Results 1 to 7 of 7
    Junior Member nmk's Avatar
    Nickname
    KIMAN
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    özel HAREKAT TİMİ
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

ıiıavciıiı---makro diyenlere

Makro kullanıyorsun diyenlere

https://www.youtube.com/watch?v=I2gjtDsROI0
    KIMAN

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    x7 Bir makro maustur. Mausun makro fakat kullanıyormusun kullanmıyormusun o sana kalmış
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Quote Originally Posted by TankTesla View Post
    x7 Bir makro maustur. Mausun makro fakat kullanıyormusun kullanmıyormusun o sana kalmış
    x7 makro mouse değildir. Üstündeki ek tuşları sadece tuş atamaya yarıyor. Yani en fazla klavyendeki tuşları atayabiliyorsun. Birde çift tıklaması var o kadar. İnternette dönen x7 makro videolarını izlerseniz o videoların makro ayarı değil tuş atama olduğunu anlarsınız hepsi videonun izlenmesi için yapılmış bir click bait. Kaldı ki zaten mouse un kendi yazılımı yok. Klanımızdan biri button mouse programlarıyla makro ayarı yapıyordu o mouse a ama içinde kendi yazılımını barındıran gerçek bir makro mouse un verdiği etkiyi göstermesi imkansız normal bir şekilde daha iyi oynanıyor Bende everest sgm x7 kullanıyorum normal bir mouse gibi. Bana tek avantajı çift tıklama oda pompalı kullandığımda
    BORDOB3R3Lİ

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Aydınlatıcı açıklamanızdan dolayı teşekkür ederim. Makroya şiddetle karşıyım Saygılarımla.
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member
    Benim 2 tane macro mausum olmasına rağmen macro kullanmıyorum Tesla gibi bende karşıyım bombalı alırsam dooble click kullanıyorum bu 6-10-15 tl lik mauslarda bile var

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Aynı x7 marka maustan bendede var ve o mausun makrosu kesinlikle yoktur yanlış bilgi .Makro nasıl yapılıyor açıkçası bilmiyorum hiçte uğraşmadım.Ozanında dediği gibi ek tuşlar çift tıklamaya yarıyor.Çok gereksiz bence

Quote Originally Posted by TankTesla View Post
    Aydınlatıcı açıklamanızdan dolayı teşekkür ederim. Makroya şiddetle karşıyım Saygılarımla.
    Makroya bende karşıyım. Onuda hile olarak görüyorum. İlla bilgisayarda yazılımsal bir hilenin olması şart değil mouse'un içindeki yazılımda bir hiledir. Klanca girdiğimiz odalarda aşırı makro kullanan oyuncularıda barındırmıyoruz bilen bilir Makro kullanıp hile olmadığını savunanlarada aynı vuruşları makrosuz yapabildiklerini görmek istiyorum. Yapabildiklerini söyleyenlerede o zaman neden makroya ihtiyaç duyduklarını sormak istiyorum
    BORDOB3R3Lİ