Results 1 to 4 of 4
    Member
    Nickname
    IFlowers
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

FT girerken oyunun donma sorunu

Merhabalar. destan serverında ft girerken oyunun saniyelik donma sorunundan dolayı ft ye giremiyorum.
    bilgisayarımın özellikleri ;
    Intel Core i5-4200H
    8gb ram
    2gb ekran kartı gtx 850m
    sabit disk olarak hdd ve ssd bulunmakta bilgisayarda. fakat ft ye girerken oyunda donma sorunu yaşıyorum bu sadece bende mi oluyor ?
    FT açılır açılmaz oyunda 1 saniyelik bir donma yaşıyor. dolayısıyla tıklamama rağmen giriş yapamıyorum. bunun sebebi nedir ?

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nisanci064 View Post
    Merhabalar. destan serverında ft girerken oyunun saniyelik donma sorunundan dolayı ft ye giremiyorum.
    bilgisayarımın özellikleri ;
    Intel Core i5-4200H
    8gb ram
    2gb ekran kartı gtx 850m
    sabit disk olarak hdd ve ssd bulunmakta bilgisayarda. fakat ft ye girerken oyunda donma sorunu yaşıyorum bu sadece bende mi oluyor ?
    FT açılır açılmaz oyunda 1 saniyelik bir donma yaşıyor. dolayısıyla tıklamama rağmen giriş yapamıyorum. bunun sebebi nedir ?
    şu şekilde tıklıyorum hiç bir takılma vs durumu olmuyor denemeni tavsiye ederim.

Member RandomPlayer's Avatar
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Aynı şey UTC tıklarken de oluyor ama çok daha beteri. Manese UTC geldiğinden beri bir kere bile giremedim Bosslar ölünce çıkanların yerine girip mapi geziyorum ağlayarak :'(

Member
    Nickname
    IFlowers
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    şu şekilde tıklıyorum hiç bir takılma vs durumu olmuyor denemeni tavsiye ederim.

hocam dediklerinizin aynısını yaptım ama dediğim sorun hala oluyor. az önce gene tıklayamadım. yukarıdan ft nin açıldığını gösteren yazı çıktığı anda oyun 1 saniyelik bir donma yaşıyor. ardından geri geliyor. dolayısıyla giriş yapamıyorum içeriye :S