Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Moderator'ler Yardım Lütfen..

Oyunu sildim, tekrar resmi sitesinden yükledim start gelmesi için optionstan elle pach attırmak gerekti 1256 yazınca ancak pach atmaya başladı 1256 dan itibaren tüm pachleri de yükledim ve oyuna bağlanıyorum. Fakat sorun lu : Draki Rift e tıkladığım da direk oyundan atıyor ve altta resmini yükleyeceğim hatayı veriyor. Oyunu silip kurmadan önce darki ye girebiliyordum fakat suanda böyle bir hata alıyorum. Birde draki görev itemleri ve bazı itemler görüntülenmiyor üzerimde 1 adet var fakat boş bır kutu olarak görüntüleniyor taşıyabiliyorum fakat item resmi yok.
    Last edited by MythAsSasSin; 02-11-2018 at 07:33 AM.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Merhaba,

Bilgisayarınızdan oyunun tüm dosyalarını ve yükleyici kaldırın. Daha sonrasında portal üzerinden en güncel sürümü yükleyip tekrar deneyin. Bahsettiğiniz hatanın nedeni bazı dosyaların bozulmasından kaynaklanıyor.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bazı dosyaları anti virüs programınız siliyor olabilir. Oyunu tarama dışı öğe olarak belirleyin ve arkadaşımızın belirtmiş olduğu öneriyi uygulayın.

Junior Member
    Oyunu 3 kez kaldırıp tekrar kurdum antıvir programından Knight exe yi taranmıycak listesine aldım. Nttgame sitesinden indirip kurdum fakat güncel sürümden kstınız nedir. oyunu siteden indirdiğimde 1221 pach inde yükleniyor ve pach atmıyor. manuel pach attırmak içinde 1256 ya ayarlayarak( ilk pach bu sayıda atmaya başladı hepsini denedim) pach attırıyorum. Bunların haricinde oyundaki dosyaları ne şekilde tamamlayabilirim

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by PiskoRD007 View Post
    Oyunu 3 kez kaldırıp tekrar kurdum antıvir programından Knight exe yi taranmıycak listesine aldım. Nttgame sitesinden indirip kurdum fakat güncel sürümden kstınız nedir. oyunu siteden indirdiğimde 1221 pach inde yükleniyor ve pach atmıyor. manuel pach attırmak içinde 1256 ya ayarlayarak( ilk pach bu sayıda atmaya başladı hepsini denedim) pach attırıyorum. Bunların haricinde oyundaki dosyaları ne şekilde tamamlayabilirim

Oyunu tekrar indirmenizi ve öyle kurmanızı öneriyorum. İndirme işlemi sırasında bazı dosyalarda hata olmuş olabilir.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member
    Bilgisayarınızda bulunan kurulum dosyasını ve kurulu olan Knight Online oyununu tamamen sildikten sonra link üzerinden yeniden indirip test eder misiniz?

Güncel sürüm: https://nttgame.app.box.com/v/KnightOnline2181

Junior Member
    Son verdiğiniz linkten yaptığım indirmede düzeldi teşekkür ederim ilginiz ve yardımlarınız için. Bu konu hakkında ticket de atmıştım onuda darki rift diye konu başlığıyla attım bakarak sizi oyalamaması için kapatabilirsiniz.

Senior Member
    Son verdiğiniz linkten yaptığım indirmede düzeldi teşekkür ederim ilginiz ve yardımlarınız için. Bu konu hakkında ticket de atmıştım onuda darki rift diye konu başlığıyla attım bakarak sizi oyalamaması için kapatabilirsiniz.
    Sorunun çözülmesine sevindim. Oyun kurulum dosyasını http://www.nttgame.com/knight/tr/download/client/ adresinden de sorunsuz olarak indirip kurabilirsiniz. Adresi sık kullanımlara eklemenizi öneririm.

İyi eğlenceler.
    Last edited by MythAsSasSin; 02-11-2018 at 11:31 PM.

Junior Member
    Şuanda da Xıncode3 diye bir hata alıyorum oyuna bağlanamıyorum xıncode yüklenemiyor ve hata alıyorum Securty Alert hatası.

Senior Member
    Şuanda da Xıncode3 diye bir hata alıyorum oyuna bağlanamıyorum xıncode yüklenemiyor ve hata alıyorum Securty Alert hatası.
    Hatanın giderilmesi için teknik ekibimiz gerekli kontrolü sağlayacaktır. Xigncode3 log dosyasını http://dosya.co/ adresi kullanarak upload edip direkt linki bizimle paylaşır mısınız.
    Last edited by MythAsSasSin; 02-12-2018 at 01:16 PM.