Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Haksız Yere 3 Gün Blok yedim

Won diye bir kosper var ki bu adam bdv ve choas da kosp illegal program kullanıyor bir de pm atıp dalga geçiyor siz bu adam kufur ederseniz blokalrızmı dıyorsunuz pm de bır kısmın ss nı alıp hesabı bloklatıyor eger sıstem bu şekilde ilerliyorsa illegallerin kol gezip legallerin ceza aldıgı bir oyun anlayısı varsa yarın hersyı satıyım ben kosp alıyım böyle bır sacmalık olabılırmı kufur edene sordunuzmu nıe kufur edıyor bu adam dıye adam sıkayet edıcez reprot bolumune bıldır vıdeo at benım pc donanımım video kayıt programını ve oyunu aynı anda acmıyor nasıl yapıcaz 3 gun hesabı blokladınız 3 gunde kı kaybı kım verıcek bu ıslem deki hata duzeltılmez de 3 gun blok beklersem demek ki bu oyun adaletı tek taraflı Won bugun pm atıyor ben kosp kullanmaya devam edıcegim ama sen 3 gun yoksun dıyor bır de dalga gecıyor yazık dıycek lafım yok tıcket atıyoruz 3 gun sonra cvp gelıcek yanı block suresı bıtmıs olcak kospu kullanan adam yıne rahat rahat dolascak herkesın(gmler dahil) yaptıgı gıbı ızlıyecegiz banlamıyor ayda 1 2 ban atıyorlar o kadar choaslara gırın bakın mılelt ısyan edıyor bdvler de aynı sekılde duvarın ıcıne gırp atak yapan ıntıahr edenlerle dolu ama kanıt yoksa haksızsın mantıgı ıle calıstıgı ıcın bu konu da askıda kalcak adaletsız ve adıl olamayan ceza sıstemın de oyun oynanmıycagı cok acık saygılarımla 1KaTRaN1
    Last edited by potronix; 02-12-2018 at 02:09 PM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ceza alan hesabınızın nickini konuya ekler misiniz ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Ceza alan hesabınızın nickini konuya ekler misiniz ?
    konuya ekledim teşekkürler

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by potronix View Post
    konuya ekledim teşekkürler
    Aldığınız ceza da herhangi bir yanlışlık veya haksızlık görülmemektedir. Bu eylemi bundan sonra ki süreçte devam ettirmeniz durumunda alacağınız ceza süresi artacaktır.

Her ne olursa olsun insanların en değerlilerine küfür içerikli hakaret etmeye kimsenin hakkı yok. Bu konuda NTTGame olarak gerek forum üzerinden gerekse oyun içerisinde hiç bir kullanıcıya taviz verilmemektedir.

Yalan yanlış bilgiler vererek insanları kışkırtmaya yönelik hareketlerinizden dolayı forum hesabınız da 3 gün süre ile kullanıma kapatılmıştır. Ceza süreniz dolduğunda oyuna ve foruma tekrardan giriş sağlayabilirsiniz.

İyi forumlar.