Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member stuttgart1992's Avatar
    Nickname
    Kerologue
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Taşınabilir bilgisayar ise pil ayarlarından pc yi yüksek performansta çalıştırabilirsin onun dışında ekran kartının ayarlarından knight onlineyi seçip aynı şekilde yüksek performanslı calıstırırsan belki iyi sonuçlar elde edebilirsin. Bunlarda yaramazsa bazı efektleri kapatıp kısarak anca istediğin sonuçlara ulasabilirsin. Onerilerim ancak bunlar

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Benimde kasma olmuyor pk da maradonda fakat TP edildiğim zaman veya harita değiştiriken 2-3 saniye kasıyor oyun bunun sebebi nedir sizce ? Sadece bunlarda kasıyor.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Aynı sorunu bende yaşıyorum özellikle ft ve utc de.Tam üstten yazı geçiyor tıklıcam ekran donuyor.Maradonda en ufak kasma olmayan yüksek özellikli pc de nasıl böyle bir şey oluyor anlamadım.

Sorununuzu çözdünüzmü bu konu hakkında yardımcı olabilirim size

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar benim analizim şu
    Pcniz ne kadar iyi olursa olsun çok kalabalık olan moradon gibi yerlerde kasma olur bunun nedeni sunucularla alakalı.
    Yoksa benim pcde 2gb ekran kartı 4.nesil i5 işlemci var ama ayni senin durumun gibi moradonda kasıyor. Ft gireceğim zaman, jr girileceği zaman çok kalabalık oluyor ve kasıyor sinir oluyorum. Bu oyun boyle geldi boyle gider gulu seven dikenine katlanacak artık

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ottoman22323 View Post
    Arkadaşlar benim analizim şu
    Pcniz ne kadar iyi olursa olsun çok kalabalık olan moradon gibi yerlerde kasma olur bunun nedeni sunucularla alakalı.
    Yoksa benim pcde 2gb ekran kartı 4.nesil i5 işlemci var ama ayni senin durumun gibi moradonda kasıyor. Ft gireceğim zaman, jr girileceği zaman çok kalabalık oluyor ve kasıyor sinir oluyorum. Bu oyun boyle geldi boyle gider gulu seven dikenine katlanacak artık
    Merhaba sizden daha dusuk bilgisayarda oynuyorum intel i3 1.90 x4 4 gb ram 740 m gforce ekran karti var bedende herkez sorun yasiyo ben yasamiyorum cpu oranimda maradon bolgesinde %20 30 elmorad bolgesinde 15 30 arasi
    Not ; Duzenli olarak bilgisayarima bakim yapiyorum temizlik ve sistemde kalan gereksiz temp dosyalarina kadar bu islem benim sadece 1 saatimi aliyor (bakim demisken termal macun ve ve fan temizligi) Ayrica ek olarak ; kullandigim termal macun biraz pahalı

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Merhaba sizden daha dusuk bilgisayarda oynuyorum intel i3 1.90 x4 4 gb ram 740 m gforce ekran karti var bedende herkez sorun yasiyo ben yasamiyorum cpu oranimda maradon bolgesinde %20 30 elmorad bolgesinde 15 30 arasi
    Not ; Duzenli olarak bilgisayarima bakim yapiyorum temizlik ve sistemde kalan gereksiz temp dosyalarina kadar bu islem benim sadece 1 saatimi aliyor (bakim demisken termal macun ve ve fan temizligi) Ayrica ek olarak ; kullandigim termal macun biraz pahalı
    valla kardeş benim pcde sıfır aldım. Şuan hicbir bakıma ihtiyacı yok formatıda yeni attım harddisk bomboş
    Zamanında kafelerde de oynadım sıfır masaüstü pclerde de oynadım durum hep aynı sen şanslısın bence

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ottoman22323 View Post
    valla kardeş benim pcde sıfır aldım. Şuan hicbir bakıma ihtiyacı yok formatıda yeni attım harddisk bomboş
    Zamanında kafelerde de oynadım sıfır masaüstü pclerde de oynadım durum hep aynı sen şanslısın bence
    Araba gibi dusun arabada her 10 bin km yag su bakimini yaparsan motor omru uzar bilgisayarda boyle ayda 1 macun degisimi yapiyorum sans olsa sayisal loto tutar

Knight için yüksek fps almanın çözümü bende