Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 118
    Junior Member Lothiee's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Zonguc View Post
    niye paralı kooxp yokmu?,,, genie kapanacak,, bazıları koxpa yönlenecek,, koxp kullananlarıda gmler banlayacak, böylelikle hileciler oyundan uzaklaştırılmış olacak en iyi düzen böyle bir düzen bence,,
    Eskiyi unutmayın derim. Hani oyuna girişin bile koxp programları olmadan yapılamadığı günleri. Yöneticiler durduk yere neden illegal sayısının bir anda artmasını istesinler ki ?

'' Acizler için imkânsız, korkaklar için müthiş gözüken şeyler kahramanlar için idealdir. ''

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Lothiee View Post
    Eskiyi unutmayın derim. Hani oyuna girişin bile koxp programları olmadan yapılamadığı günleri. Yöneticiler durduk yere neden illegal sayısının bir anda artmasını istesinler ki ?
    hah bazılarınında tam olarak anlamadığı bu işte,, paralı koxp alanlar şimdi para ile genie alııp aynı naneleri kokluyorlar,, anlayacağınız, birzamanlar yasak olan herşey şimdi serbest değilmi,,

1, koxp yasaktı artık regal koxp var.
    2-oyuncu satısı yasaktı, artık ring var.
    3- gb satın almak satmak yasaktı,artık sponsor siteler satıyor,
    4-wall hack vb hileler yasaktı oyunculara halada yasak fakat moblar wall hack kullanıp duvar arkasından vururken sen atak yapınca failed to skill yazmasını öğretmişler.
    4- gerçek para ile item alış verişi yasaktı şimdi alınamayacak bir item göster?

gerisini siz tamamlayın arkadaşlar,,

benim gerçek isteğim eski KnightOnline ruhunun yaşatılması herşeyi oyuncuların isteğine göre uyarlarsanız birgün gelir oyun oyunluktan çıkar,,ilk haline geri çevirip yenideğin düzenlemeye başlayın daha iyi bence

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    genie kalksin, oyun ozune donsun, koreko da bilene yok. 83 7 gunde olmak yerine 15 gunde olursunuz ne olucak, LEGAL KOXP;a HAYIR!
    Last edited by Damii; 01-31-2018 at 01:43 PM.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Lothiee View Post
    hani bazı tv dizilerinde bazı konular vardir, yeraltında,dağda,vb yerlerde kbt'si kirli bazı suçlular şehre gelirler artık o eski ilker yaşamı bırakıp üstlerine bir takım elbise giyerler görsel ve resmi olarak herşeyleri regaldir fakat el altından herşeyi şehir yaşamına uyarlaryıp illegal işlerini resmi olarak gösterip götürüler,,hatta günümüzdeki büyük işadamlarının dahi yaptığı birşeydir bu çift defter tutma muhabbeti,,

işte knighttada böyle malesef,, artık herşey yasal fakat bu gidişhat sizcede iyi bir gidişatmı,, herşey yasal değilmi?

Junior Member Lothiee's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    hah bazılarınında tam olarak anlamadığı bu işte,, paralı koxp alanlar şimdi para ile genie alııp aynı naneleri kokluyorlar,, anlayacağınız, birzamanlar yasak olan herşey şimdi serbest değilmi,,

4-wall hack vb hileler yasaktı oyunculara halada yasak fakat moblar wall hack kullanıp duvar arkasından vururken sen atak yapınca failed to skill yazmasını öğretmişler.

benim gerçek isteğim eski KnightOnline ruhunun yaşatılması herşeyi oyuncuların isteğine göre uyarlarsanız birgün gelir oyun oyunluktan çıkar,,ilk haline geri çevirip yenideğin düzenlemeye başlayın daha iyi bence
    1- Legal koxp dediğiniz şey sadece basit bir '' Saldırı '' aracı. Pot ve skill basmaktan başka bir şey yapmıyor. İnsanların bunu oyuna zarar verici bir amaç için kullanması tamamen kaldırılması gerektiği anlamına gelmiyor.

2- Karakter,hesap satışı gibi işlemler bütün oyunlarda olan olaylar. En basitinden browser oyunları, telefon oyunları gibi birçok hesabınızı satabilirsiniz ve bütün bu oyunların kurallarına baktığınızda '' Hesap satışı yasaktır. '' denir. ' Kaybettiğiniz eşyalardan müessesemiz sorumlu değildir. ' ile aynı mantık. Hesap alışverişi riskli bir iş ve hiçbir şirket bu yükü almak istemez.

3- Bu konuda sonuna kadar hak veririm. GB satmak yasaksa bu işlemi yapan sitelerin sponsor olarak kabul edilmemesi gerekir.

4- Ne demek istediğinizi anlamadım

5- Zaten bu konu oyunu bir nevi zevksiz kılıyor. Güçlü eşyaların ( +9,+10 vs.) sürekli takibinin yapılması gerek diye düşünüyorum.

'' Acizler için imkânsız, korkaklar için müthiş gözüken şeyler kahramanlar için idealdir. ''

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Konuyu açan arkadaşa katılıyorum. Bu bir oyun ve vakti olanlar oynamalı. Bu oyunu oynayan insanlar çalışıyormuş, vakti yokmuş vs bunlar bahane değil. Adamın işi gücü varsa işini gücünü yapsın kimsenin problemi değil bu. Genie tam anlamıyla yasal koxptur. Oyunda Genie denen şeyi ilk gördüğümde çok şaşırmıştım. Play-Stop butonu görünce video çekme programı falan sanmıştım ilk önce sonra arayüzüne girince yok artık demiştim. Bildiğin koxp arayüzü. Bildiğimiz otomatik atak ayarlıyorsun, canın belli bir seviyeye düştüğünde pot basıyor, potun azaldığında ya da parti bozulduğunda town atıyor falan. Oyunda partilerde pc başında olan adam bulamıyorsun. Gidip yer var mı diye soruyorsun cevap verebilen yok. Bırakmış gitmiş millet oyunu robotlar oynuyor. Oyun zevk için oynanır, bunun zevki nerde?

Senior Member
    genia ve exp pre oyunun sonunu getiren 2 temel pus zımbırtısı

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    hayır gerçek paraya nçevirenlere yaptırım uygulanıyormu?
    hayır bunları gerçekten sadece meraktan soruyorum

parayla satılan ve alındığına emin olunan hangi itemi en son ne zaman sildiniz?

gb aldığına veya sattıgına emin olduğunuz hesabı en son ne zaman blokladınız?

[IMG][/IMG]
    https://hizliresim.com/qGM1z5
    https://i.hizliresim.com/qGM1z5.jpg

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Genie bu oyunun amacına tam ters bir iştir robot ptler vs vs. Kalkmasını geçtim çoğu sorunun da baş nedenidir.Benim fikrim kesinlikle kalkması.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad

regal değil legal o bi kere ayrıca k0xp ile alakası yok genienin ne duvara giriyor ne uzaktan 3lü 5li ok atıyor ne seri 80 vs gibi bir hile durumu yok k0xp dediğin ap ayrı birşey sen olayı çok yanlış anlamışsın. Çoğunluğun memnun olduğu birşeyi kaldırmazlar.