Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member

Zombi ve Goblin slotlarının dağılış problemi

Saygıdeğer yöneticiler merhaba ,

Chat görevini yaparken en çok zorlandığım görevler arasında bu 2 slot acaba neden slotlar dağınık dağınık neden 1 mob belirli bir yerde değilde karışık halde bulunuyor bunun mantıklı bir açıklaması var mı ?

Ben bu slotların karışık dağıtılmasını bir problem olarak düşünüyorum ve düzeltilmesini çok istiyorum.

iyi çalışmalar.

Ekleme : Human burning skeleton slotu toplu bir yerde bulunmakta fakat karusda ayrı ayrı karışık halde bulunmaktadır.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Zombilerde eskiden mageler k0xp ile kasardı o yüzden dağıtılmış olup dahada düzeltilmedi. Artık mezarlığa güzel bir güncelleme gelmeli slotlar birleştirilmeli eskiden olduğu gibi ve daha güzel grafiklerde olmalı mezarlık gerçekten değiştirilmeli.

Senior Member Korvac's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Sırf bu yüzden Goblin Chat görevini yapmıyorum. Samanlıkta iğne arar gibi mob arıyorsun, insan insana yapmaz bunu.
    Düşüncemi belirteceğim fakat bu çok gereksiz ve yersiz bir çaba olacak; çünkü size söyleyeceğim her şey bunları kendilerine söylememize zaten gerek olmayan kişiler tarafından duyulacak.

J.J. Rousseau

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    eski gm slotlari geri donsun

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Artık zombide ya da goblinde "koxpla" kasan olacağını zannetmiyorum. Bence de düzeltilmeli. Goblin görevi aşırı sinirimi bozuyor.

Member RizeliOyuncu's Avatar
    Nickname
    ReginaMeis
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Bencede bu slotlar düzeltilmeli, özellikle zombie slotu eski ihtişamına kavuşmalı. Saçma sapan dağınık slotlar knight kültürüne uygun değil. Madem çok koxper geliyor o slota, düzenli olarak gezin o slotları, banlayın illegal kullanıcıları. Herhalde online ortamda illegal programlar yüzünden oyun içeriğinin editlendiği, illegal programların engellenmediği tek oyundur Knight Online.

Member
    Nickname
    IIKuLL
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    özellikle goblin slotu gercekten çin işkencesi araki bulasın mobu oda 100 tane

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    Zombilerde eskiden mageler k0xp ile kasardı o yüzden dağıtılmış olup dahada düzeltilmedi. Artık mezarlığa güzel bir güncelleme gelmeli slotlar birleştirilmeli eskiden olduğu gibi ve daha güzel grafiklerde olmalı mezarlık gerçekten değiştirilmeli.
    işte yapılan bu duruma sinir oluyorum k0xp la alakalı aldıkları tek önlem oyunun içine etmek k0xpu yada bugu çözeceklerine ya slotun içine ederler ya drobun içine ederler ya görevi kapatırlar bu çözüm değil bunu anlamamakta ısrar ediyorlar sonrada bozdukları ile kalıyoruz biz mağdur oluyoruz ama sorsan k0xpu bitirdiler ama resmen oyunun içine ettiler

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Kesinlikle düzenlenmeli. Eskiden zombie deki mage partileri ne güzeldi.

Junior Member Lothiee's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Görevler mob aramakla geçiyor. Özellikle Goblin görevleri yavaş karakterler için tam bir çile. Camplere de biraz uzak kaldığından git gel yapmak yoruyor insanı. Zaten çoğu kişi bu görevi pas geçiyordur.

Dolores o Riordan ' ın hatrına şu slotlar düzeltilmeli

'' Acizler için imkânsız, korkaklar için müthiş gözüken şeyler kahramanlar için idealdir. ''