Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Banned
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Aslında bahsettiğiniz sistem mevcut durumda fakat bunu görmek istemeyen çok fazla oyuncu var. Çiftçilerden çok savaşçılara ihtiyacımız var.
    Ama malesef çifçilere müsaade ediliyor kurian çeteleri pazarda, genie çoklu pcleri slotlarda, etkinlik çoklu pcleri haksız kazanç elde etmeye devam ediyorlar.

Krowaz sistemi aynı şekilde belli bir kitlenin elinde anlaşmalara dayalı tutuyorlar rekabet şartları herkes sağlayamıyor.

Csw aynı şekilde belli bir kitlenin elinde hep.

Bifrost git sağlam olanın elinde.

Ben rekabet ederim ama reabet edemeyen çok sonra rakip yok olmaz tabi sistem böyle çünkü.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Ama malesef çifçilere müsaade ediliyor kurian çeteleri pazarda, genie çoklu pcleri slotlarda, etkinlik çoklu pcleri haksız kazanç elde etmeye devam ediyorlar.

Krowaz sistemi aynı şekilde belli bir kitlenin elinde anlaşmalara dayalı tutuyorlar rekabet şartları herkes sağlayamıyor.

Csw aynı şekilde belli bir kitlenin elinde hep.

Bifrost git sağlam olanın elinde.

Ben rekabet ederim ama reabet edemeyen çok sonra rakip yok olmaz tabi sistem böyle çünkü.
    Güzel yazmışsın parselleme oyun içi rekabeti bitiriyor, uzun süreçte de yeni sunucu istiyorlar haklı olarak.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bana Kalırsa Sabit Bir Coins Miktarıyla Tüm Skilleri Açtırmalıyız Örnek +70'den 80e Kadar Olan Skillere 1 2 GB Verip Açılması.

Senior Member 0hMyGod's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    trade edilemeyen ve oyuncunun ortalama 1 haftasını alabilecek bir görevler dizini olabilir. günde 1 defa girilebilen, kasaya konulamayan 7 adet görev itemini topladıktan sonra onları teslim ederek açabilirler. her gün görev iteminin yanına küçükten büyüğe şeklinde yan ödüllerde de verilebilir. mesela abbys gem den başlayarak; abbys gem, ms, red chest, frag of arrogance , green chest, frag of glutton, blue chest. tabi bunlar da trade edilemeyecek ödüller olacak.

Banned
    Nickname
    CraftWORLD
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Oyuncu olarak bu kadar da basitleştirilmesini istemezdim.
    Oyuncu olarak bu kadar basitleştirilsin istemezdim diyorsun ama Genie'ye bir laf söylemiyorsun. Garip... Herkes istiyor böyle bir yeniliği. Şu oyunda, oyuncu isteklerinin ne kadar önemsiz kaldığını herkes görüyor...

İnt priestlerinde zorlanmayacağı bir sistem getirilmesi en uygun olanıdır. Görevlerde bir şeyler kesilmesi gerekir ise int priestler tek başlarına kesemezler çok zorlanacaklardır. (Farm yapan int priestlerden bahsetmiyorum.)

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Bireysel olarak yapılabilen bir görev dizisi fena olmaz aslında. Ama hemen bitirilmeyecek, oyuncuyu biraz zorlayacak. Arkadaşların dediği gibi günde 1 defa girilebilen, 30 gün kadar süren bir görev olabilir. Ek ödüller de konulsa tadından yenmez

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Senior Member
    Quote Originally Posted by CraftWORLD View Post
    Oyuncu olarak bu kadar basitleştirilsin istemezdim diyorsun ama Genie'ye bir laf söylemiyorsun. Garip... Herkes istiyor böyle bir yeniliği. Şu oyunda, oyuncu isteklerinin ne kadar önemsiz kaldığını herkes görüyor...
    Genie için ne gibi bir şey söylememi beklerdiniz? Oyuncuların çoğu zoru sevmiyor. Genie olmasaydı bir çok oyuncu Rebirth 5'i göremezdi. Zoru seviyorsanız kullanmak zorunda değilsiniz.
    Last edited by MythAsSasSin; 02-11-2018 at 11:14 AM.

Banned
    Nickname
    JustOGZ
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Genie oyuna gelen en mantıklı şeylerden birisi.
    Last edited by MythAsSasSin; 02-11-2018 at 01:12 PM.

Senior Member
    Oyuncu olarak bu kadar da basitleştirilmesini istemezdim.
    Basitleştirilip daha güzel pvp ortamı oluşmasını isterim kesinlikle