Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 40 of 40
    Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    Normal oyuncular ne yapacak bus bes buy sell yapan oyuncular var 100k para kasıyorlar tanesinden. Ben yapmıyorum ama bus kaldırılırsa fragment gemlerde kalkması gerekir. Ki daha buya dark fragmentler eklenmedi bile.
    busla gem bir mi ? bustan kazanmayıverirler artık

Member SahipZiz17's Avatar
    Nickname
    xKushina
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DostlaR
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    kardeşim buy pazar yokkende durum aynıydı, bu sefer flood yaparak alıyorlardı.. kalksın kalkmasın umrumda değil ama birşey değişmez bilginiz olsun.

Junior Member
    Bu buy pazarı kaldırılsın diyen ler 3 kuruşluk itemi 5 kuruşa satmaya çalışanlardır buy pazar olduğunda itemin piyasası belli olmaktadır canınız sıkılınca konu açıyorsunuz zaten farm slotları kalktı gb mi varda millet stoklasın bu oyunu canlı tutan tek şey nakit akışıdır gemler kaldırılablir kutularda ama diğer itemlerden ne istiyorsunuz millet sürekli pc başında olmuyor buy pazarının kalkması pazarcılara yarıcaktır ben şayet krowaz setimi buy pazarı kurarak aldım ağzını açtıkları zaman 24 gb istediler destanda 22 gb ye parça parça krowaz setimi dizdim sürekli pc başında olmayan insanlar ne yapsın kardeşim item dahada pahalanacaktır buy pazarı kalkarsa biraz mantıklı şeylerden bahsedelim
    Last edited by IBlackWicked; 01-29-2018 at 10:05 AM. Reason: bold

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    eski knight online neden güzeldi bir düşünün,, gmler ve yönetim sürekli olarak para ile gb alıs ve satısı yasak,,oyuncu alıs verişi yasak,,koxp hile programları dupe bug yasak derdi şimdiki yönetim oyuncu alışverişini serber-st bıraktı,, gbleri itemleri kendi satıyor,,, koxpu regalleştirdi fahiş fiyattan pus'ta satıyor,, herşey serbest...

Banned
    buy pazar kesinlikle kalkmali sinir bozucu başka bişey değil !!!
    moradonu pazar çetelerininin [kurian/porutu]tekeline biraktiğiniz için tebrikler nttgame !!!
    moradonda da kuru bi kalabalik var !!!

Member ILastAssassiN's Avatar
    Nickname
    SergeantGrace
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BüyükSeIcukIuDevIeti
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    sana hak veriyorum ama buy ve sell acil satan v.s aynı hesaba gelir buy acanlar gider acil alıcılar cogalır bu sadece flood kirliligi olur. konu kapanmalı
    Sevmek Bir Çay Sevilmek İse Bir Şeker Bizim qibi Garibanlar O Çayı Şekersiz İÇERRR . . . !

Şuan - SergeantGrace

Quote Originally Posted by ILastAssassiN View Post
    sana hak veriyorum ama buy ve sell acil satan v.s aynı hesaba gelir buy acanlar gider acil alıcılar cogalır bu sadece flood kirliligi olur. konu kapanmalı
    bakın halen pek fazlanız anlamış deyil beni...diyorumki bakın buyculara ne kadar buy acıyorlar en az 10 gb ve üzeri sürekli devir dayım yapıyorlar bu gb leri ve fazlalıgını siteye TL üzerinden satıyorlar her karakter 1 pc den acılsa eyw derim bu acıkca belli legal olmadıkları ve ayrıca buy pazarı kalkarsa bu buycu kesimi nin %80 ni bırakacaktır ve oyun içerisinde gb çok fazla olucaktır ve bu da biz oyunculara yarar saglayacaktır...biz oyuncular zevki heyecanı tat almayı unuttuk bu TL cilerin yüzünden oyun ticarethane ye dönmüştür...diyorsunuzki buy cular çogalır yok kardeşim çogalmaz çünki o carların başında kimse kalmıyor 1 pc den acıyor ne kadar acabilirse bi car başına 10 gb ana para koyuyor 10 tane buy acıyor 2 tanede sell de car bırakıyor örnek olarak bu şekilde olduklarını söyleye bilirim ve kazandıgı gb leri oyun içine harcamıyor TL ile gb alıp satan sitelere satılıyor ve bu siteleride GM lerde çok iyi bilmekteler TL ile oyun parası alma item alma karakter alma yasaktır ve bu yasaga uymayanlar direk süresiz ban yer denilmekte ama oyun direk TL ticarethanesine dönmüş durumdadır.

Quote Originally Posted by boooom355 View Post
    Bu buy pazarı kaldırılsın diyen ler 3 kuruşluk itemi 5 kuruşa satmaya çalışanlardır buy pazar olduğunda itemin piyasası belli olmaktadır canınız sıkılınca konu açıyorsunuz zaten farm slotları kalktı gb mi varda millet stoklasın bu oyunu canlı tutan tek şey nakit akışıdır gemler kaldırılablir kutularda ama diğer itemlerden ne istiyorsunuz millet sürekli pc başında olmuyor buy pazarının kalkması pazarcılara yarıcaktır ben şayet krowaz setimi buy pazarı kurarak aldım ağzını açtıkları zaman 24 gb istediler destanda 22 gb ye parça parça krowaz setimi dizdim sürekli pc başında olmayan insanlar ne yapsın kardeşim item dahada pahalanacaktır buy pazarı kalkarsa biraz mantıklı şeylerden bahsedelim
    kardeş sen o gb leri nereden aldın söylermisin bana hangi siteden kac TL ye cektin...oyunu TL ye ceviren o buycular işte,istedikleri kadar yükseltip istediklerinde GB fiyatlarını düşürüyorlar oyunun pazar alanı direk onların elinde...sen neyin peşindesin ve o kafanda ne yaşıyosun...oyun direk TL bazına dönmüş herkez TL kasma peşinde...şuan sana sorsam 1 GB kac TL diye bana cevabın ne olurdu...oyun oyun olarak oynanmıyor artık git cz ye farm zamanı yada felankor zamanı haricinde ne kadar pk dönüyor bu soruda tek sana deil okuyan herkese gelsin ! ?.

Junior Member
    Ağlamaya devam et sen bu yeni bir şey değil kardeşim siz neyin kafasını yaşıyorsunuz çözemedim adamlar farm slotlarını yarıya düşürdü halen ağlıyorsunuz buy pazarlar kaldırılması kadar saçma bir şey olabilirmi büyük acil itemcisindir eminim sen sanki hayatı boyunca siteden gb almamış oyundaki gb nin değerinin artması hani bu ağlayığ sızlananlar varya yok farm yapıoyrlar diye ağlayanlar NTTGAME farm slotunu kaldırdı size yine yaranamadı bu seferde gb pahalı diye ağlıyorsunuz

Junior Member
    Busla la gem fragment kaldırılabilir .Şimdi siz dersininz hemen buycu falan komple buy pazarının kaldırılması saçma olur