Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Ne kadar süreli ban yediğimi öğrenebilirimiyim
    POMAKBEYY

Junior Member
    Merhaba Ben VnBraveHeart Sevgili GM ler E-Posta Adresimin Şifresini Biliyorum Fakat EPosta Adresini Unuttum Şifre Değiştircem Yardımcı Olabilirmisiniz .

Junior Member
    Hahah video cekmeye devamm alayini banlatacamm bn hiledegilim diyenleri goruyoruzzz

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ozanmeydan View Post
    Ayrıca GM'lere bir sorum olacak. Rival Brothers klanından Deliyyy isimli oyuncuyu hile kullanımından banladığınızı bana iletmenize rağmen ne 1. ban listesinde nede 2. ban listesinde adını gördüm. Bunun sebebini öğrenmek istiyorum..
    Selamlar,

Listede eksiklik olmuş. Bahsi geçen oyuncu normalde 1. listede yer alması gerekiyordu.

Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Selamlar,

Listede eksiklik olmuş. Bahsi geçen oyuncu normalde 1. listede yer alması gerekiyordu.
    Gözden kaçabilir insanlık hali konudan bahsederek güncellemiş sayıldık
    BORDOB3R3Lİ

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Genelde yeni açılmış çarlar yemiş te bu nickleri hangi kafayla oluşturuyonuz, ne çekiyonuz otmu çekiyonuz nabıyonuz .

Senior Member
    19 ocak 20 ocak udb gönderdim ve hala bakılmadı Alo Gmler uyuyormusunuz işimi bıraktınız yoksa oyunu artık sallamıyormusnuz cumartesi pazar girdi araya tamam dedik ama pazartesi salı oldu şimdi carşamba oldu ve hala bakmadınız her seferinde hatırlatmakmı lazım? Yoksa bundan sonra direk Tiket yoluylamı yollasam desem GM ler ilgilenmiyor ? bir dahakine direk Tiket yoluyla gönderecem GM ler UDB bakmıyorlar diye...

Bunlara ban atilmasi cok iyi olmus we bu riwal brothers tekel bayi klani asiri hle kullaniyor bunlarada bi el atsaniz

Senior Member IRia's Avatar
    Nickname
    UsTaDem
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    TurkPlayer
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Tekel Bayi klan lideri dahil SeatLeonFR ve ChivasRegal adlı oyuncu hileden ban yemiş. Bu Tekel Bayi adını Hile Bayi yapsın adına yakışsın. Bu klanların hile kullanmamasını istiyorsanız puan silme cezası vermeniz lazım hile ile puan kasmak illegal puan kasmanın daniskasıdır ama siz halan daha bunlara puan silme cezası vermediniz herifler hile hurda ile 1. Sıradalar hil kullanarak puan kastıkları belli ama kişilere yaptığınız yaptırımı klanada uygulamanız lazım bunların 1. Liğine gölge düştü sonra sayfalarda yok biz Phabtomers ın gelmiş geçmiş en iyi klanıyız doğru bir konuda iyiler oda hile ve küfürde Phabtomers ın en hileci klanı Hile (Tekel) Bayi dir

Quote Originally Posted by IRia View Post
    Tekel Bayi klan lideri dahil SeatLeonFR ve ChivasRegal adlı oyuncu hileden ban yemiş. Bu Tekel Bayi adını Hile Bayi yapsın adına yakışsın. Bu klanların hile kullanmamasını istiyorsanız puan silme cezası vermeniz lazım hile ile puan kasmak illegal puan kasmanın daniskasıdır ama siz halan daha bunlara puan silme cezası vermediniz herifler hile hurda ile 1. Sıradalar hil kullanarak puan kastıkları belli ama kişilere yaptığınız yaptırımı klanada uygulamanız lazım bunların 1. Liğine gölge düştü sonra sayfalarda yok biz Phabtomers ın gelmiş geçmiş en iyi klanıyız doğru bir konuda iyiler oda hile ve küfürde Phabtomers ın en hileci klanı Hile (Tekel) Bayi dir
    Halit nasıl bir cümle kurduysan, adamın yüreğine oturmuş.

Dayanamamış ağlama duvarına gelmiş