Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 91
    Junior Member

Makro Mouse Olmadan Etkinliklere Giremeyecek miyiz ???

Yayıncılar bile Utc ve Ft etkinliklerine makro mouse kullanarak giriyor. Eskiden npclere seri seri tıklayanı dc ettiriyordu oyun çok etkili bir
    çözümdü lütfen geri gelsin...Destekleyenler yazsın lütfen...

Yayıncıları reportlayabilirsin, üşeniyorsan eğer bana youtube linklerini gönder ben hepsini seve seve reportlarım. Belki bir farkındalık oluştururuz.

Marco, pedala karşı savaş açmış bulunmaktayım.

Banned
    Nickname
    Apeiron
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    ne video ne link hepsi hikaye hocam, bulamıyorlar.Millet Ft den UTC ye her yere makro ile giriyor.Youtube de onlarca makro videosu var, çözüm? yok tabi ki.

Youtubedeki videoları görünce artık cuma günü npcnin yanından bile geçmek istemiyorum. Gidip tıklamaya çalışıyor giremiyordum. Şimdi kendimi aptal gibi hissediyorum. Bu duyguyu yaşatanlarıda Allaha havale ediyor iyi forumlar diliyorum.

Senior Member Tryldz5353's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    utcye koxpla giren milyarlık charlar biliyorum siz makro peşindesiniz
    Okçu 80 Çok Sekiyor!!!!!!!!!!!!

Banned
    Macro mouse girseler yine iyi direk koxp giriyorlar utc 75 level oldu ne oldu 3-4 saatte 75 level oldular 1+1 etkinliği ile yine afk kalacaklar çoklu pc oyuncuları yine koxperlar karakter kasmanın bu kadar koaly olduğu bir sistemde yine gelecekler.

Member RandomPlayer's Avatar
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Manes'e UTC geldi, bana gelmedi. Bir kere bile giremedim daha. Kısmetse akşama bir ilk yaşarım

Senior Member MyMarblad's Avatar
    UTC nin Aktif olduğu ilk hafta etkinliğe girebildim. Sonrası yok..
    millet uyanmış Biz uyumuşuz
    Fikirlere Critic Spike İşlemez !

Senior Member
    Çok net makro ile npc otomatik seri tıklama mevzusu şuan oyunun en büyük sorunu.Forgotten temple ve utc için emegimiz çalınmakta.ACİLEN ÇÖZÜLMELİ.

Npc ye tıklamak için 3-5 saniye bekleme süresi eklenebilir yada etkinlige girebilmek için tek seçeneğe degilde en az 4 defa farklı seçeneğe tıklama getirilmeli farklı seçenekten kasıt key görevindeki gibi kimisine 1 kimisine 2 tıklanmalıki sabit imleç ile makro ayarlanamamalı.

Npc nin sadece mouse ile tutulması klavye kısa yolları ile tutulamamasıda bir başka seçenek gibi duruyor önlem olarak.

Bu 2 etkinlik için emeğimizi çalanların önüne geçmelisiniz yönetim.

Member RandomPlayer's Avatar
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Aslında madenci abimiz gibi hareket halinde olursa bu npcler sorun tümden çözülür.