Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Küfür konusunda elimizden geldiği kadar geniş davranmaya ve az ceza vermeye özen gösteriyoruz bunun sebebi ise halkımızın çok rahat şekilde sokakta tanımadığını kişiye söyleyemeyeceği sözleri sanal ortamda rahatça yazabilmesi, fakat küfür yüzünden hesabınız 3 gün kapatılıyorsa oturup yazdığınız cümleleri sorgulamanız gerekir. Tabiki oyun içerisinde diğer oyuncuların oyun zevkini bölecek, zarar verecek eylemler içerisinde bulunan oyuncular var ama bu hiç bir oyuncumuzun dilediği gibi konuşmasına izin vermez.

Çok kısa bir video ile bu kişileri bizlere şikayet edebilirsiniz, Luring eyleminin cezası 7 günden başlıyor.

Junior Member
    Nickname
    SaraahGadon
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    GoodGuess
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Küfür konusunda elimizden geldiği kadar geniş davranmaya ve az ceza vermeye özen gösteriyoruz bunun sebebi ise halkımızın çok rahat şekilde sokakta tanımadığını kişiye söyleyemeyeceği sözleri sanal ortamda rahatça yazabilmesi, fakat küfür yüzünden hesabınız 3 gün kapatılıyorsa oturup yazdığınız cümleleri sorgulamanız gerekir. Tabiki oyun içerisinde diğer oyuncuların oyun zevkini bölecek, zarar verecek eylemler içerisinde bulunan oyuncular var ama bu hiç bir oyuncumuzun dilediği gibi konuşmasına izin vermez.

Çok kısa bir video ile bu kişileri bizlere şikayet edebilirsiniz, Luring eyleminin cezası 7 günden başlıyor.
    herşey güzel hoş da burada insan sorgusu mu yapıyorsunuz oyun mu yonetiyorsunuz ben çözemedim. benim burada demek istedigim ceza alması gereken bir kişinin ceza almaması ve benim ceza almam. her neyse zaten size göre oyuncuların düşüncesi boş kafanıza ne eserse onu yapmaya devam edin

Quote Originally Posted by SCaNiX View Post
    herşey güzel hoş da burada insan sorgusu mu yapıyorsunuz oyun mu yonetiyorsunuz ben çözemedim. benim burada demek istedigim ceza alması gereken bir kişinin ceza almaması ve benim ceza almam. her neyse zaten size göre oyuncuların düşüncesi boş kafanıza ne eserse onu yapmaya devam edin
    bifrostaydım kendi ırkımdan adamlar prideleri vermemek için olağanca güçleriyle uğraşıyorlardı,onlar 15 kesiyordu ben 1 ancak buna bile dayanamadılar sonunda ts den diğer ırdan oyuncu çağırıp beni kestirdiler..o hırsla çardan çıktım diğer ırka ait çarıma girdim ve bana dalan adama neden öle yapıyorsun diye sorduğumda sana burda ekmek yok dedi..sebep ne olursa olsun birine bu laf nasıl denebilir?velhasılı açtım ağzımı yumdum gözümü tabiki adamın istediğide buymuş ertesi günü bir baktım pm deki çarım değilde oynadığım kesildiğim ana çarım 15 gün bloklanmış..gecede pedal ile ,ilgili konu açtım her nedense rahatsız oluyolar..bu oyundan kimin ne çıkarı var bilmiyorum ama istediğim sadece düzgün bir oyun ortamı ..yeri gelir küfür olur yeri gelir iltifat olur oyuncular arasında ama hile ise çok farklı bir boyut ...

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

CR bölümüne açılan raporlar bölüm yetkilileri tarafından titizlikle incelenip sonuçlandırılmaktadır. Kanıtlarda herhangi bir eksiklik olması durumunda rapor işleme alınmayarak konu sahibine bilgi verilmektedir.

Ayrıca, almış olduğunuz ceza da herhangi bir haksızlık veya yanlışlık bulunmamakta. Her ay npoint veya premium almanız hesabınızın oyun kurallarına aykırı davranışlardan dolayı ceza almayacağı anlamına da gelmemektedir. Oyun içerisinde insanların ailelerine küfür etmeniz ceza almanıza neden olur. Bu konuda NTTGame olarak hiç bir oyuncuya taviz vermemekteyiz. Bu konuda sizin de belirttiğiniz iddialarınız var ise CR bölümüne konu açarak gerekli inceleme ve işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Ek olarak, bu tutumunuzu bundan sonra ki süreçte devam ettirmeniz alacağınız ceza süresinin artmasına neden olacaktır. Hesabınızın ceza almaması adına lütfen bu tür eylemlerden uzak durunuz.

Hesabınızın ceza süresi sona erdiğinde oyuna tekrardan erişim sağlayabilirsiniz. Bu konuda yapacağınız itirazlarınızı da destek ekibi ile devam ettirebilirsiniz.

İyi forumlar!