Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Post Eskiden hile vardı tbl vardı falan filan..

Peki soruyorum size eskiden
    -5 CASH ile trade açtırmak için 400 cash almak zorunlu muydu?

-Hadi bu 400 cashi aldın ya da en düşük bronze preyi aldın ne oldu oyun senı bağımlı kılıyor oyunu oynamadan pazar yapmak zorunda kalıyorsun Yani önceden ''Oyun'' için oyunu daha zevkli kılmak için kostum exp pus eşyası alırdık şimdi nasıl acaba??

-Önceden pk ya pvp özelliğine kavuşmak için can atardık onun için çabalardık pazar yapardık rüyalarımıza girerdi karakterimiz o kadar sahiplenirdik.Ama şimdi görüyorum adam 2 günde üzerine çekiyor +9 +10 itemi direk ful artı ful bu reseller siteleriniz neden bu ticareti yapıyor yasak koyuyorsunuz siz bu yasağa uymuyorsunuz.

-Msn koxp,koxp gibi şeyler vardı ben de dahil herkez sövüyordu ''bunları yapanlara'' şimdi genie diye bir şey çıkarmışsınız yine aynı şey ne farkı var söylermisiniz.

-Şimdiki oyunda yaklaşık 1 haftadır zaman geçiriyorum drop diye bir şey yok oyunda item diye bir şey yok kutular hep anlamsız itemlerle dolu eskiden fp kasardın mp rec hp rec çıkartırdın oyunda belirli bir yerlere gelirdin.Hiç bir yerde drop yok he şimdi diceksiniz ki cz de ardreamda drop var itemi olmayan adam czde ardreamda ne işi var??Açık açık diyorsunuz ki bu reseller sitelerden gb alın item alın öyle oynayın.

-Oyunda bazı şeyler dikkatimi çekti çıkan itemler Beyaz renkli geliştirilemeyen hiçbir özelliği olmayan itemler ne manası var bunun eskiden mp rec hp rec verirdi bi işe yarardı.Şimdi yeni başlıyan için hiçbir geliştirme imkanı yok!

-Yapılan her türlü yenilik yenilik değil kısıtlamadan başka bir şey değil droplarla oynanmış kalkmış karakteri geliştirme diye hiçbirşey yok.Serverlara bakıyorum sıra sayıyor 100-150 hadi girdim diyelim servera bakınca şaşırıyorum serverda adam yok hikaye adam var diyen ya yalan söylüyordur ya da yeni başlamıştır.

-Bakıyorum hile yapan banlanmaktan ziyade hapis sistemi gelmiş hapisten nasıl çıkılıyor cash ile bu ne demek biliyormusun bir adam cinayet işliyor devlet para ver ben seni çıkartırım görmezden gelirim diyor o kadar anlamsız ve saçma.

-İp sınırlamasından bile para koparmaya çalışan zihniyetdesiniz multi açanlara yol gösteriyorsunuz.

-Ms ye giriyorum swift yok bir şey yok.Niye yine birşeyleri dayatma çabaları...

-Bu arada son olarak şunu belirteyim tüm bu dediklerim oyunu boş beleş parasız oynayabilmek için söylemiyorum.Elbette herşeyin karşılığı var.Bu oyuna PARA VERMEM DİYEN ZİHNİYETDE DEĞİLİM SİZİN GİBİ YÖNETİME PARA VERMEM DİYORUM.Hadi Allaha Emanet..

Junior Member
    Bu arada şu oyunu free2 playden çıkartın Allah aşkına milleti de kandırmayın aylık 50 mi 60 mı ne kadarsa verelim.İp sınırlamasını da koyun Oyunu gerçekten oyun gibi oynamak isteyenler girsin.Yok farmcı o cu bucu bitsin artık bu şaçmalıklar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by brk_QngcET3y View Post
    Peki soruyorum size eskiden
    -5 CASH ile trade açtırmak için 400 cash almak zorunlu muydu?

-Hadi bu 400 cashi aldın ya da en düşük bronze preyi aldın ne oldu oyun senı bağımlı kılıyor oyunu oynamadan pazar yapmak zorunda kalıyorsun Yani önceden ''Oyun'' için oyunu daha zevkli kılmak için kostum exp pus eşyası alırdık şimdi nasıl acaba??

-Önceden pk ya pvp özelliğine kavuşmak için can atardık onun için çabalardık pazar yapardık rüyalarımıza girerdi karakterimiz o kadar sahiplenirdik.Ama şimdi görüyorum adam 2 günde üzerine çekiyor +9 +10 itemi direk ful artı ful bu reseller siteleriniz neden bu ticareti yapıyor yasak koyuyorsunuz siz bu yasağa uymuyorsunuz.

-Msn koxp,koxp gibi şeyler vardı ben de dahil herkez sövüyordu ''bunları yapanlara'' şimdi genie diye bir şey çıkarmışsınız yine aynı şey ne farkı var söylermisiniz.

-Şimdiki oyunda yaklaşık 1 haftadır zaman geçiriyorum drop diye bir şey yok oyunda item diye bir şey yok kutular hep anlamsız itemlerle dolu eskiden fp kasardın mp rec hp rec çıkartırdın oyunda belirli bir yerlere gelirdin.Hiç bir yerde drop yok he şimdi diceksiniz ki cz de ardreamda drop var itemi olmayan adam czde ardreamda ne işi var??Açık açık diyorsunuz ki bu reseller sitelerden gb alın item alın öyle oynayın.

-Oyunda bazı şeyler dikkatimi çekti çıkan itemler Beyaz renkli geliştirilemeyen hiçbir özelliği olmayan itemler ne manası var bunun eskiden mp rec hp rec verirdi bi işe yarardı.Şimdi yeni başlıyan için hiçbir geliştirme imkanı yok!

-Yapılan her türlü yenilik yenilik değil kısıtlamadan başka bir şey değil droplarla oynanmış kalkmış karakteri geliştirme diye hiçbirşey yok.Serverlara bakıyorum sıra sayıyor 100-150 hadi girdim diyelim servera bakınca şaşırıyorum serverda adam yok hikaye adam var diyen ya yalan söylüyordur ya da yeni başlamıştır.

-Bakıyorum hile yapan banlanmaktan ziyade hapis sistemi gelmiş hapisten nasıl çıkılıyor cash ile bu ne demek biliyormusun bir adam cinayet işliyor devlet para ver ben seni çıkartırım görmezden gelirim diyor o kadar anlamsız ve saçma.

-İp sınırlamasından bile para koparmaya çalışan zihniyetdesiniz multi açanlara yol gösteriyorsunuz.

-Ms ye giriyorum swift yok bir şey yok.Niye yine birşeyleri dayatma çabaları...

-Bu arada son olarak şunu belirteyim tüm bu dediklerim oyunu boş beleş parasız oynayabilmek için söylemiyorum.Elbette herşeyin karşılığı var.Bu oyuna PARA VERMEM DİYEN ZİHNİYETDE DEĞİLİM SİZİN GİBİ YÖNETİME PARA VERMEM DİYORUM.Hadi Allaha Emanet..
    YIL OLMUŞ 2018 HALa AYnı konular eskiden farklımıydı

Senior Member
    Trade parasi mi veriyordun eskiden sen ?
    Cash ile mi çıkıyordun hapisten ?
    200 sıra mi sayıyordu(user sayısını karşılaştırma bile şimdi ki durumla eski zamanın )

Junior Member Lothiee's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Yiğidi öldür hakkını yeme diye bir laf vardır.

NTT'nin illegal ile mücadelesini öyle kestirip bir tarafa atamazsınız çünkü gerçekten bu yönde çok emekleri var. Bundan önceki şirkette illegal kullanım oranının %90'ın üzerinde olduğunu unutmayın. Zaten o dönemde çok fazla oyuncu bundan dolayı oyunu bıraktı.

Fiyatlandırma ve oyuniçi market konusuna da sonuna kadar hak veriyorum. Piyasadaki çok az oyunda bu kadar pahalı fiyatlar var. Yine piyasadaki çok az oyunda oyuniçi market eşyalarının rekabete bu kadar büyük etkisi var. Lütfen almak zorunda değilsiniz demeyin Premiumlu bir karakterin Premiumsuza göre level atlama hızı arasında dağlar kadar fark var. Uzun uzun anlatmaya gerek yok şöyle özetleyeyim ;

Yaşıtlarımın hemen hemen hepsi bu oyunu oynamıştır. Ara sıra sohbetlerimizde KO'dan konu açıldığında ' Neden başlamıyoruz ? ' sorusuna tepki hep ama hep aynı ; ' Şimdi kim para yatıracak oyuna ? ' Yeni oyuncular zaten çok az sayıda geliyor, bu fiyatlar da eskilerin oyuna gelişini engelliyor. NTT'nin PUS konusunda çok ciddi bir reforma ihtiyacı var.

'' Acizler için imkânsız, korkaklar için müthiş gözüken şeyler kahramanlar için idealdir. ''

Junior Member
    Quote Originally Posted by Normlife97 View Post
    Trade parasi mi veriyordun eskiden sen ?
    Cash ile mi çıkıyordun hapisten ?
    200 sıra mi sayıyordu(user sayısını karşılaştırma bile şimdi ki durumla eski zamanın )
    Kardeşim lütfen yazdıklarımı bir daha okurmusun ben ne demişim sen ne demişsin

Senior Member
    Fazladan premium satmak amacıyla ip sınırlaması getirmeyen NTTgame, bu konuda katılıyorum

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Hakli oldugun konularda var olmadiginda. Su an sw lerde sira sayma sorunu bitti gibi bir sey bn destanda oynuyorum artik saymiyor. Hala oyun ayni zevkinde sen alamiyorsan bir sey diyemem. Arti9 itemlere takmissin kafayi eskidende biz arti6 kllnirken def taki yokken edit charlar arti8 ve iron setliydi. Ben destana geleli 8 ay oldu glirken bi plat pre ivir zvir cepten aldim charimida su an gayet iyi dizdim jr ft bdw boss kovala derken oluyor. Itemsizken oyun cekilmez ama para ytrmayanlar icin diyorum helimiz itemsiz basliyoruz. Emek vermiceksek o zaman pvp oynamk lazim. Sonra ms olayina katliyorum sw olmamasi cok sacma mage ve int priler moblari kesemio exler bosa gidiyor. Yuzde 50 haklilik payin var bazi ifadelerin bence olumsuz ama konu yerinde

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by Lothiee View Post
    Yiğidi öldür hakkını yeme diye bir laf vardır.

NTT'nin illegal ile mücadelesini öyle kestirip bir tarafa atamazsınız çünkü gerçekten bu yönde çok emekleri var. Bundan önceki şirkette illegal kullanım oranının %90'ın üzerinde olduğunu unutmayın. Zaten o dönemde çok fazla oyuncu bundan dolayı oyunu bıraktı.

Fiyatlandırma ve oyuniçi market konusuna da sonuna kadar hak veriyorum. Piyasadaki çok az oyunda bu kadar pahalı fiyatlar var. Yine piyasadaki çok az oyunda oyuniçi market eşyalarının rekabete bu kadar büyük etkisi var. Lütfen almak zorunda değilsiniz demeyin Premiumlu bir karakterin Premiumsuza göre level atlama hızı arasında dağlar kadar fark var. Uzun uzun anlatmaya gerek yok şöyle özetleyeyim ;

Yaşıtlarımın hemen hemen hepsi bu oyunu oynamıştır. Ara sıra sohbetlerimizde KO'dan konu açıldığında ' Neden başlamıyoruz ? ' sorusuna tepki hep ama hep aynı ; ' Şimdi kim para yatıracak oyuna ? ' Yeni oyuncular zaten çok az sayıda geliyor, bu fiyatlar da eskilerin oyuna gelişini engelliyor. NTT'nin PUS konusunda çok ciddi bir reforma ihtiyacı var.
    Güzel bir acıklama olmuş bu konuya

Ek olarak 5 cash olayı o kadar sacma ki ayrıca yeni oyuncunun gelmemesi suanki nesilin oynayamamasının en büyük sebebi şuanki nesili zaten oyuna dahil edebilseler bizler kat kat daha zevk alacagız. Sunucu yogunlukları gerçekten yogun olmayan sunucularda da sıra cekiyor yani eskiden bir sunucuda 2000 oyuncu varsa suan 1000 den sonrası sıra cekiyor eski zamanın teknolojisinden kat kat ileride olmamıza ragmen Eskiden illegal vardı fakat oyun paralı degildi pk alanları dolu gb para etmezdi herkes zevk için eglence için oynardı suanda illegal yok ama parasızlıktan millet oynayamıyor denildigi gibi 0 dan birşeyler yapabilmek için en az 152 tl sadece premium ve periye gidiyor bunun kanatı var valkeyresi var scsi var ee birde para kasacak yer sıkıntısı var Tarihte her devletin kuruluş yükselme duraklama ve gerileme dönemi oldugu gibi Knight Online Duraklama ve gerileme dönemi arasında şimdi moderatör yada gmler oyuncu sayısı artmaktadır derler şu şekilde söylüyeyim onada oyuncu sayısı oyuna yeni katılan hiç bilmeyenler tarafından oyunun oynanması ile olur eski oyuncuların bırakıp başlaması ile degil
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Konuyu okudum ama hepsi cevap verdiğimiz konular. Arama kısmını kullanarak o cevaplara ulaşabilirsiniz. Ayrıca hile kullananlar hapse atılır demek yanlış olur. Oyun kurallarını da gözden geçiriniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.