Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Juraid Mountain(JR) İnsanların Hakkını Gasp Eden Arkadaş

İki yıllık aradan sonra 5 gün önce Cyper Ring ile karakter satın aldım ve aktivitelere girip ortamı görmek istedim lakin Juraid Mountain'de gözüme ilişen bir arkadaş bilgisayar başında olduğu halde townda afk kalarak geriye kalan 7 kişinin gecenin bir yarısı uykusuz kalıp aktiviteden üç beş kazanç elde etmesini engellemiştir. Video çektiğimi söylediğim halde pişkin pişkin Gm'lere selam söyle video açamicağımı sanıp işi alaya vurdu. Burdan kendisine El sallıyorum...
    JonSn0w tarafımca satın alınmıştır. Ringli Olarak karakteri dizmeden NCS atmak istemedim geçmişte bir vukuatı varsa tarafımdan değildir bilginize.
    Last edited by Patheoz; 02-08-2018 at 03:10 PM.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Cheat Report'a Konu Açarsan İlgilenirler.

Junior Member
    Konuyu oraya açtım burdan da insanların görmesini istediğim için açma gereği duydum.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selamlar, Cheat Reports dışındaki bölümlerde herhangi bir oyuncumuzu zan altında bırakacak yorumların yapılması yasaktır. Bu nedenle konudaki videoyu kaldırdığımı ve tekrar aynı şekilde paylaşımda bulunmamanız gerektiğini bildirmek isterim.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Anlık bildirimde kullanılan discord kanalı 7/24 mu hizmet sağlıyor acaba ,bilgi alabilirmiyiz..

Junior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Selamlar, Cheat Reports dışındaki bölümlerde herhangi bir oyuncumuzu zan altında bırakacak yorumların yapılması yasaktır. Bu nedenle konudaki videoyu kaldırdığımı ve tekrar aynı şekilde paylaşımda bulunmamanız gerektiğini bildirmek isterim.
    Kişiyi nasıl zan altında bırakabiliriz acaba video çekiyoruz sizin isteğiniz üzerine herşey ortada iken kişiye iftira veya başka birşey atmış olmuyoruz kısaca bazı insanları kolluyoruz diyebilirsiniz malum kisi clan lideri ve serverda potansiyeli olan bir clan başka birini çekseydik uğramazsınız bile buraya

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Buraya konuyu açacağına CR ' ye açsaydın çoktan işleme alınmıştı bile.