Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Thread: Dupe hakkinda

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şüphelendiğiniz durumları cr'ye bildirebilirsiniz.
    Biz bu tür konular olsun illegal hareketler olsun neyden suphelenip bildirim yaptıysak bize verilen ilk cevap video çekin 2. cevap yeterli kanıt yoktur oldu bir araştırma gereği bile duyulmadı.
    Sosyal paylaşım da bulunan coğu vs videolarında macro yasak demenıze ragmen acıkca kullanımlar mevcut ve halada kullanıyolar onu bırakın gb satışının yüksek olduğu sitelerde genia altı macrolar extra kullanımlar aldı başını yurudu sistem bellirli bir topluluğu yakalıya biliyor ama belirli bir topluluk yakalanmadığı gibi kendılerı birde video çekip sitelerde boy gösteriyor
    Biz oyuncular yorulduk artık sayın mod düzen böyle devam eder kanunlaşmış nerdeyse bu durumlar artık

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    bundan 5-6 sene önce helios zamanları koxperların tavan yaptığı cz bowldaki egoları buglayıp kasıyorlardı koxper değilsen cz bowla girmen imkansızdı .heliosta yapılan diğer serverlardada yapılıyordu her yer koxper yuvasıydı o zamanlar tren charlarla bunu kasan koxper lar 9999 sell yazarlardı .. o zamanalrda kalma olabilir mi sadece bir teori.
    çünkü helios serverının o zamanlar yapılan koxp farmının temizlenmesi yıllar aldı char incelenip loglarından o fregmantlar ne zamandır charın üstünde yada nasıl 9999 tane oldu gm ler bakar gerekli işlemi yapar diye düşünüyorum dupe olduğunu zannetmiyorum
    #Dexterity

dieste değilim ama 1-2k benimde topladığım oluyor. 2-3 günde

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lHOCAA View Post
    Biz bu tür konular olsun illegal hareketler olsun neyden suphelenip bildirim yaptıysak bize verilen ilk cevap video çekin 2. cevap yeterli kanıt yoktur oldu bir araştırma gereği bile duyulmadı.
    Sosyal paylaşım da bulunan coğu vs videolarında macro yasak demenıze ragmen acıkca kullanımlar mevcut ve halada kullanıyolar onu bırakın gb satışının yüksek olduğu sitelerde genia altı macrolar extra kullanımlar aldı başını yurudu sistem bellirli bir topluluğu yakalıya biliyor ama belirli bir topluluk yakalanmadığı gibi kendılerı birde video çekip sitelerde boy gösteriyor
    Biz oyuncular yorulduk artık sayın mod düzen böyle devam eder kanunlaşmış nerdeyse bu durumlar artık
    Önemli konularda yetersiz kanıt denme şansı yok, hepsine ip/mac/trade/log taraması yapılıyor. Bilginize.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Arkadaşlar Ben RenaissanceRevivall - Mustafa

Yaklaşık 2.5 3 senedir Diez serverinde bazı zamanlar DC premium ile bazı zamanlar switch premium ile farm yapıyorum.
    Farm'a başlamadan önce charım item olarak eksiği yoktu ekleyebileceğim bir itemde yoktu.
    Farm tamamen benim zevkim ve keyif aldığım PK ortamından zevk alamadığım için yoğunlaştığım oyun kuralları çerçevesinde meşgul olduğum bir alan.
    Dikkat ettiyseniz oyunda BUSS 200x üstü almaz bankaya veya Fragment of Gluttony , Wrath , Sloth tarzı taşlar 200 üstü almıyor.
    Bende vaktimi kendime bir hedef koyup ona yoğunlaşmak hedefimi gerçekleştirmek için oyunun bize sunduğu imkanlar çerçevesinde bu taşları biriktirmeye ve bu şekilde meşguliyet edinme kararımı 2.5 - 3 senede gerçekleştirdim.
    Oyunda beni tanıyan gören fikir istiyen ve Bifrost konusunda yardımcı olduğum çok fazla kişi olmuştur.
    Gün içerisinde saatler 03.00-07.00-15.00-19.00-22.00 gösterdiğinde Ronark Land mapinde Bowl bölgesinde BİFROST Monumentte beni görmek kimseyi şaşırtmamaktadır.
    Bifrost Diez serverinde güncellenmeden önce yeni adıyla Pride eski adıyla EGO keserek hergün kastığımı depoya atarak biriktirmeye devam ettim. Bu şekilde bankamda 9999x biriktirebildim.. Fazla olanları yine oyunun bize sunduğu imkanlardan olan VİP key ile depolama fırsatım oldu.
    Güncellemeden sonra Bifrost tamamen yenilendi ve yaratıklar farklı taşlar atmaya başladı.
    Bundan sonra yoluma Pride kasarak devam ettim. Bu şekilde uzun bir sürede her ay premium kullanarak ( DC pre - Switch pre ) fragment of arrogance'de tutturamadığım hedefi, Fragment of Pride ile gerçekleştirmek için sürekli BİFROSTTA kasmaya devam ettim.
    Hedefim 9999x Fragment of Pride Inn Hostes'te, 9999x Fragment of Pride VIP Key'de biriktirmek ve bunu başarmaktı.
    Velhasılkelam ben bu amacı gerçekleştirdim.
    Faydam olan çok insan olmuştur emek verdiğimi gören bu kadar itemle neden farm yapıyorsun diyen ihtiyacın yokki diyen şaşıran insanların sayısı hepsinden çoktur.
    Dediğim gibi arkadaşlar 10 yıllık bir KO geçmişi olan biri olaraktan 10 yılın 6 sında hep PK atmışımdır. 1'inde kararsız kalıp sohbet'e devam etmişimdir. Kalan 3 yılda ise Farm ile bu amacı edinip kendimi meşgul etmişimdir.
    Şimdi arkadaşlar Düpe felan demiş onlara küçük bir hesap yapıcam.

1 günde 75x Fragment of Pride kasan biri
    10 günde 750x Fragment of Pride elde eder
    30 günde 2.250x Fragment of Pride'ye denk geliyor.
    Ayda 2.250x Fragment of Pride kasan biri son 3 yılda sürekli farm yapıyor bunu 20.000 olana kadar ( bankada 9999 , VIP keyde 9999 ) olana kadar devam ettiriyor bunun mümkün olma ihtimalini bir hesaplayın..
    Fragment of arrogance'yide o şekilde hesaplayın lütfen.

Lütfen oyuna emek verip bu şekilde vakit geçirmek ve eğlenmek amaç edinmek istiyen insanlara bu şekilde hoş olmuyan doğrusunu eğrisini bilmeden ön yargılı yaklaşımlarda bulunmuyalım oyunu bizi mutlu ettiği için oynuyoruz moralimizi bozsun diye değil.

Not : Youtube'de bir çok kanal Bifrost ile alakalı video paylaşıyor lütfen 2 saatte kaç taş kastıklarını gösteren arkadaşların videolarını izleyip ordan fikir edinin...

İyi Forumlar.
    Diez / RenaissanceRevivall - Mustafa