Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bir düzenlenme gerekli

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    200 gayet uygun sonra +10 item kaynıyor server diye zırlıyorsunuz kafası çalışan adam gayet giriyor macrosuz bir şekilde içeri

Member RandomPlayer's Avatar
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AAACO View Post
    çay yollayalım mı ? izlerken ...

chaos jr bdw sistemine benzer bi şekilde giriş olmazsa , burda her hafta bi dünya insan makrocuların ızdırabını çekiyor olacak !!!
    girişteki kişi sayısı ideal ama girenler ideal değil :@
    Dostum uzaklardan izliyor olacağım derken luferden, emcden, girebilenleri izliyor olacağım diyorum. Ömrümde girebilmiş değilim ben UTC'ye

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Giren girdi arkadaşlar boş yapmayalım boş yere bir dahaki hafta gireriz artık.

Diğer serverları bilmiyorum ama destanda yazı geçtiğinde sanki hiç kimse içeri girmemiş gibi. Eksilme bile görünmüyor. Yani dışarıda hala binlerce oyuncu bekliyor.

Banned
    Quote Originally Posted by yuko1912 View Post
    200 gayet uygun sonra +10 item kaynıyor server diye zırlıyorsunuz kafası çalışan adam gayet giriyor macrosuz bir şekilde içeri
    Adil bir şekilde giriş sistemi olsa haklısınız ama adamlar bir sürü pc ile ve koxpla otomatik ya da makro girişle giriyorlar.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TheTick View Post
    Ares'de oynuyorum. Mageyim. Nick'im Mage_of_dark_kingdom. Her hafta moonlight almıyorum hatta hiç drop alamıyoruz çünkü çok oyuncu giremiyor.

Lakin daha yazı gecmeden giren oyuncular var makro ile benim sitemim buna. Sen girip her hafta moonlight alıyorsan sana tebrikler.
    Bu hafta 2 moon aldım ama her haftaya kısmet olmuyor

Kişi sayısının artması=Dropların artması buda itemleri değersiz kılar serverların güç durumunu etkiler. Burada önlenmesi gereken macrocu ve koxperlardır. Bununda yolu etkinliği +81 yapmak ve ilk tıklayanları değil tıklayanlar arasından random 200 kisi alması. Belki hakkıyla düzenli olarak giren vardır lakin açık olan bir şey varki girenlerin %80'i legal olmayan yollar sayesinde giriyor. İş buradan sonra tıpkı nttgamein yaptığı çekilişler gibi kişinin şansına kalıyor. Hiçde giremeyebilir haftalarca üst üste de girebilir.

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yuko1912 View Post
    aynen öyle 200 sayısı iyi eskiden forgetten temple sadece 32 kisi alıyordu ve basında binlerce kişi beklerdi yine iyi şimdi 200 kişi girebiliyor
    #Dexterity

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Çakma modun ilgisini çekmemiş bu konu belli ki yorum atmamış :d +75 olması büyük hata. Tabiki de oyuna başlayan adam hiç item yapmasın mı yapsın ancak oyuna vaktini vermiş oyunculara hala üvey evlat muamelesi yapılıyor. UTC bir tek cuma günü 200 kişi sınırlı ve içeri giren kitlenin kesemediği zamanlar oluyor. UTC hala insanı kanser eder seviyede ve bir çözüm gelmesi lazım.