilirim
    İnceleme yapılmayan, sonuçlandırılmayan hiçbir rapor arşive kaldırılmamaktadır. CR bölümünde yoğunluk olması durumunda ilgili bölüm personellerinin daha rahat çalışabilmesi için bazı günler istisna olarak taşıma işlemi gece de yapılmaktadır.

Bölüm kuralları gereği, JR Genie bildirimlerinde videolu kanıt istenilmektedir. Bölüm kurallarına uygun olmayan raporlar dikkate alınmamaktadır.

Senior Member
    Nickname
    Moincuo
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Tamam hocam anladım. Biz yalan söylüyoruz cevaplanmadan arşive alındı diye yada körüz görmedik saat 21den önce atılan cevabı hakkınızı yiyoruz helal edin. Peki video konusundaki israrınız hakkında ne söylemek istersiniz? Dediğim gibi ne zaman kimin yasak birşey yapacağını kestiremeyiz. Oyunda attığımız her adımı kaydetmemiz mümkün değil. Ama sizin loglara bakmanız buna kıyasla daha kolay. Atılan nickteki karakterin loglarına baksaniz genieyi açmış mı açmamış mı zaten anlarsınız. Ne bu inat anlamıyorum ki. Bandicam'le anlaşmanız mı var?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    adamlar kurala göre iş yapıyor. kimse ksc ile genieyi banlayamaz. ben jrde pri ile girerken potu genieye koyuyorum. çünkü çar akşama kadar oturuyor. genie kullanayım en azından diyorum. şimdi sen bana sinir oldun. ben her şeyi elimle düzgünce yapıyor olmama rağmen ksc aldın ve yolladın. o zaman ben ban yersem ne diyeceksin? jrde başta koşarken video açabilirsin. crack atarsan 10 dakika sınırın da olmaz. video işi tamamen üşengeçlik. o konuyu bir geç yani

Senior Member
    Nickname
    Moincuo
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Kurala göre iş yapsınlar eyvallah hocam. Ban politikası 8 maddenin b bentine bakarsak
    "b. Ekibinizin geride kalmaması açısından aktif olarak yer almanız gereken Juraid Mountain ektinliğinde Genie kullanımı yasaklanmış olup, kullanan oyuncuların Disturbing Gameplay kuralı üzerinden ceza alacaktır."

Kural diyor ki "Jrde genie açmak yasak"
    Bı açıklama yok işte jrde potu genieye alırsanız sıkıntı olmaz falan. Kural gayet net. "jrde genie açmak yasak"

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by Moincuo View Post
    Artık can sıkıcı olmaya başladı.
    Arşiv saati 21.00 deniliyor ama 21de cevap gelmemiş konu gece yarısından sonra arşive alınıyor?
    Videolu makro şikayet ediyorum sonuç yok.
    Jrde adam genie açmış kafasında kocaman eşek kadar GENİE yazıyor ksc atıyorum kanıt yetersiz diyor. Adama sitem ediyorum. Herkesin video kayıt yaparak oyun oynamadığını, sistemsel olarak bazı bilgisayarlarda mümkün olmadığını söylüyorum. Keza kullandığım kayıt programı free sürümde 10 dakika üstünde kayıt yapmıyor. 10 dakikada bir kayıt baslatamam Jrde adam zaten afk üstüne bide açıp video almak için ben de mi afk kalayım diyorum Gelen cevap yine kanıt yetersiz.

Son 2 haftadır 3 CR şikayetimden 0 olumlu sonuç aldım. Orada kimsenin keyfi için bulunmuyorsunuz. O sizin mesleğiniz. Oradan para kazanıyorsunuz. Doğal olarak getirdiği sorumluluklar var. CR içeriğini okumadan sırf hizliresim linki gördünüz diye kanıt yetersiz yazıp geçemezsiniz.

Moderatör arkadaşlardan ricam Lütfen konuyu kilitlemeyin gerçekten YETKİLİ birinden cevap gelene kadar.

Kesinlikle Cr bölümünün bende yetersiz oldugunun kanaatindeyim Olympia ardreamında herkes macro pedal video alsak işlem yapılmıyor bir iki kere yapıldıgını gördüm ama full dizili hesaplara hiçbir işlem yapılmadıgına da bizzat sahit oldum. Küfür konusuna gelince de hiçbir zaman süresiz hesap kapatılımına ugramıyor olympiada arkadaslarla zaman zaman bizlere sürekli küfür eden bir oyuncuyu atmıştık crye 2 3 kez işlemden sonrası tekrar küfür ettiginde işlem yapılmamaya basladı. Ne yazık ki son zamanlar cok yetersiz.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member
    Nickname
    Moincuo
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Kesinlikle Cr bölümünün bende yetersiz oldugunun kanaatindeyim Olympia ardreamında herkes macro pedal video alsak işlem yapılmıyor bir iki kere yapıldıgını gördüm ama full dizili hesaplara hiçbir işlem yapılmadıgına da bizzat sahit oldum. Küfür konusuna gelince de hiçbir zaman süresiz hesap kapatılımına ugramıyor olympiada arkadaslarla zaman zaman bizlere sürekli küfür eden bir oyuncuyu atmıştık crye 2 3 kez işlemden sonrası tekrar küfür ettiginde işlem yapılmamaya basladı. Ne yazık ki son zamanlar cok yetersiz.
    Adamlar o kadar rahat ki pazar notuna küfür yazıp saatlerce o yazı üstlerinde afk kalabiliyorlar. Çünkü bu yaptırım yok

Member SahipZiz17's Avatar
    Nickname
    xKushina
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DostlaR
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Mod arkadaşlar çok güzel yardırmışlar şöyle yap böyle yap diyede, ben cr ye videosuz konu açmıyorum, videoların başında ve sonunda ksc alıyorum, işlenen fiilin saniye aralıklarını giriyorum tek tek yazıyorum, 18 görüntüleme oluyor jr de gb çalan, afk kalan adam 7-8 gün sonra bir sürü adamı daha madur ettikten sonra zorla 7 gün ban yiyor, 9 dan sonra konuların arşivlenmesinde çalışma rahatlığıda tamamen saçmalık... açarsın arşivi herkes sadece kendi açtığı konuyu görebilir olur biter bu muhabbetlerde biter.
    İllegal kullanan adamları takip etmek, izlemek, banlamak bu şirkette ücretli çalışan adamların işi, yapamıyorlarsa ve biz gönüllü olarak yardımcı oluyorsak bari karşımızda adam gibi muhatab bulalım.
    http://forum.nttgame.com/forum/ximage.php,qtype=sigpic,auserid=1725946,adateline=  1516875804.pagespeed.ic.fX4cMAz9tI.jpg

Bu Gece Gine Aynı Şeyi YAptılar 12:30'dan Sonra gine Konuları Sonuca Ulaştırmış Ve Kaldırmışlar Saçma Sapan İşler Ya Gerçekten Merak Ediyorum Reportladıgım Eleman ceza Aldımı Cünkü İsmini YAzmayacagım forum Sayfasında "Kendi Macromu Yazmaya Başladıgımdan Beri Kimse Vs Gelemez Oldu" Yazdı Arkadaş Ve Paylaştıgı Videoda Minor Efectinin Üstü Kapalı Ve İbex Manayı Daha Mana Dolmadan 3k Manasını Sıfırlıyor. Acaba Bu Arkadaş Yaptırım Aldımı? Konuları Saçma Sapan Kaldırmasanız Aslında Herşey Çok Daha Güzel Olacak Yada Arşive Kaldırılan Konuları Sadece Herkez Kendi Açtıgı Konuyu Görebilse Gerçekten Güzel Olacak Böyle Saçma Sapan Şeylerlede Ugraşmak Zorunda Kalmayacaksınız.

Neden Biz Bir Şeyde Gelişim Saglamak İçin İllaha 5 Bin Kişinin Bir Konu Üzerinde Yogunlaşması Gerekiyor Basit Sistemler Varken Neden Geliştirmek Yerine Sabit Kurallar Üzerinde Saçma Sapan Esnetmelerle Devam Ediliyor?