Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Manes Pazar Tutulması ve Defalarca Raporlanmamasına Rağmen Banlanmaması

Manes +0 unique lerin orda pazar yapmaktayız. Bir şahıs pazar tutuyor birçok çarı ile ve defalarca raporlamamıza rağmen hala banlanmadı. Raporlara verilen cevaplar hep klasik gereken işlem yapılacaktır fakat yapılan bir işlem yok. Şahısın tehdit ss leri olsun pazar tuttuguna dair 100 de 100 kanıtlar olsun arkadaşlar ve ben defalarca bildirim yaptık fakat yönetimden herhangi bi işlem görmedi. Merak ediyorum nttgame oyuncumu kayırıyor. Adalet sağlamayamıyor musunuz? Kendi adaletimizi kendimiz mi sağlayalım? Bizde mi pazar tutalım? Lütfen artık şu şahısa gereken yapılsın eğer oyun adaletini sağlayabiliyorsanız.

Banned
    Nickname
    Apeiron
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    +1 destek, işlem görülücek denilip konuları kapanıyor ama hiçbir işlem yok.Neden? diye kendi kendime sormaya başladım ve Nttgame'ye tavır aldım hatta ''daesto''sert çıkışarak konumu kapatmaya bile yeltenmişti,Burası ''genel tartışma''oyuncular kendi aralarında istediği gibi uygun olmayan konuları tartışabilirler.Kiminin zoruna giden olaylar bazı arkadaşlarımızın hoşuna gidiyor.Eminim ki şu anda Cr'de açıktır konu ama ne gören olur ne duyan iyi oyunlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Pazarın tutuluyorsa yapmayacaksın başka işlere yöneleceksin kurian mafyasını zapt edemezsin.

Banned
    Nickname
    Apeiron
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by met_nebhBrQa View Post
    Pazarın tutuluyorsa yapmayacaksın başka işlere yöneleceksin kurian mafyasını zapt edemezsin.
    arkadaşın kesin kurian pazar tutan charları var.

Junior Member
    Quote Originally Posted by met_nebhBrQa View Post
    başkan ben bu oyunda kurallar dahili olduğu sürece istediğimi yaparım gmlerde bu güvenliği sağlamak zorundalar. ha bu gereksiz fikrini kendine sakla bence hatta sende onlardan biri olabilirsin doğru bak.

Senior Member Parentalx's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Bende maneste oynuyorum banada denk gelmişti aynı olay.2 çar banlattım birini patheoz birini khenarth banlamıştı.Discord hile bildirim kısmından sunucu ve nickini yaz pazarının tutulduğu an discordda online gm varsa girip kontrol ediyorlar.

Banned
    Nickname
    Apeiron
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    valla bekliyorum ve özellikte konunun takipcisiyim.

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Reportlayarak bitirilecek bir sorun değil malesef, siz banlatacaksınız 1 saat sonra pazar tutmaya hazır başka bir karakter getirecekler. Kökten çözüme kavuşması gerekiyor.

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MARVOLO View Post
    Reportlayarak bitirilecek bir sorun değil malesef, siz banlatacaksınız 1 saat sonra pazar tutmaya hazır başka bir karakter getirecekler. Kökten çözüme kavuşması gerekiyor.
    Adam adam haklı banlasa bile yeni char acıp tekrar devam edecek bu kurian mafia ları.