Results 1 to 5 of 5

Exclamation NTS atmıyor LÜTFEN YARDIM!!!

Merhaba, Ben bugün sabah saatlerinde PUStan nts kağıdı aldım, doğru bir şekilde yaptığımı düşünüyorum. bütün adımları sırasıyla yaptığımı düşünüyorum. öncelikle hesabımdaki bütün karakterleri clandan çıkardım, friend listemi boşalttım, görevlerin hepsini iptal ettim. ve npc ye geldim NTS kağıdı sertifikaya dönüştürdüm ve en son adımda Transfering Nation ve Move out diyorum hata veriyor '' Transfer cannot be complated if one character is King of Nation'' şeklinde bir kaç arkadaş daha şuan bu problemi yaşamakta. Ticketta attık fakat kağıt 15 saat sonra kaybolcak ve 1600 cash ödedik bunun için. Lütfen en kısa sürede ilgilenirseniz ve bizi madur bırakmazsınız çok sevinicez.

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Orada yazan uyarıya göre hesapta bulunan karakterinizden birisi kral, bu yüzden nts basamıyorsunuz.

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Evet onu bende anladım fakat tabiikide KRAL felan değilim Krallık için herhangi bir üyelik veya başvurumda yok Ayrıca bu hatayı benimle aynı durumu yaşayan diğerleride alıyor.

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Scrollun kullanma süresi bitse bile, eğer hata oyundan kaynaklı ise büyük ihtimalle size yeni bir scroll gönderirler.

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Hala aynı problem çözülmedi, çözümü bilen varsa yardım edebilirmi...