Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Bdw sorunlari (biktik ! ! !)

Tek tek yazıcam BDW deki sorunları ;

1-) İtemsiz giren adamlarla ayni bdw de yer almak( Bakın itemsiz diyorum kiralik item bile almayan adamlarla ayni bdw girmekten bıktık ! 350k lık kutu için 90 defi 3 aydir açamadım arkadaş 3 aydir hepmi karşıma böle tipler denk gelir item al diye pm atiyoruz ''herkes senin gibi item alamiyor'' diyorlar ozaman girmeyin kardeşim item bile kiralamıyorsunuz max 1m para vereceksiniz kiralık itemlere kırmızı kutusunuda istemiyorum yeterki girmeyin kazanırsam size vericem diyorum eleman hala giriyor ve hala kaybediyoruz sonra küfür edince sinirden ban yiyoruz)(Önerim girişlerde 1m para alın bölece bu elemanlar girmezler biz gerçekten uğraşanlarda adam gibi bdw mizi yaparız hatta 1m demi olmadi 1 cash alın arkadaş bdw girişlerde gerçekten veririm 1 cashı sırf sunlarla ugrasmamak için)

(Yamuk bowlu troll setli adam gelse bdw ona bile eyvl diyeceğim gelen adamlar çıplak pazar charları ya o derece diyorum.)

2-) İtemli oldugumuz halde belli jobların ataklarının ve deflerinin çok düşmesi ( warirorlar ise bdw de fazla güçlü itemliside itemsizide ! ) (Ya herkesi tamamen atak def ve item bakımından eşit yapın yada herkesin itemine göre verin atak ve defini bunuda yapamıyorsanız itemlere güç puanı göstergesi ekleyin toplamda ayni puana sahip olanlari ayni bdw ye alin gerçekten bıktık !)

3-) Bdw den 1 kere ölünce atilmak ve Maradona ışınlanmak ( Her şeye rağmen kapışayim diyorsunuz mesela belki kazanırız diyorsun 1 kere ölünce bdw den atiyor neden 1 kere ölünce bdw den atiliyoruz ? ya bir sınır getirin mesela 10 kere ölünce atilmak gibi yada atmayin kardeşim kapışamadan hoop maradona ışınlanıyoruz)

4-)Partyi biz belirliyemiyoruz 5-6 seferdir karşımızda veya partyimizde koxper diye tabir ettimiz arkadaşlar denk geliyor pt den çıkıp oynuyoruz bu seferde pm den küfür yiyoruz neden çıktın kendını begenmıs ...vs tarzında , Ya biri bizi videoya alip report ederse ? Sonuç ; bizde ban yiyecegiz...

(Size önerim biz belirliyelim bdw pt sini party olarak girelim abi pt tamamlanmadan giremiyorsakda giremiyelim gerçekten sıktı her defasında partyden çıkmak.)

5-)Bdw de tp olmak ve Bdw den atilmak , mesela mage var ptnizde ve towndan çıkmadı ( doğdugunuz ilk yerde duruyor) sizi oraya tp ederse(doğdunuz ilk yere npclerle başladığınız yere yani) sizide atiyor bdw den adamıda atiyor adama söleyince ölemiymiş diye yazıyor.

6-)Masteri açık 68 lvl ile master açık olmayan 59 ların aynı şekilde 58 lerle 45 lerin veya 69 larla 80 lerin aynı bdw'de yer alması (Gene eşitsizlik oluyor herkesi lvlına göre alın arkadaş yada o lvl a özel skilleri açmışsa onlar giremesin mesela masteri açmıssa giremesın 59 larla.)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
    Last edited by mynet3333; 02-10-2018 at 12:52 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    1-İtemsiz dersin fakat yamuq bowluların kastıgı gb yi çekmesini iyi bilirsin.
    3-Hareket halindeyken ve savaşırken atma sorunu olmuyor afeke kalmışsındır pk yapmamışsındır atması normal yada birden fazla kill verirsen her türlü atar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by met_nebhBrQa View Post
    1-İtemsiz dersin fakat yamuq bowluların kastıgı gb yi çekmesini iyi bilirsin.
    3-Hareket halindeyken ve savaşırken atma sorunu olmuyor afeke kalmışsındır pk yapmamışsındır atması normal yada birden fazla kill verirsen her türlü atar.
    kim kimden gb alıyor dostum ben zorundamıyım 1m'e item kiralamayan adamla aynı bdw ye girmeye bak item kiralamak diyorum 1m max vereceği buna para vermek bile zor geliyor adamlara ya
    Last edited by mynet3333; 02-10-2018 at 12:48 AM.

Junior Member
    adamda yamuk bow bile yok çıplak pazar charla giriyor keşke yamuk bowu olsa farkındaysan itemsizi hiç itemi olmayan anlamında çıplak charlara dedim

Junior Member
    hareket halinde degil 1 kere ölüyorsun aşağı inmeye çalışıyorsun hop atiyor bdw den mage seni kafasına göre çekiyor ilk doğdugun yere mesela tekrar aşağı iniyorsun yada inmeye çalışıyorsun hoop gene atiyor bdw den

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mynet3333 View Post
    adamda yamuk bow bile yok çıplak pazar charla giriyor keşke yamuk bowu olsa farkındaysan itemsizi hiç itemi olmayan anlamında çıplak charlara dedim
    O zaman haklısın video alıp cr ye bildirsen coktan banlanmıştı gelip burda konu açmıssın.

Junior Member
    Neyi bildircem çıplak charla bdw girmek yasakmı oluyorda bildireyim girmesinler yada herkese eşit item versinler caos gibi olsun bilegimizin hakkıyla kazanalım

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mynet3333 View Post
    kim kimden gb alıyor dostum ben zorundamıyım 500k ya item kiralamayan adamla aynı bdw ye girmeye bak item kiralamak diyorum 500.000 coin buna para vermek bile zor geliyor sizin gibilere ?
    Item kiralamak 1m hocam.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bdv den hala atıyor mu ,çok uzun zaman önceden de bu sorun vardı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Bdv den hala atıyor mu ,çok uzun zaman önceden de bu sorun vardı.
    evet atiyor ve sabah 3 bdw sinde gene atti..