Results 1 to 4 of 4

Thread: Haksız Hapis

Lightbulb Haksız Hapis

Arkadaşı bugun haksız yere hapis yedi geniesi var k0xp kesinlikle kullanmıyordu suan sınır krizi geçirdi itemlerini çöpe attı, oyunu bıraktı bu nasıl sistem diye neden bunun nedenı nedır bılen var mı? foruma baktım cogu kıdı bu sorunla karsı karsıya

Senior Member
    Konunuz yanlış yerde, ama galiba ben sebebini biliyorum:
    Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 74
    Arkadaşınız destek sistemi üzerinden KO Ban/Jail/Unblock başlığına bilet gönderebilir.

Junior Member
    ya bırak kardeşim bu ayakları bayılıyonuz milletin parasını yemeye ben dolandırıldım ertesi sabah hapse atıldım dc yemişim girdiğimde çar hapiste idi balık tutarken birde.ne kadar ticket attıysam 3.pt program kullanmak veya bulundurmak diyor ara pcmi bak gör kullanmadığıma eminim ben hep otomatik mesaj atıyosunuz biriniz artık ilgilenin ya.bana delil gösterin inanayım kullandığıma çar hapse atılmadan önce dc veriyormu bilmiyorum.ama ben hiçbişey ne kullandım ne bulundurdum.pcmizde bitek pwp server var onu kullanmak da hiçbi maddede yazmıyor.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Bence haksız hapis veya ban yoktur,, ya bir playere dmdüz söven oyuncular,, ya bir oyuncuyu aldatan insanlar,, ya hile prgramı kullanan insanlar hapse girer veya idam edilirler:-) ve genelde hep ben haksız yedim derler:-) gerçektede öyle değilmi,, hapse girenlere sorun hep ben masumum derler,,