Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29
    Junior Member
    Quote Originally Posted by IRia View Post
    Tekel Bayi klan lideri dahil SeatLeonFR ve ChivasRegal adlı oyuncu hileden ban yemiş. Bu Tekel Bayi adını Hile Bayi yapsın adına yakışsın. Bu klanların hile kullanmamasını istiyorsanız puan silme cezası vermeniz lazım hile ile puan kasmak illegal puan kasmanın daniskasıdır ama siz halan daha bunlara puan silme cezası vermediniz herifler hile hurda ile 1. Sıradalar hil kullanarak puan kastıkları belli ama kişilere yaptığınız yaptırımı klanada uygulamanız lazım bunların 1. Liğine gölge düştü sonra sayfalarda yok biz Phabtomers ın gelmiş geçmiş en iyi klanıyız doğru bir konuda iyiler oda hile ve küfürde Phabtomers ın en hileci klanı Hile (Tekel) Bayi dir
    Öncelıkle selamun aleykum ben ki phantomers ın gelmiş geçmiş en iyi klanı "TEKEL BAYİ" lideri BLUE.Arkadaşların iddiasına göre ben ban yemişim. 2 -3 gün girmedım sanırım ondan öyle sanmışlar.Ortam yapıyordum rakıydı viski biliyon mu kafam oldu sizin gibi zırıl zırıl.Giremedığim ve sizi bir nebze de olsa umutlandırdıgım için cok cok özür dilerim.Sıkıntı yok sıkıntıya devam

AYIKANA AYIĞIZ KARDEŞ, AYIKAMAYANA HALÜSİNAYSON...! Tekel Bayi afiyetler diler !!!

Quote Originally Posted by IRia View Post
    Tekel Bayi klan lideri dahil SeatLeonFR ve ChivasRegal adlı oyuncu hileden ban yemiş. Bu Tekel Bayi adını Hile Bayi yapsın adına yakışsın. Bu klanların hile kullanmamasını istiyorsanız puan silme cezası vermeniz lazım hile ile puan kasmak illegal puan kasmanın daniskasıdır ama siz halan daha bunlara puan silme cezası vermediniz herifler hile hurda ile 1. Sıradalar hil kullanarak puan kastıkları belli ama kişilere yaptığınız yaptırımı klanada uygulamanız lazım bunların 1. Liğine gölge düştü sonra sayfalarda yok biz Phabtomers ın gelmiş geçmiş en iyi klanıyız doğru bir konuda iyiler oda hile ve küfürde Phabtomers ın en hileci klanı Hile (Tekel) Bayi dir

Selamlar Ben Oyunun EN İYİ VE LİDER KLANI YARDIMCI LİDERİ (BABA) SİVASLI58

Bu kadar ağlamanız nedendir merak ediyoruz gerçekten Oyunda Klan savaşı atmak yerine forum a gelmiş GM arkadaşların sizleri haksız kazanç ile 1. Sıraya geçirmelerini istiyorsunuz Bence Oyuna gelin ve bi çaba gösterin En azından Rakip olmaya çalışın beceremediğiniz bir çok iş var Başta ADAMLIK belki rakip olmayı becerebilirsiniz bi deneminizi tavsiye ederim Gerçi puan farkı 200 küsür oldu Yani anlayacağınız hepimizinde başta söylediği gibi bu oyunun LİDER KLANI TEKEL BAYİ
    SAYGILARLA: BABA SİVASLI58

Lan hilecinin biri kendini arşa çıkarır gelmiş geçmiş en iyi klan lideriymiş hileci veletin biri kendine baba der lan sivaslı daha tap taze duruyor hile ifşan sen kim adamlıktan bahsetmek kim şeref yoksunu. Sana gelirsek gelmiş geçmiş en iyi hileci klan lideri blue. Bu hilecileri hala yanında barındırmanı geçtim sende göstere göstere kullanıyorsun Yavaş için birazda kafa yapmasın yakında kendinizi peygamber ilan ederseniz şaşırmıcam zira bu kadar küçük düşülebilinirdi anca..
    BORDOB3R3Lİ

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ne zamandan beri hileyle (artık hile olmadığını söylemeyin boşuna kaç adamınız banlandı zaten) oyunun gelmiş geçmiş en iyi klanı olunabiliyo? Blue sen bordobereliler klanında hiçtin botun tekiydin, Sivaslı sen sivrilerde cwlerde 0 kill çeken bot adamın tekiydin hile çıkınca kendinizi gelmiş babayız oyunun en iyi klanıyız diyorsunuz cidden az için bu kafayla fazla yaşamazsınız yoksa.Öncelikle oyunun en iyi klanı değilsiniz oyunun en yüzsüz klanısınız hile kullanıp kendinizi yükseltiyorsunuz.Bu adamlık değildir burda boşa pençeleniyorsunuz aslan köstümü (hile)giymiş kedilersiniz(botlar).

Ağla ozan siz ağlamaya mahkumsunuz allahın botları TEKEL BAYİİ

Junior Member
    Quote Originally Posted by ozanmeydan View Post
    Lan hilecinin biri kendini arşa çıkarır gelmiş geçmiş en iyi klan lideriymiş hileci veletin biri kendine baba der lan sivaslı daha tap taze duruyor hile ifşan sen kim adamlıktan bahsetmek kim şeref yoksunu. Sana gelirsek gelmiş geçmiş en iyi hileci klan lideri blue. Bu hilecileri hala yanında barındırmanı geçtim sende göstere göstere kullanıyorsun Yavaş için birazda kafa yapmasın yakında kendinizi peygamber ilan ederseniz şaşırmıcam zira bu kadar küçük düşülebilinirdi anca..
    Öncelıkle selamun aleykum ben ki phantomers ın gelmiş geçmiş en iyi klanı "TEKEL BAYİ" lideri BLUE.Acaba sen cok mu zekısın ya iftira da atmak bu kadar koaly sanırım .İnsan oglu naparsın çiğ süt emmiş sonuçta bro şey dicem ya baksana bi hile varsa benı de banlatsana ya Allah aşkına

Quote Originally Posted by VasiLi View Post
    Öncelıkle selamun aleykum ben ki phantomers ın gelmiş geçmiş en iyi klanı "TEKEL BAYİ" lideri BLUE.Acaba sen cok mu zekısın ya iftira da atmak bu kadar koaly sanırım .İnsan oglu naparsın çiğ süt emmiş sonuçta bro şey dicem ya baksana bi hile varsa benı de banlatsana ya Allah aşkına
    Klanca hile kullanarak 1. olmak akıllılıksa akıl zenginisiniz. Her iki listedede adı geçenlerin çoğunu ben ifşalayıp banlattım. Senin kullandığınada eminim sıra sanada gelicek sen ki gelmiş geçmiş en iyi hileci klan lideri blue hanım Banlattığımız o sivaslı ve pomak'ın yan çarlarını tekrar klana almanla zaten hileyi desteklediğini gösterdin bu kadarı bile kafi burda sızlanıp kendinizi küçük düşürmeseydiniz bari
    BORDOB3R3Lİ

sen mi banlattınlan bizi ...
    Last edited by FastBurak; 01-31-2018 at 06:58 PM. Reason: edit.

Junior Member
    Nickname
    BLUE
    Clan
    Tekel Bayi
    Quote Originally Posted by ozanmeydan View Post
    Klanca hile kullanarak 1. olmak akıllılıksa akıl zenginisiniz. Her iki listedede adı geçenlerin çoğunu ben ifşalayıp banlattım. Senin kullandığınada eminim sıra sanada gelicek sen ki gelmiş geçmiş en iyi hileci klan lideri blue hanım Banlattığımız o sivaslı ve pomak'ın yan çarlarını tekrar klana almanla zaten hileyi desteklediğini gösterdin bu kadarı bile kafi burda sızlanıp kendinizi küçük düşürmeseydiniz bari
    Öncelıkle selamun aleykum ben ki phantomers ın gelmiş geçmiş en iyi klanı "TEKEL BAYİ" lideri BLUE.demek eminsin valla mi ya ben senin gibi keriz miyim 3 yıllık emegimi çöpe atayim moruk isine bak ya boşa cabalamayin oyun oynamayı öğren az aim kas ses kas ki adam vurabilesin neymiş efendim önceden adam vuramazmisim 100 bin killim var onlar 2-3 ayda olmadı

Tekel bayi afiyetler diler...