Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Acil yardım talep etmekteyim TPT ?

oyuna giriş yaptım dışarı cıktım geldigimde ise dc yedigini gördüm oyuna tekrar giriş yaptım ama karşıma TPT D diye bir uyarı yazısı çıktı ne anlama geliyor ne yapmam gerek bilgilendirirseniz sevinirim çok teşekkür ederim

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Forum üzerinden hesap desteği verilemediği için konu hakkında destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekmektedir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Forum üzerinden hesap desteği verilemediği için konu hakkında destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekmektedir.
    yani ben durduk yere banmı yemişim hemde andream carıyla 57 level le bir anlam verememekteyim önerilerinizi uygulayacagım teşekkür ederim

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Banınızda TPT yazıyorsa koxpdan dolayı yemişsinizdir. Gerisinde ne yazdığının çok bir önemi yok

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Quote Originally Posted by piparus1 View Post
    yani ben durduk yere banmı yemişim hemde andream carıyla 57 level le bir anlam verememekteyim önerilerinizi uygulayacagım teşekkür ederim
    TPT yani 3 üncü parti yazılım kullanımından dolayı hesabınız kullanıma kapatılmış. Rica ederim, iyi forumlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ElSalvadoreQM View Post
    Banınızda TPT yazıyorsa koxpdan dolayı yemişsinizdir. Gerisinde ne yazdığının çok bir önemi yok
    peki bize gerekçe sunabiliyormusunuz ticket attıgımız zaman bu sekilde bir illagel olaya karşmadıgımız halde karıştı gibi davranılarak ban atılması için gerekçelerin olması lazımdır bundan dolayı alıntı yapmak durumunda kaldım bunun alakalı bir bilginiz var ise tarafıma tekrardan cevap verebilrimsiniz tarafıma sunulan önerilere basvuruda bulunacagım sadece bilgilenmek amacı için alıntı yapmak durumunda kaldım teşekkür ederim

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    peki bize gerekçe sunabiliyormusunuz ticket attıgımız zaman bu sekilde bir illagel olaya karşmadıgımız halde karıştı gibi davranılarak ban atılması için gerekçelerin olması lazımdır bundan dolayı alıntı yapmak durumunda kaldım bunun alakalı bir bilginiz var ise tarafıma tekrardan cevap verebilrimsiniz tarafıma sunulan önerilere basvuruda bulunacagım sadece bilgilenmek amacı için alıntı yapmak durumunda kaldım teşekkür ederim
    Bu konuda bilgilendirilmek için destek bileti atmanız lazım.

Senior Member
    peki bize gerekçe sunabiliyormusunuz ticket attıgımız zaman bu sekilde bir illagel olaya karşmadıgımız halde karıştı gibi davranılarak ban atılması için gerekçelerin olması lazımdır
    Selam,
    Forum üzerinden hesabın hakkında bilgi ya da yardım alamazsın. Hesabın hakkında detaylı bilgi için bilet gönderin lütfen.