Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 64
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar ekibimizde yer alan herhangi bir kişi için destek bölümü üzerinden şikayette bulunabilirsiniz, buraya göndereceğiniz her bileti dikkate aldığımızı bilmenizi isteriz.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KimJongUn View Post
    Sayın CluTaah;

Eğer bu forumda Moderatör ekibin tutumlarına güveniyorsanız bu konuyu kullanıcıların oylayabileceği güzel bir anket oluşturabilirsiniz ve bu ankete göre değerlendirme yapabilirsiniz.

Ama emin olun ki siz bu dedikleriniz ile ters düşeceksiniz.
    Ankete gerek yok şu an forumu zaten discord gibi kullanıyoruz. Yazdıklarınızı direkt cevaplamaya çalışıyorum.

Quote Originally Posted by _Lyki4_ View Post
    Sevgili CluTaah diğer oyuncu arkadaşlarımızda konuya katılım göstermeye başladılar, sizde konuyu takipte kalın, bir süre sonra yapılan yanlışlarının ne olduğunun yazıldığını görebileceksiniz. Destek veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, gün hakkımızı alma günüdür.
    Sizin rahatsızlık duyduğunuz şeyleri duymak isterim. Örnek olarak şu yazısı vs. gönderirseniz sevinirim.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Arkadaşlar ekibimizde yer alan herhangi bir kişi için destek bölümü üzerinden şikayette bulunabilirsiniz, buraya göndereceğiniz her bileti dikkate aldığımızı bilmenizi isteriz.
    Bilet sistemini siz görüyorsunuz sadece, bu kullanıcıların kafalarında ki soru işaretlerini temizlemez. Yada sadece Forum Modratörleri ile alakalı değilde, Forum'un Geneli ile alakalı bir anket oluşturun. Kullanıcıların forum hakkında düşüncelerini belirtebileceği bir anket.

Eğer bu foruma, kullanıcılarınıza ve mod ekibinize güveniyorsanız endişelenicek pek bir şey olmadığını düşünüyorum.
    Last edited by KimJongUn; 02-08-2018 at 01:35 PM.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Dostum Bence Tek Sorunun Yönetimin Senin Suyuna Gitmemesi Genie Konularını Kapatması Ve 14 Şubat'da Sevgilimiz Yeni Server Diyen Arkadaş Sen Değilmisin.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bilet sistemini siz görüyorsunuz sadece, bu kullanıcıların kafalarında ki soru işaretlerini temizlemez. Yada sadece Forum Modratörleri ile alakalı değilde, Forum'un Geneli ile alakalı bir anket oluşturun. Kullanıcıların forum hakkında düşüncelerini belirtebileceği bir anket.
    Patheoz orada herhangi bir şikayetiniz için destek sistemini direkt olarak kullanabilirsiniz manasında dedi, şu an zaten ben sizden yazılan ve beğenmediğiniz şeyleri bize iletebileceğinizi söylüyorum ama kimse atmıyor.

Artı olarak hepimiz insanız yanlış şeyler yazabilir ya da söyleyebiliriz. Bunun için konuşup yanlışlarımız varsa eğer düzeltmemiz gerektiğini söylüyorum.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Nickname
    xLyki4x
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Sayın CluTaah;

Eğer bu forumda Moderatör ekibin tutumlarına güveniyorsanız bu konuyu kullanıcıların oylayabileceği güzel bir anket oluşturabilirsiniz ve bu ankete göre değerlendirme yapabilirsiniz.

Ama emin olun ki siz bu dedikleriniz ile ters düşeceksiniz.
    Sevgili KimJongUn,

Forum yazılarınıda dikkatlice takip ediyorum, haksızlığa boyun eğmeden, korkmadan düşüncelerini söyleyen sayılı oyunculardansın, tebrik ve teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Sevgili Patheoz,

Konuya gösterdiğin ilgi için teşekkür ediyorum.

Sevgili CluTaah,

Şuan al bu yazı var şunu yaptı demem için forumu gezmem gerekecek ama diliyorum ki diğer destekleyen arkadaşların hatırlarında kalan yanlışlar vardır yazarlarsa sevinirim. Mesela az önce siz yorumunu silmeden önce bir arkadaşımız bahsetmişti. Genel olarak, geliyorlar şu olmaz, bu olmaz, böyle konuşmayın, konuya ctrl+v ile bir cevap atılır kilitlenir, ilgi alaka sıfır. Millet konu açmaya korkar oldu. Ayrıca forumun search bölümüne moderatör vs aratırsanız tek tek sıkıntıları okuyabilirsiniz. Benim yine aklıma geldikçe yazarım.

NOT: Moderatörlerin Nerf Yemesi Hk. olan başlığı bile değiştirdiniz bu başlığı bile kabullenemezken siz biletleri inceleyip işlem mi yapacaksınız? Güldüm.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Patheoz orada herhangi bir şikayetiniz için destek sistemini direkt olarak kullanabilirsiniz manasında dedi, şu an zaten ben sizden yazılan ve beğenmediğiniz şeyleri bize iletebileceğinizi söylüyorum ama kimse atmıyor.

Artı olarak hepimiz insanız yanlış şeyler yazabilir ya da söyleyebiliriz. Bunun için konuşup yanlışlarımız varsa eğer düzeltmemiz gerektiğini söylüyorum.
    Bakın ben iddia ediyorum bir anket yapın bu forum ile alaka, bunuda sadece forum moderatörleri ile sınırlandırmayın, forum'un geneli ile alakalı bir anket. Eğer ki ankette siz haklı çıkarsanız benim bu hesabımı sınırsız banlayabilirsiniz.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Öncelikle şunu belirtmeliyim ki burada gönüllü olsun, ofis çalışanı olsun, moderatörler ve gm ekibi bir ailenin parçası ve bir bütün olarak burada bulunmaktalar. Hatalı yorumlar yapılabilir, yorumlarını ve üslubunu beğenmediğiniz kişiler olabilir. Fakat bu konu, anket ile çözülebilecek bir konu değildir.

Ne tür bir anket istiyorsunuz? Tek tek moderatör isimlerini verip, hangisini asalım dememizi mi?

Rahatsızlık duyduğunuz moderatörleri Scorp_Lion'a , sizi rahatsız eden yorumları ile birlikte özel mesaj yoluyla şikayet edebilirsiniz. Ben şikayetçiyim demek, çözüm sağlamamaktadır.

Quote Originally Posted by _Lyki4_ View Post

NOT: Moderatörlerin Nerf Yemesi Hk. olan başlığı bile değiştirdiniz bu başlığı bile kabullenemezken siz biletleri inceleyip işlem mi yapacaksınız? Güldüm.
    Başlığı bizzat ben değiştirdim. Eğer ciddi bir şikayette bulunacaksanız, "nerf yesin" gibi ciddiyetten uzak bir başlık ile bulunmanız doğru değildir.
    Last edited by Khenarth; 02-08-2018 at 01:43 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Öncelikle şunu belirtmeliyim ki burada gönüllü olsun, ofis çalışanı olsun, moderatörler ve gm ekibi bir ailenin parçası ve bir bütün olarak burada bulunmaktalar. Hatalı yorumlar yapılabilir, yorumlarını ve üslubunu beğenmediğiniz kişiler olabilir. Fakat bu konu, anket ile çözülebilecek bir konu değildir.

Ne tür bir anket istiyorsunuz? Tek tek moderatör isimlerini verip, hangisini asalım dememizi mi?

Rahatsızlık duyduğunuz moderatörleri Scorp_Lion'a , sizi rahatsız eden yorumları ile birlikte özel mesaj yoluyla şikayet edebilirsiniz. Ben şikayetçiyim demek, çözüm sağlamamaktadır.
    Sayın Khenarth bakın ben sadece modlar ile ilgili bir anket demiyorum sizlere, Forum'un geneli ile alakalı bir anket talep ediyorum sizlerden.

Senior Member
    Nickname
    xLyki4x
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Sevgili Khenarth ve CluTaah

PM bölümünü kontrol ettim M.. isimli moderatörünüz, açtığım yine bir moderatör konusunu kilitleyip şikayetiniz varsa özelden söyleyin isim paylaşmayın demişti, bende şikayetimi kendisine özel mesaj olarak gönderdiğim tarih 23.1.18'dir. Gördüğümü zaten şikayet ediyorum ama cevap verme tenezzülü bile göstermeyen az önce ilgi alaka sıfır dediğimde bu hareketle dahi bunu ispat eden moderatörünüze teşekkür ederim. Kendisi gibi bir çok ilgisiz, alakasız, konuları sabote eden, vurdumduymaz, ctrl + v combosunu seven moderatörlerden sonuna kadar şikayetçiyim. Aklıma geldikçe, denk geldikçe her şeyi yazacağım. Bakalım bu konuya ne kadar dayanabilecek, ne kadar kilitlemeden bekleyebileceksiniz. Eminim ki moderatörlerden çekilen sıkıntıları tüm oyuncular açık yüreklilikle yazarsa devrim olacaktır.