Results 1 to 8 of 8

Angry OTP Kullandığım Hesap Soyuldu

Öncelikle herkeze merhabalar, böyle bir durumun nasıl olduğunu hala anlayabilmiş değilim. Bu sabaha karsi yani gece yarısı 01:30 civarı charım maradon pazarda dolanıyordum. Birden bir uyarı geldi ve illegal program kullanıyorsunuz gibi bir ikaz aldım nereden geldi onuda anlayamadım. Çok şaşırdım çünkü böyle bir şeyin imkanı yok. Hesabımda otp güvenliği bulunmaktadır. Neyse oyundan dc oldum ve yeniden girmeye çalıştım otp çalışıyor fakat oyuna start gelmiyordu. Ve internet bağlantım devam lı kopuyordu. Daha sonra yaklasık 30 dk içinde oyunu kaldırdım ve yeniden kurdum ve charıma otp ile girdim herşey yolundaydı fakat charım folka gitmisti charımdaki tüm iemlar gb ler ve inn deki butun malzemelerim alınmıstı. Hatta 9999 hp 9999 mp ibex potum vardı onun tüm mp sinide almıslar. İnanın hala şok içerisindeyim. Nasıl olurda otp ile korunan bir hesap soyulabiliyor nasıl oluyorda hesaba giriş yapabiliyorlar hemen gece ticket attım hesabıma giren ip zaten bellidir ticketan olum bir sonuc cıkmassa tabikide suc duyurusunda bulunucagım. Teşekkürler tabiki daha sonra makınama frmat atıp hesabımın mail ve şifre değiştiridim otp yi yeniden kurdum ama hala anlayabilmiş değilim. Saygılarımla...

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun.
    Genellikle hesap bilgilerini başka bir oyuncuya emanet etmek, erişimine izin vermek ve şifre, hesap adı gibi bilgilerini paylaşmak ya da dolandırıcılık amaçlı sahte web siteleri, etkinlikler, hile programları yüzünden bu durumla karşılaşılabiliyor.

Bahsettiğiniz uyarıyı nasıl aldınız?

Teşekkürler, Bahsettiniz gibi kesinlikle hesabımı bir baskasıyla paylasmıs veya hile içeren sitelere girmis veya benzeri bir program kullanmıs değilim ve aslada kullanman. Yukarıda da bahsettim gibi ben oyundaydım ve maradondaydım yaklasık oalrakda belki 3-4 saattir charım oyundaydı. Neria yakınlarındayken oyunda dc oldum fakat sayfa kapanırken tam olarak uyarıyı hatırlamıyorum ama illegal uygulama keşfedildi ve bulundu diye bir pencere acıldı oyundan zaten atmisti. Bilgisayarım masa üstü görüntüsüne gelirken sol üst kosede sanki eski dost formatında bir program çalışması gibi bir sey çalıştı bir seyler tersti ama ne oldunu anlayamadım. Hesabıma girmeye çalıştımda start geliyor fakat beklıyordu alttaki sarı yer dolmuyordu, bir kac sefer denedimde de modemimin baglantısı kesiliyordu 3 veya 4 kez internet baglantım kesimdi oyu actımda giriş için baglantım gidiyordu, otp çalışıyordu bir sıkıntı yoktu artık son care oyunu hemen kaldırdırm ve yeniden kurdum bu sefer start geldı ve yuklendı oyuna girdimde charım folk village daydı tüm itemlarım ve gb ler alınmıstı ve hatta cok eskiden kalma 3200 cash evente verilen 9999 hp ve pm ibex potlarım vardı 9999 mp potubu bile aktarmıslar ama aklımın almadı otp guvenlıği nasıl aşıp bu işlermi yaptılar anlayamadım. Bunun çözümü cok basıt benim ip belli o saatlerde hesababıma baska hangi ip girmişşse zaten datalarda bu mevcuttur istendiktren sonra zaten bulunur savcılıkda zatyen bu durumu direk bilişim sucları aracılıgıyla belirtilen tarih ve saar aralıgında hesaba girenleri ip lerini isteyerek işleme başlıyor. Ama öncelikli olarak tickate gelecek cevabı bekliyorum ve gelen resmi cevabıda buradan paylasacağım Saygılarımla....

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Destek ekibiyle olan yazışmalarınızı herkesin görebileceği bölümler üzerinden paylaşmayınız. Destek sistemi üzerinden devam edebilirsiniz.

Birkac gün önce bu hesabımın soyuldunu foruma yazmıstım ve otp kullanıcı oldumu berlirtmiştim. Sizde forumdaki konuya yorum yapmıstınız. Evet ben otp kullanıcısıyım buna ragmen hesabımı kımseyle paylasmama ragmen nasıl olduysa charım soyuldu. Daha sonra charıma girdimde makınama komple format attıktan sonra mail ve şifre değiştirdim. Bu günde charım oyundaydı maradonda ve dc oldu oyuna girmeye çalısıyorum charackter ekranına geliyor ve dc oluyor. Başaka bir hesabıma girmeye caliıştığımda oyuna giriyor ama bu soyulan hesaba girmeye calıstımda devamlı dc oluyor. Ticket atmak için destek bolumune gittimde ticket secim alanı pasif gorunuyor secip ileri dedimde de
    "Bir Hata Oluştu (Geçersiz Bölüm Seçimi). Please start over." hatası veriyor yani suan hesabımından tickatta atamıyorum hesabıma girebiliyorum bakın suan forumada uyelimle girdim size msj atıyorum ama oyuna girmiyorum. Hesabımda en ufak bir illegallik olmamıstır tüm dataları inelenebilir. Yardımcı olursanız sevinirim napacamı bilemiyorum. Teşekkürler tüm emeklerim boşa gitti itemlarımın çalınmasıyla şimdi hesabada giremiyorum neden anlamadım...
    Last edited by NSUnconQuerabLe; 02-09-2018 at 09:12 AM.

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Kategori seçme ekranında CTRL+F5 kombinasyonunu uygulayarak tekrar deneyin.

Yeniden merhabalar, charım soyuldu itemlar gitti hadi onuda gectim cünkü bu oyunda çaresizliğe gerçekten alıştım şimdi ise hesabıma girerken sorun yaşıyorum. Nasılmı? id şifremi giriyorum karacter geliyor enter yaptımda karakter az yürüyor ve disconnected from server hatası alıyorum daha sonraki denemelerimde de bazen giriyor. Anlamadığım şimdi neden bu hatayı almaya başladım. Dahada ilginci ayni bilgisayardan hemen ardından yani soyulan hesabımla dc olduktan sonra baka bir hesaba veya hesaplara girmeye çalıştığımda hiç bir hata almadan oyuna girebiiyorum. Sanki bu soyulan hesabımda bir gariplikler var gibi ama anlayamadım. Konuyla ilgili ticket attım Dünkü ticket atamamam sorunu kendiliğinden çözüldü nasıl çözüldü onuda anlamadım ama. Sormak istediğim asıl soru şu bu hesabımdaki bu dc sorunu böyle devam edecekmi sebebi nedir hadi buda diyelimki çözülmeyecek eger durum boysa lütfen bildirin hesabımdaki karakterleri yeni bir hesap acıp oraya atayım. Yardım için şimdiden teşekkürler....

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    DC problemi gibi genel bir problem yok. Sadece bu hesapta bu sorunu yaşıyorsanız destek ekibinden yardım isteyebilirsiniz.