Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Bilgi

Junior Member

Bilgi

Arkadaşlar Gm'ler veya destek ekıbı işine son vermıs yenı ekıb ıcın araştırmalar yapılıyormuş

{SAYGILARIMLA}

Bosuna agızını yormayın arkdaslar

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Haberin doğruluk payı nedir, kaynağı var mı ?
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Junior Member
    Quote Originally Posted by TankTesla View Post
    Haberin doğruluk payı nedir, kaynağı var mı ?
    bılet attım kurcumudrur nedır onlara bole cevap verıldı bana

bende sızı bılgılendırmek ıstedım

Senior Member
    Yeni Ekip Şart ama bu bilgi ne kadar doğrudur tartışılır...

Nickname
    TeslaTank
    Yazılan iletiyi bizimle paylaşabilirmisin dostum. Yanlış anlama bilet sisteminden gelen yazıyı merak ediyorum Saygılarımla...
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Selamlar,

Biz farkında olmadan neler neler oluyormuş, vay bee

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Selamlar,

aslında böyle bişi olsaydı fena olmazdı belki oyun düzeltilirdi

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Selamlar,

Sayın Khalız,oyun düşmek üzere.Acilen birşeyler yapmalısınız.Forumdaki üsluplar yüzünden böyle bir karar aldıysanız çok yanlış bi hareket düşüncesindeyim.Eskisi gibi etkinlikler ,canlı yayınlar,,oyun için cw maçları ve eğlence maçları olsun istiyoruz.Knıght tan ne farkımız var.Bizde buraya ait olan oyuncularız.Bu oyunun yazılımcıları oyuna etki eden bu illagel sitelerin yazılımlarını fixleyebilir.Yeterince oyuncu kaybedildi ama buna dur demek oyuncuların görevi değil görüşündeyim.

Senior Member
    Oyuncuya kıymet verior olsalar bu hilecilere toleranz tanımazlar direk sınırsız ban atarlar adamlar süreli ban yemesine rağmen süreleri biter bitmez yine hileye sarılıyor bunların videosunu alacaz diye cırpınan biz oyuncular adam hileden ban yiyor birde utanmadan ben kullanmadım diyor yok 1 haftadır oyuna girmedim diyor bin türlü bahaneler üretiyorlar...
    en popüler hile olmuş wall hack ve sekmeme millet çoşuyor kd lerine bakıyorum aldıkları her oyunda killerine bakıyorum hiç uyuşmuyor 1 veya 1,2 veya 1,3veya 0,980 veya ,800 küsürlü kd li oyuncular birden pro olmuşlar 15/4 - 22/8 Gibi scorlar kırıyorlar bu adamların kd leri 3 küsürlerde veya 4 küsürlerde olması lazım 1 el de olabilir dicem şanz biraz güldü dicem ama her elde böle fraglar 26/0 kill gördüm adamın kd si 0,683 müydü neydi bu fraglar Bul yok Et de bu scorlar cok ilginç değilmi ben sürekli bul yok et ve hayatta kal oynuyorum ölüm oyunu veya snip modu pek oynamıyorum.
    görüyorum adamlar Sekmeme videosu alıyorlar acık net belli hile oldukları ama GM ekibi bu duruma kanıt yetersiz diyor aim göklerde mermi hedefte ve kanıt yetersiz görüyorlar yani banlamak işlerine gelmiyor adamlar izliyor yani Wall hack kullanıyor şimdide duvar hedefleri gösteriyor oyun hatasından dolayı Wall hacklarına daha iyi destek oluyor seni duvarda gördüm diyor oyun hatasına verior bahane üretmek için bir bahane daha bu tür sorunlar aynı günde çözülmesi lazımken haftalarca sürüyor eskiden bu tür sorunlar tezinden cözülüyordu ama artık oyun sorunlarıyla hata bildirimleri ve uygunsuz durum bildirimlerine bile tezinden bakılmıyor...

Nickname
    TeslaTank
    Sanırım bir hikayenin de sonuna geldik gibi, herşeyin hayırlısı olsun.

Ya çok büyük bir vurgun olacak, yada tarihe gömülüp gidecek...
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Tags for this Thread