Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 96
    Senior Member AstaqoraS94's Avatar
    Nickname
    TheAstagoras
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HatersGonnaHate
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Maden İçin İyileştirme

Merhabalar. Öncelikle iyileştirme dememin nedeni ben droplarda değişiklik olamasından yana değilim. Yani kutu ve fragment atmasını kesinlikle istemiyorum bu illegali arttırdığı ve oyun içi aktif olarak bf, chaos, bdw gibi etkinliklere katılılımı azalttığını düşünmekteyim. Ben yalnızca madende iyileştirme taraftarıyım ve böyle bir güncelleme getirilmesini istiyorum. Golden mattock ile kazıyorum ve düşen mystreius gold mine isimli drobun üst üste birikmesi yönünde bir iyileştirme gelmesi gerçekten kolaylık sağalayacaktır. 5 dakikada bir üst doluyor ve npc peşinde koşarak kırıp tekrar madene koyuyoruz Onun yerine bıraksak madene Rpr gelene kadar kazsa ve droplar üst üste birikse. Sonra kırsak mesela kutu kırar gibi.
    Dizi izliyorum aşırı sarıyor tam heyecanlı yerinde maden aklıma geliyor diziyi durdur düşenleri kır tekrar madene koy diziyi aç ama 5 dakika sonra tekrar durdur
    Umarım yetkililer dediğimi anlamıştır, düşen mine ler üst üste birikmesi gibi bir olanak sağlanabilir mi? Tek isteğim bu.
    2005'ten beri değişmeyen lezzet: Spike

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Maden dropları şuan ki haliyle iyi neden diyeceksin çünkü illegaler ortaya çıkar maden dropları yükselirse buda servera zarar verir.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Maden Droplarından Önce Güncelleme Ve Fixler Gerekiyor.

Nickname
    TheAstagoras
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HatersGonnaHate
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by met_nebhBrQa View Post
    Maden dropları şuan ki haliyle iyi neden diyeceksin çünkü illegaler ortaya çıkar maden dropları yükselirse buda servera zarar verir.
    Yazımı okumadan yorum yapmışsın dostum Droplar artsın mı dedim ? Aksine kutu fragment gem vb. hiç bir şey droplara eklenmesin bunlar illegale yol açıyor tek isteğim çıkan dropların pot gibi kutu gibi gem gibi üst üste birikebilmesi. Madene bırakıp tuvalete bile gidilmiyor çünkü çok seri üst doluyor. Ben çıkan küçülme keki, ts, abys gem den zaten memnunum fazlasını istemiyorum yalnızca üst üste birikme olayı düşünülebilir mi diye yazdım

Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Maden Droplarından Önce Güncelleme Ve Fixler Gerekiyor.

Droplarla oynama olmamalı bence bu hali gerçekten yeterli miktarda iyi. Sadece üst üste birikmiyor slot kaplıyor bence sorun bu.

Senior Member
    ya yapıcakları 2kod satır ama uraşmazlar dedin gibi üst üste brikmesi efsane olur ayrıca madene fragment tarzı küçük droplar eklenibilir bunları non trade yaparsın hiç problem kalmaz

Nickname
    TheAstagoras
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HatersGonnaHate
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Üst üste birikmesi gerçekten güzel bir iyileştirme olur çünkü ciddi derecede can sıkıcı oluyor üst dolması ama fragment gibi droplar aktifliği bitiriyor benim düşüncem

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by met_nebhBrQa View Post
    Boss ları da illegaller kesiyo onlarda kalksın ?
    KO bir oyun olabilir mi dersin ?

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Smile

Bugüne kadar gördüğüm en mantıklı konu. Zaten illegal kasanlar madende ne kasarsa oto koyuyor oto kırdırıyor. Ama dizi film izlerken kasanlar 15dkda bir bakmak zorunda. Hem mesela böyle 1000 tane kastığımızda 10 tane falan garanti ms alırız çok güzel olur.
    Last edited by kutukutu12; 02-10-2018 at 05:25 PM.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Üst üste birikse efsane güzel olur zaten alır 1 golden mattock sabahtan akşama kadar rpr geldikçe rpr yapar kazarım. 5 bin 10 bin olunca da toplu kırarım Bu olsa çok güzel olur en azından pk larda basılan kristalleri toplarız bu şekilde. TS felan atar MS atar 3-5 iyi olur. Bu güncellemenin gelmesi taraftarıyım droplarla hiçbir şekilde oynanmayıp sadece Minelerin üst üste birikmesi gerekir. En azından 200 lü üst üste birikebilir. Veya sınır olmaz 9999 tane OK alımışçasına birikebilir.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Droplardada ufak iyileştirmeler hiç fena olmaz. En iyi attığı (10.000'de 1) fragment, ts ve küçülme keki satılabilir olarak. Kullanılabilir exp ve np gemler, ms'ler iyi ama az atıyor. Aşırı bi isteğim yok küçülme keki kadar para etcek 200-300k 'lık droplar eklenebilir. Mesela çakma high class kağıdı veya middle upgrade kağıdı gibi.

Bunun dışında arkadaşlarla hemfikir olmamak elde değil. Kesinlikle mine'ların tekli olması saçma. Oyalayıcı lüzumsuz. Rpr'den rpr'ye maden kasan charla ilgilenmek güzel olcaktır. Şu haliyle madenin külfeti çok. Güncellenirse keyifli bir yere dönüşür.