Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 64
    Senior Member
    Nickname
    xLyki4x
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Moderatörler Hakkında

İyi akşamlar,

Hakaret, spam, saygısızlık olmaksızın bir çok oyuncunun düşündüğü gibi konuyu izah etmeye çalışacağım. Bazı moderatör arkadaşların sürekli rencide etme, küçük düşürme, açılan konulara ilgisiz kalma açılan konuları suistimal ettiklerini düşünmekte ve görmekteyim. Bir çok oyuncu arkadaşım da bu konudan şikayetçi, zaman zaman forumda açılan konular bu durumu destekler nitelikte. Bu sebeplerden ötürü gönüllü görevlerini tam anlamıyla yerine getiremeyen arkadaşların görevlerinden istifa etmesi gerektiğini düşünüyor, böyle bir durum gerçekleşmez ise GM ekibi tarafından bazı moderatörlerin nerf yiyerek bizimle aynı konuma getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Görevini layıkıyla yerine getiren herkesin eline sağlık.

İsim vermeden güzel dille çözmeyi hedeflediğim bu konuda aklıma ilk gelen Death_Stroke, MystrilAsasian, Khanzabal'ın yanlışlarını söyledim. Daha bir çok şey de vardır yani bunlar ilk aklımıza gelen şeylerdi, daha burada yazılıp çizildikçe çok kirli çamaşır ortaya dökülür, o yüzden görevlerini layıkıyla yerine getiremeyenler kimseyi yormasın, görev arkadaşlarının koltuğunu kirletmesin, bıraksınlar.
    Last edited by _Lyki4_; 02-09-2018 at 08:52 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Moderatör listesinde büyük problem var
    Bir an önce ahbap-çavuş ilişkisini bırakıp profesyonelliğe eğilim göstermeleri gerekiyor
    Ancak ne yazık ki NTT'de bu imkansız gibi
    Dostun varsa dokunulmazsın ..

Unutmayın iş başka dostluk başka ..

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Forumda yazdıklarınızın bir bölümüne baktım ve yazılarınızın çoğunun itham, suçlama v.b şeylerden oluştuğunu görmekteyim. Şu an modlarımız gayet istekli ve oyuncularımıza yardımcı olmaya çalışır olduklarını düşünmekteyim. Bunun harici yanlış olduğunu düşündüğünüz şeyleri yazarsanız, değerlendirebilirim.

Ayrıca "İğneyi Kendine, Çuvaldızı Başkasına Batır." diye bir laf buraya çok uyuyor gibi geldi.

İyi oyunlar dilerim.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Şu tarz başlıkları da genelde ceza alan oyuncuların açıyor olması epey ironik
    Evrim Namustur

Senior Member
    Nickname
    xLyki4x
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Sevgili CluTaah, 1 saat önce kadar size bir oyuncu böyle yanıt verdi, hesabı kapatılmadı, bende bu yorumu emsal alarak size cevap vermeye çalışacağım,

Quote Originally Posted by _DetayTeknik_ View Post
    neyi defalarca kez yazdın? uslubuna dikkat et lütfen kullanıcı ile konuştuğunun farkında olursan güzel olur diye düşünüyorum ve söylermisin lütfen kullanıcılara koreko kaç yıl test ettikden sonra bize gelicek küçük bir örnek veriyim ring deki hesabın bilgilerini detaylı görmek , buy pazarındaki bir çok buglar bir çok itemi buya koyamamak , +80 bdw sistemi ve bunlar gibi koreko da yıllardır olan şeyler usko ya gelmedi yada uskoda o buglar yıllardır düzeltilmedi . çok güzel hazırlık ve test yapıyorsunuz yıllar sürüyor testleriniz
    Öncelikle üslubuna dikkat et lütfen, kullanıcı ile konuştuğunun farkında olursan güzel olur diye düşünüyorum. Yanlışları söyledim, konulara ilgisizler, hemen kapatıyorlar, rencide etmeye çalışıyorlar bazıları. Şimdi sorun bende ise lütfen forum geçmişini araştırın defalarca kez açılan moderatör konularını inceleyin, tek olmadığımı siz de biliyorsunuz. Değerli yorumunuz için teşekkürler, muhtemelen mesainin son dakikalarında yorgunluktan böyle bir ters çıktınız ama bu konu altından alacağım desteği göreceksiniz, iyi forumlar.

Senior Member
    Nickname
    xLyki4x
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cia111 View Post
    Moderatör listesinde büyük problem var
    Bir an önce ahbap-çavuş ilişkisini bırakıp profesyonelliğe eğilim göstermeleri gerekiyor
    Ancak ne yazık ki NTT'de bu imkansız gibi
    Dostun varsa dokunulmazsın ..

Unutmayın iş başka dostluk başka ..
    Kesinlikle katılıyorum, eklemeyi unuttuğum bir yorum olmuş teşekkürler.

Senior Member GEZIPARKI1923's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Forumda yazdıklarınızın bir bölümüne baktım ve yazılarınızın çoğunun itham, suçlama v.b şeylerden oluştuğunu görmekteyim. Şu an modlarımız gayet istekli ve oyuncularımıza yardımcı olmaya çalışır olduklarını düşünmekteyim. Bunun harici yanlış olduğunu düşündüğünüz şeyleri yazarsanız, değerlendirebilirim.

Ayrıca "İğneyi Kendine, Çuvaldızı Başkasına Batır." diye bir laf buraya çok uyuyor gibi geldi.

İyi oyunlar dilerim.
    Bence insanları karşınıza almak yerine yanınıza çekmelisiniz. Bu kişiler sayesinde ekmek yediğinizi unutmamalısınız.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _Lyki4_ View Post
    Sevgili CluTaah, 1 saat önce kadar size bir oyuncu böyle yanıt verdi, hesabı kapatılmadı, bende bu yorumu emsal alarak size cevap vermeye çalışacağım,

Öncelikle üslubuna dikkat et lütfen, kullanıcı ile konuştuğunun farkında olursan güzel olur diye düşünüyorum. Yanlışları söyledim, konulara ilgisizler, hemen kapatıyorlar, rencide etmeye çalışıyorlar bazıları. Şimdi sorun bende ise lütfen forum geçmişini araştırın defalarca kez açılan moderatör konularını inceleyin, tek olmadığımı siz de biliyorsunuz. Değerli yorumunuz için teşekkürler, muhtemelen mesainin son dakikalarında yorgunluktan böyle bir ters çıktınız ama bu konu altından alacağım desteği göreceksiniz, iyi forumlar.
    Seven kişiler olduğu gibi, sevmeyen kişilerin olması çok normaldir. Yani belirttiğiniz gibi konular açıldı/açılacaktır ama aynı zamanda modlarımızı seven ve oyuncularımıza yardımcı olduğunu düşünen kişilerde olduğuna eminim.

Benim üstte yazdığım gibi önce kendi yaptığımız hataları düzeltelim ardından, diğer kişilerin hatalarına dikkat edelim. Ayrıca az önce belirttiğim gibi modlarımızın yazdığı yanlış olduğunu düşündüğünüz şeyleri yazarsanız, değerlendirebiliriz.
    Last edited by CluTaah; 02-08-2018 at 01:20 PM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Nickname
    xLyki4x
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Sevgili CluTaah diğer oyuncu arkadaşlarımızda konuya katılım göstermeye başladılar, sizde konuyu takipte kalın, bir süre sonra yapılan yanlışlarının ne olduğunun yazıldığını görebileceksiniz. Destek veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, gün hakkımızı alma günüdür.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Seven kişiler olduğu gibi, sevmeyen kişilerin olması çok normaldir. Yani belirttiğiniz gibi konular açıldı/açılacaktır ama aynı zamanda modlarımızı seven ve oyuncularımıza yardımcı olduğunu düşünen kişilerde olduğuna eminim.

Benim üstte belirttiğim gibi önce kendi yaptığımız hataları düzeltelim ardından, diğer kişilerin hatalarına dikkat edelim. Ayrıca az önce belirttiğim gibi modlarımızın yazdığı yanlış olduğunu düşündüğünüz şeyleri yazarsanız, değerlendirebiliriz.
    Sayın CluTaah;

Eğer bu forumda Moderatör ekibin tutumlarına güveniyorsanız bu konuyu kullanıcıların oylayabileceği güzel bir anket oluşturabilirsiniz ve bu ankete göre değerlendirme yapabilirsiniz.

Ama emin olun ki siz bu dedikleriniz ile ters düşeceksiniz.