Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Question Yardımcı olabilecek ?

arkadaşlar bu resimdeki son giriş tarihini bana anlatabilir misiniz ? dün akşam üstü charımı pazara bıraktım kalktığımda dc yemişti internet gitmişti fakat bu giriş tarihi son oyuna giriş tarihi mi ? gel gelelim sabaha karşı 7de ben oyuna girmedim ya da bu sabaha karşı 7 mi akşam üstü 7 mi bilgilendirme yapıcak var mı ? onu geçtim bu sabah charıma girmeye çalışırken şifre yanlış hatası aldım 3 5 kere denedim girmedi ondan sonra oyuna girdi şifreyi doğru yazdığıma da eminim charıma girdiğimde herşey duruyordu zaten pek bişi yok sadece bone of devil mevcut charımda yardımcı olabilecek ?

[IMG][/IMG]

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

En son giriş bölümünde büyük harflerle nereye giriş yapıldığıyla ilgili bilgi vermektedir.

Portal olarak bahsedilen bölüm nttgame adresidir. Türkiye saatine ulaşmak için gösterilen saatte +3 saat eklemeniz gerekmektedir.

09:34'de hesabınıza portal girişi gerçekleştirilmiş, yani o görüntüyü almadan önce web sitesine giriş yaptığınız saattir. Hesabınıza giriş yapıldığına dair herhangi bir şüpheniz bulunuyorsa eğer şifrenizi değiştirip, otp kaydınız bulunuyorsa gerçekleştiriniz.

İyi oyunlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn