Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Destek ekibinin ilgisizliğine katılmıyorum.Ama verdiği cevaplar bizi çoğu zaman tatmin etmiyor orasına katılıyorum.

Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Forum üzerinden sizlere daha fazla yardımcı olamıyoruz. Sorununuzun çözümünü destek sistemi üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bilginize,
    Tamamdır teşekkür ediyorum tekrar bilet gönderdim bynodan çektiğim cashleri atmayı unuttum hemen onlarıda gönderiyorum.Rica etsem sizde bakarsanız çok sevinirim.

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    sende epostanı bilmiyon hesabı geri alma peşine düşmüşsün komedi

Quote Originally Posted by yuko1912 View Post
    sende epostanı bilmiyon hesabı geri alma peşine düşmüşsün komedi
    Şakamısın sen.

Gm ekibinden veya destek ekibinden bir arkadaş şu son yazımı görüyor ise mesai bitimine yarım saat var geçen haftadan bu yana şu sorunla uğraşıyorum rica etsem şu tickete bugün mesai bitmeden bakma imkanı varmı

Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by Tatsumiii View Post
    Gm ekibinden veya destek ekibinden bir arkadaş şu son yazımı görüyor ise mesai bitimine yarım saat var geçen haftadan bu yana şu sorunla uğraşıyorum rica etsem şu tickete bugün mesai bitmeden bakma imkanı varmı
    Forumdan böyle bir ricada bulunmanız, süreci hızlandırmaz. Bilet sıranız geldiğinde tarafınıza geri dönüş sağlanır.

Gerekli olmadıkça biletinizi güncellemeden bekleyiniz.

Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Forumdan böyle bir ricada bulunmanız, süreci hızlandırmaz. Bilet sıranız geldiğinde tarafınıza geri dönüş sağlanır.

Gerekli olmadıkça biletinizi güncellemeden bekleyiniz.
    Bilgilendirmeniz için teşekkürler hocam.Durumumu biliyorsunuz 1 hafta oldu bilgisayarcı yolu dokuduk sabah 10 dan bu yana yapıştım bilgisayara arkadaşlardan gelecek cevabı gözledik te bugün kısmet olmadı yarına kaldı sanırım Güncellemeden beklemedeyiz 1 gün daha dayanacağım artık yapacak birşey yok

1 np eksik niye 1 npoint istedim konumu silmişler ne güzel