Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Emailim silinmiş ve ticket atamıyorum.

Diğer hesabıma ait emailim aktif olmasına rağmen nttgtame sayfasında boş gözüküyor. emailimi tekrar ekleyemiyorum.

ticket sayfasında hep bölüm seçiminiz hatalı yazıyor. ctrl+f5 onlarca kez yaptım.

yardım edilmesi dileğiyle.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bilet göndermeyi farklı bir tarayıcı ya da kullandığınız tarayıcının çerezlerini silip dener misiniz?

Bunun harici bahsettiğiniz hesabı kontrol etmem adına hatırlıyorsanız eğer karakter ve sunucu, hatırlamıyorsanız hesap ID bilginizi bana özel mesaj ile iletebilir misiniz?

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Merhaba,

Farklı bir hesabınız üzerinden bilet göndermeye çalışırken de aynı hatayı alıyor musunuz?

Junior Member
    Evet. email silinen hesabımda bilet gönder kısmına basınca sayfa devam etmiyor. bu hesabımda dnediğim her zaman geçersiz bölüm diye geliyor. sayfa yenile ile çözülmüyor.

Bu hesabınızda deneme yaptığınız geçersiz bölüm hatası alıyorsanız Ctrl + F5 kombinasyonunu deneyin, büyük ihtimal bölüm seçebileceksiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Bu hesabınızda deneme yaptığınız geçersiz bölüm hatası alıyorsanız Ctrl + F5 kombinasyonunu deneyin, büyük ihtimal bölüm seçebileceksiniz.
    30 kere denedim yeterli olur mu acaba? (ctrl+f5)

1.5 aydır kullanılan hesabımdan mevcut emailimin sisteminizdeki hatadan silinmesine çözüm üretemiyorsunuz.

nasıl bir oyun oldu bu.

CluTaah'ın önerdiği adımları da denediniz mi?

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Bilet göndermeyi farklı bir tarayıcı ya da kullandığınız tarayıcının çerezlerini silip dener misiniz?

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Febaba06 View Post
    30 kere denedim yeterli olur mu acaba? (ctrl+f5)

1.5 aydır kullanılan hesabımdan mevcut emailimin sisteminizdeki hatadan silinmesine çözüm üretemiyorsunuz.

nasıl bir oyun oldu bu.
    Bilet sisteminde herhangi bir problem bulunmuyor. Az önce 2 farklı internet hattı ve PC ile deneme yaptım ve sorunsuz olarak bilet gönderimi gerçekleşmiştir.

Yaşadığınız sorun bilgisayarınızda olan çerezler, tarayıcı geçmişiniz v.b durumlar sebebiyle olabilir. Bilet göndermenizin zorunluluğu ise hesabın gerçekten sahibi olduğunuzdan emin olmak, bu sebeple destek sistemine bilet gönderimini gerçekleştirmediğiniz sürece sizin hesabınızı için inceleme yapma ya da yardımcı olma şansımız bulunmuyor.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn