Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Jail ve Raporlama Hakkında Şikayet.

Öncelikle merhabalar , bağzı oyuncular gibi benimde şahsi şikayetlerim bulunmaktadır.

Bu hapis cezası konusunda , Belirtilen Yazıda 18.01.2018 tarihi itibariyle zindana gönderilen oyuncu sayımız 586 olmuştur. Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır. Deniyor. Ayrıca ekleyecek olursam şu ibarede yer almaktadır " Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. " Geleceğimiz sadet ise şudur gönderdiğim ticket numarası : SYS-533-50071 ödediğim KC için , aldığım cevap bu kadar kapalı ve anlamsız olmamalıdır.

" Aldığım cevap ise : Sistemimizde yapılan incelemelerde "İllegal Program" kullandığınız/bulundurduğunuz tespit edildiği için karakteriniz disiplin zindanına gönderilmiştir. " olmuştur.

Ben gönderdiğim ticket ile birlikte ne için ceza aldığımı sormadım , sorduğum soru ise benim ceza yememi gerektiren " KANIT " nedir bana kanıtı göstermelerini bundan dolayı olduğunu belirtmelerini istedim.Evet böyle bir zorunluluk yoksa bile para almaya geldimi 999 KC değerinde Sitck'i cekmemiz için zorunda bırakılıyorsak " BENDE BU KANITI Görmek için firmanın gerekli kanıtla birlikte acıklama yapmasını istiyorum "

Gerekli mercilerin mantıklı ve tatmin edici bir cevap verebileceğini düşünmekteyım kanımca benim gibi bu konularda mağdur veyahut , kafasında soru işareti olan bir çok oyuncu vardır bizleri zorlama politikalarıyla birlikte sevdiğimiz bu oyundan daha fazla soğutmayın !

Özet : eğerki bilgisayarımızda olan X bir programdan ötürü olan bir durum ise , bildirilmesini tekrar bu cezayı yememek adına , bu programın temizlenmesi adına , bu talebim vardır.Karakterimi Stick cekip hapistan kurtardım amacım hesap desteği almak değildir.

Saygılarım ile.
    Last edited by archevatv2; 01-19-2018 at 12:51 PM.

Junior Member
    buna cevap vermezler işte

Member Paylasmakyok's Avatar
    Nickname
    .
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    2017 senesının başı sanırım bu sekılde bı konu görmüştüm eryudes bi resim atmıştı'' Gizli dosya sakın açma'' tarzı bır sey dı ))
    Ondan sonra benim pcme nasıl ulaşabiliyorsunuz ve saıre denılıyor Şunu kullanıyorsunuz barı konu acmayın

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Yukarıda da yazdığı üzere hiç bir oyuncuya haksız bir şekilde cezai işlem uygulanmaz. Eğer bilgisayarınızda bulunan bir programdan şüpheleniyorsanız, bilgisayarınıza format atarsanız sorun kökünden çözülmüş olur.

Member jelavic's Avatar
    Nickname
    TryAgainLater
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TurkishLanguageExpert
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    geçen hafta aynı şekilde hapse atıldım. cevap alamayacağımı bildiğimden ticket bile atmadım.
    bugun goruyorum ki 999kc hesabıma iade edilmiş. vebsitesinden kontrol ettiğimde stick'in yanında canceled yazıyor.
    kimse "bizde hata olmaz kesin kxp vardır" artisliği yapmasın burda bilip bilmeden. bal gibi de hata oluyor.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Hesabınız için destek ekibi gerekli cevabı iletmiştir bunun haricinde Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 75 Konusuna yazabilirsiniz.