View Poll Results: Magelerin ENEMY leri kapatılmalı mı?

Voters
77. You may not vote on this poll
  • EVET

50 64.94%
  • HAYIR

27 35.06%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 37 of 37
    Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Eski sunucuda oynadığım için pek tutan yok ama taramacılar bunun altına sığınıyorsa kaldırılabilir.+1

Senior Member
    Magelerin enemyleri kaldirilmasi gibi birşey söz konusu olamaz magenin nerdeyse her skilinde enemy hasarı var wslerde enemy çok onemli bi etken boyle birseyin kaldirilmasi soz konusu bile olmamali ki warior priest joblarinin enemyleri mevcut boss tarama olaylarina gelirsek bu soruna nttgame ekibinin çare bulmasi gerekir

Senior Member
    Quote Originally Posted by NitrogliseriN_R View Post
    Sanırım her zaman ki gibi oyunda mage classı bitince buna önlem alacaksınız. Her zaman ki gibi yine hiçbir şeyin farkında değilsiniz. Sorun büyümeden hiç bir şeye önlem alamayacaksınız. Arkadaş sizlere videolu olarak anlatım yapmış. link bu

Ancak tepkiler büyümeden hiç bir şekilde çözüm üretmeyeceksiniz. Hiç normal bir oyuncu gibi oyuna girip ne zaman pk attınız. Bir mele ve bir mage party içerisinde yer alın. Bunca yorum yapan magenin sorununu anlayacaksınız. Bu kadar yorum toplandığında server açan siz buna önlem alamıyorsunuz. ÇOK YAZIK !
    Bende rosettada bir mageyim Dual +2 lkp +2 lbol dual +3 shio +7 ron set +7 aztec molok kullanıyorum. Bufsuz 4,6k, bufflu canım 8-8,5karası değişiyor, +8 +9 adamlara karşı oynuyorum sizin kadar şikayetim yok. Warrior ayağının altında tormentle beklersen tek yemen gayet normal. 3-5 metre kenara çıkıp öyle nova atıp adam tekle. Gayet basit değil mi?

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Yaratıklara verilen zehir hasarı tabii ki kaldırılmamalı. Bu o skillin özelliğidir ve zehir hasarı yalnızca mage jobuna özel bir durum değildir diğer jobların da bazı skillerinde bu var. Ancak bossa son damage i zehir olarak atmak ve boss yeniden doğunca zehirle hangi bossun çıktığını takip edebilmek işte bu oyunun bugudur. Bir mage oyuncusu olarak bu bugun düzeltilmesini isterim çünkü en nihayetine bu bir bug. Oyunun açığını kullanmaktır. Ölen bir mob ölmüştür ve ona atılan zehir onda kalmalıdır. Yeni mob doğunca zehir damage atması nedir yahu?

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ben aslında asas onuyordum son 1 aydır magrmle takılıyorum ama hertürlü o enemy işi kalkmalı ayrıca bosslarında belli bir bölgeleri olmalı o bölgeden çıkınca respawn olmalı

Eslant boslarını kaldırsınlar en temizi bide dikkat ediyorum kimin hangi jobdan canı yanıyorsa anket açıyor birider warrior yere fazla vuruyor birider asaslar jamadar takıyor kalksın birider mageler tek başına herşeyi yapıyor yalan yok priler hakkında bişey görmedim henüz

Member SahipZiz17's Avatar
    Nickname
    xKushina
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DostlaR
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Bossların taranmasının bir anlam ifade etmediği sürece girdiğimizde enemy hakkında da düzenleme yapmayı düşünebiliriz, şimdilik bu konuda bir düzenleme isteğimiz olmayacak.
    Başkan video kaydıyla sıra sıra serverların eslant haritalarına boss atsanız 1 saatinizi almaz tüm radarcıları banlamak. Hepsi koşa koşa gelecekler çünkü.