Results 1 to 6 of 6
    Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Irk değişimi hakkında bir sorum var

Ben gordionda magemi bozup okçu yaptım fakat okçu ekipler human tarafta var ben karusum ve human basmayı düşünüyorum. Human basınca human npclerinde bulunan görevlerimi yapmam yasak mı ? Bu ırk değişimini ilk kez yapcam ve ardından bir daha karusa geçmicem yani nts atma amacım okçu ptler fakat görev yapmayı pk atmaktan çok seven biri olarak görevlerim varsa yapmadan duramam . Yani nts sürekli atıp görevle char kasanlara mı yasak yoksa ırk değişince görevlerin diğer tarafta da olması bug sayıldığı için bir kere bile yapamıyor muyuz? Eğer bug sayılıyorsa ne zaman kaldırılıp kullananlar cezalandırılır ve görevlerin açık olması ne zaman iptal edilir. Eğer bu durum kaldırılacaksa yakın zamanda bekleyebilirim. Çünkü gerçekten moradondaki solucan görevimi bile reb 5 charımla keyifle yapan biriyim yani moradon lufer eslant cz hepisini temizlerim

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Farklı konular üzerinden ilerleyen süreçte bu açığı kullanan hesapların geriye yönelik tespit edilip cezalandırılacağı bilgisi verilmişti.

Bilginize.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GrandBugsBunnyyy View Post
    Ben gordionda magemi bozup okçu yaptım fakat okçu ekipler human tarafta var ben karusum ve human basmayı düşünüyorum. Human basınca human npclerinde bulunan görevlerimi yapmam yasak mı ? Bu ırk değişimini ilk kez yapcam ve ardından bir daha karusa geçmicem yani nts atma amacım okçu ptler fakat görev yapmayı pk atmaktan çok seven biri olarak görevlerim varsa yapmadan duramam . Yani nts sürekli atıp görevle char kasanlara mı yasak yoksa ırk değişince görevlerin diğer tarafta da olması bug sayıldığı için bir kere bile yapamıyor muyuz? Eğer bug sayılıyorsa ne zaman kaldırılıp kullananlar cezalandırılır ve görevlerin açık olması ne zaman iptal edilir. Eğer bu durum kaldırılacaksa yakın zamanda bekleyebilirim. Çünkü gerçekten moradondaki solucan görevimi bile reb 5 charımla keyifle yapan biriyim yani moradon lufer eslant cz hepisini temizlerim
    geriye dönük tarama bittiğinde torunlarımızı seviyor oluruz hocam en fazlada verilcek ceza hapis olur ^^ ve sen ilk kez yapıcaksan okadarda büyütüceklerini sanmıyorum . Bunu baya baya rebit kasmak için yapanlar var ona yönelik çalışma olucaktır.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Mage Char Bozulur mu Dostum Herşeyi Kesiyordun Şimdi Adam Kesince Sevinirsin.

Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Mage Char Bozulur mu Dostum Herşeyi Kesiyordun Şimdi Adam Kesince Sevinirsin.
    mage ile istediğimde değil mageler toplanınca pk atabiliyordum vardiyalı çalışınca da çoğu zaman boş boş bişey yapmadan ekrana bakıyorum char sıkıntıdan reb5 %100 yapmıştım

Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Merhaba,

Farklı konular üzerinden ilerleyen süreçte bu açığı kullanan hesapların geriye yönelik tespit edilip cezalandırılacağı bilgisi verilmişti.

Bilginize.
    evet ama bu durum sürekli bunu yaparak reb5 yapanlar için mi geçerli yoksa benim gibi karşı ırka geçmesi gereken ve geçmişken açık görevlerini yapanlarda mı ceza alacak çünkü çok fazla ceza alacak oyuncu çıkar sanki bu yüzden bir gm tarafından daha detaylı bilgi verilirse sevinirim