Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Lightbulb YENİ GELEN VEYA 1-2-3 Ay Sonra Tekrar BAŞLAYACAKLARA.. 1 günlük PREMİUM..

Öncelikle s.a

Destan sunucusunda oynarken 2-3 ay ara verdim suan tekrar girip bakmak istiyorum Fakat sabah 8 den akşama kadar bekliyorum 2 gündür oyuna giremiyorum. Piyasa nasıl ,kalabalık nasıl, karakterime ne item var bakmak istiyorum.En azından diyorum yeni başlayanlara veya ara verip tekrar oynamak isteyenlere 1 günlük (24 saat) Premium verilmesini istiyorum ve mantıklı buluyorum inş beni destekleyip , kırmayıp bunu hayata geçirirsiniz.Şimdiden teşekkür ediyorum iyi oyunlar .

Junior Member
    Onun yerine server kapasitesi arttırılsa daha iyi bir çözüm olur. Herkes yeni acc açıp premium'u aykırı kullanabilir.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by wseriesss View Post
    Onun yerine server kapasitesi arttırılsa daha iyi bir çözüm olur. Herkes yeni acc açıp premium'u aykırı kullanabilir.
    İşte başımıza ne geliyorsa bu hinlikten cinlikten geliyor. Oyunu mahveden de bu mentalite oldu zaten. O kötüye kullanılır, bu suistimal edilir, şu illegallerin işine gelir diye diye ortada oyun kalmadı. Her şey kırpıldı bozuldu.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    İşte başımıza ne geliyorsa bu hinlikten cinlikten geliyor. Oyunu mahveden de bu mentalite oldu zaten. O kötüye kullanılır, bu suistimal edilir, şu illegallerin işine gelir diye diye ortada oyun kalmadı. Her şey kırpıldı bozuldu.
    Bunu sen mi söylüyorsun güldürme beni yeni server gelmesin çığlıkları atan sen değilmisin.

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PowerDamage View Post
    Bunu sen mi söylüyorsun güldürme beni yeni server gelmesin çığlıkları atan sen değilmisin.
    yeni serverla bu istenen aynı kefeye koyulacak şeyler değil. buradaki herkes biliyor ki açılacak server eski serverların pksını tamamen yerle bir edecek ve 3-5 ay sonra o server da miladını dolduracak ve kitleler hadi bir server diye yine burada debelenmeye başlayacaklar.

manes ve akaradan sadece 3 ay sonra forumda çok büyük kitleler yeni server istiyoruz diye konu açıyorlardı. neyi eksikti manes ve akaranın? ben söyleyeyim yapılan farmlar sonucunda gb fiyatı düşmüştü.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by PowerDamage View Post
    Evet hala yeni server gelmesiini istemiyorum ama bu durumun yeni serverla bir alakası yok ki eskiden yeni hesaplara 3günlük premium verilirdi. İnsanlar oynayacakları serverı daha rahat seçebilir ortamını gözlemek için o yoğunlukta bile fırsat bulabilirdi. Ben yeni oyuncuların bu imkana yeniden sahip olmasını isterim.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Şuan ki ortam uygun değil 3 günlük pre gelse bile suistimal eden çok kişi olacaktır.Eskiden bu dediğin uygundu fakat zamana göre değişiyor herkesin neyin ne olduğunu şuan biliyor eskiden kimse bilmiyordu oyunu fazla.

Junior Member
    Arkadaşlar katılımınız için teşekkür ederim yanlız konuda 1 günlük yazıyor 3 günlük degil , 3 günlüğü kötüye kullanacak insanlar elbet cıkar bende o yüzden 1 gün dedim sadece karakterimizde ne var ortam nasıl bi bakalım diye ister inanın ister inanmayın 3 gündür giremiyorum charıma 1 kere destan1 e girdi ondada pazar yok.

Junior Member
    ve ayrıca 1 günlük bronze premium lada kimsenin bi cıkar elde edeceğini zannetmiyorum.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Uzun Zaman Girmeyenlere Etkinlik Vardı