Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

GM arkadaşların dikkatine

mrb herkese dün maradonda gezerken pm geldi wh wallhack açtıgımı iddaa etti birisi oyun bugundan belki onda öyle gözükmüş olabilir ama şunu belirteyim şimdi cr de o video oyun bugundan dolayı wh gibi gözükürse ban mı yiyecem açık konuşayım ntt game böyle düşünür diye ne olur olmaz gibisinden pk attıgım farm yaptıgım charlarımı boşalttım durdul yere sucsuz şekilde karşı tarafta öyle gözüktü diye ban yerim düşüncesiyle.. atılan videolarda charın loglarına kadar ne bilim neye bakılarak inceleniyor bilemem ama herşey inceleniyorsa sıkıntı yok sucsuz sorunsuz oldugum açıkca görülür zaten. ama durduk yere biri pm atıyor yok sende bu var şu var video atacam insan ister istemez gm ekibinede güvenemiyor acaba cidden en son şeye kadar inceleniyormu. incelemeden ha bu böyle diyip direk banlanıyormu?

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    CR personeli deneyimli kişilerden oluştuğu için gönlünüz rahat olsun. Böyle bir durumda oyuncuda gecikme sorunu olduğu için karşı taraf oyucunun hile kullandığını düşünerek bildirim yapabilir. Ancak hile kullanan bir oyuncu ile gecikme sorunu yaşayan oyuncular ayırt edilmektedir.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bu gibi durumlarda hesap detaylı incelenmeden herhangi bir yaptırım uygulanmamaktadır.
    İlgili bölüme açılan konularda sunulan kanıtlar gerçeği yansıtmaması durumunda da işlem yapılmamaktadır. Kısaca söz ile herhangi bir yaptırım uygulanılması gibi bir durum bulunmamakta.

Senior Member
    tşkler açıklama için gm ekibini zan altında bırakmak veya konu saptırmak değildi amacım sadece daha önce 2char kasarken bir char evde bir char cafede charımı açmıştım pc de yüklü normal programlarda koxp yapımında kullanılan şeyler oldugu için virüs programı vs vs char hapse girmişti çıkarmıştım sucsuzdum. yine sıkıntı yaşarım diye merak ettim sıkıntımı dile getirdim tşkler ..