Results 1 to 8 of 8

Post Etkinlikler etkin değil!!!

Chaosa gireriz r combo bugu yüzünden dc yeriz, ft gireriz koxper mageler exp vermez ve son olarak jr girdik demin son odada gözümüzün önünde 2 tane bone yokoldu ve buga girdi 3 dk sonra karşı taraf bitirdi ve attı. Sonuç olarak etkinlikler etkin ve etik değil.
    Last edited by MythAsSasSin; 01-21-2018 at 09:17 PM.

Senior Member
    *Chaos etkinliğinde R tuşuna basıp bıraktığınızda eğer araya biri girer de takılırsanız DC ekranını görmeniz mümkün. Bu etkinlikte karakteri kendi haline bırakmazsanız DC olmazsınız.

*Forgetten temple etkinliğinde TPT kullandığını düşündüğünüz kişilerin video kaydını CR üzerinden raporlayıp ceza almalarını sağlayabilirsiniz.

*Normal şartlarda JR etkinliğine giriş yapmam ancak forumda açılan konulardan dolayı son günlerde giriş yapıyorum ancak sizin de bahsettiğiniz gibi bir bug ile karşılaşmadım. Bu tür bir bug olması halinde video kaydı alarak paylaşır mısınız.

[Rehber] Oyun içi video kaydı ve boyut küçültme!

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    *Chaos etkinliğinde R tuşuna basıp bıraktığınızda eğer araya biri girer de takılırsanız DC ekranını görmeniz mümkün. Bu etkinlikte karakteri kendi haline bırakmazsanız DC olmazsınız.

*Forgetten temple etkinliğinde TPT kullandığını düşündüğünüz kişilerin video kaydını CR üzerinden raporlayıp ceza almalarını sağlayabilirsiniz.

*Normal şartlarda JR etkinliğine giriş yapmam ancak forumda açılan konulardan dolayı son günlerde giriş yapıyorum ancak sizin de bahsettiğiniz gibi bir bug ile karşılaşmadım. Bu tür bir bug olması halinde video kaydı alarak paylaşır mısınız.

[Rehber] Oyun içi video kaydı ve boyut küçültme!
    Ftde koxp görmedim ben ayrıca genelde mavi alıyorum ayrıca chaosda bu şekilde bir dc ile karşılaşmadım sorun donanımsal olabilir gelelim jr ye taa olypiadan beri jr bugu var düzeltirmiyor

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TTurk44 View Post
    Chaosa gireriz r combo bugu yüzünden dc yeriz, ft gireriz koxper mageler exp vermez ve son olarak jr girdik demin son odada gözümüzün önünde 2 tane bone yokoldu ve buga girdi 3 dk sonra karşı taraf bitirdi ve attı. Sonuç olarak etkinlikler etkin ve etik değil.

Yav ft de ne koxpu :d Abartmayın. Her şeye koxp koxp. Ben de mageyim. Yaratık çıkınca atıyoruz novayı ne yapalım 18 mi çalışalım.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Chaos, FT ve JR. Bu 3 etkinliğe de zaman zaman katılıyorum. Söylediğin hiçbir durumla karşılaşmadım. İlginç.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    3 Etkinliğe de giriyorum. Chaosta daha öyle birşey ile karşılaşmadım. FT de mageler novaladıkları için meleye vuracak yaratık kalmıyor orası doğru. JR de ise yoğunluktan dolayı bug oluyor. Yeni serverlerde oluyor daha çok destan manes gibi. Ben areste hep girerim jr ye çok az kazanıyorum orası da ayrı kanser yeri ama bug olmadı hiç.

Senior Member FFferik16's Avatar
    İçeriğine tam katılmasam da "etkinlikler etkin değil" kısmına katılıyorum.
    Chaos DC sorunu var.
    FT'de adaletsizlik var. Neden bir etkinlikte bir job avantajlı olsun ki, hangi job olduğu fark etmez.
    JR'de sıkıntılar kapı veya mob bugları, kazanınca giden exp'den dolayı giren kişilerin etkinlik kalitesini düşürmesi, sıra kaydırma sorunları
    BDW'de doğru düzgün kapışamadan atılmalar. Geri dönüşlerin imkansızlaştırılması
    UTC girişindeki sorunlar da malum, girsek de kutuları satamadığımız için etkinliğe girip zararlı çıkmış oluyoruz
    Last edited by FFferik16; 01-22-2018 at 09:07 AM.

Chaosta mapın bir ucundan bir ucuna vuran görmedin mi cidden? Destan 2 de sadece bir chaosa girermisin rica etsem. Ft de yanındaki mage hiçmi dibinde çıkan yaratığın tam ortasına nova atmadı. Jr içinde destan 1 de bir kere jr gir lütfen ve clanın varsa bir sor buga giren oldumu diye eminim senin ya oyun bilgin yok yada oyunu uzun biir süredir oynamıyorsun.. Boş yapmanın bu kadarı.. Pes