Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Phantomers latino kapanıyor acaba ????

phantomers latino 7 ayda pes edip dün resmen 16 şubatta oyunu süresiz askıya alacağını duyurdu acaba ntt game türkiye severini kapatacakmı

Senior Member Ralf_Jones's Avatar
    Nickname
    RalfJones
    Clan
    ThunderS
    Çoktan üzerimize kapatıp gitmediler mi zaten?
    Ralf D. Jones

ラルフ・ジョーンズ The One Man Army

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Öyle bir durum olsa bilgilendirme yapılır, ve kapanacağını hiç sanmıyorum. Saygılarımla.
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member Ralf_Jones's Avatar
    Nickname
    RalfJones
    Clan
    ThunderS
    Yakında içinde oyuncu kalmayacak kapatmasalar kaç yazar 500 lvl hesapların çoğu hesabını satıp gitti alanlar da oynamıyor bile artık.
    Ralf D. Jones

ラルフ・ジョーンズ The One Man Army

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Hile kullanıp ceza alanlar oyunu hep kötüledi, sanki alınteriyle oynadılar da haksız yere ceza almışlar gibi. Bir çok oyuncuya engel olduklarını tahmin ediyorum. Yani şimdi yetkililer ne yapsın, hileciyi banlamasında beni mi banlasın Saygılarımla...
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member FastBurak's Avatar
    Nickname
    [Fast]Burak
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Herhangi bir kapatılma durumu söz konusu değildir. Aksine çalışmalar devam etmektedir. Belirtmiş olduğunuz Latino sunucusu farklı bir yayıncı firma tarafından yürütülmektedir ve o yayıncı firma tarafından alınan bir karardır.

Teşekkürler. İyi Oyunlar dilerim.

Junior Member
    Quote Originally Posted by FastBurak View Post
    Merhaba,

Herhangi bir kapatılma durumu söz konusu değildir. Aksine çalışmalar devam etmektedir. Belirtmiş olduğunuz Latino sunucusu farklı bir yayıncı firma tarafından yürütülmektedir ve o yayıncı firma tarafından alınan bir karardır.

Teşekkürler. İyi Oyunlar dilerim.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim...

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Oyun 16 17 şubat tarihinde sunucusunu diğer ülkelere kapatıyor galiba.Geçmişte olduğu gibi.VPN ile eskisi gibi giriş yapılabilir.Daha öncede öyle giriyoduk .30 a kadar kastık ertesi gün giremedik oyuna.Hatta Coranı bu işte sorumlu tutumuştuk garibim haberi bile yokmuş yine VPN yle giricez galiba Bakalım.

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Quote Originally Posted by Ralf_Jones View Post
    Yakında içinde oyuncu kalmayacak kapatmasalar kaç yazar 500 lvl hesapların çoğu hesabını satıp gitti alanlar da oynamıyor bile artık.
    O hesaplar satılırmı isterlerse bir trilyon teklif gelsin (aslında düşünürdüm ne yalan söylim hıhaha tabikide ironi lan kıyılırmı ya o hesaplara 100 200 lira için değmez bence .

Quote Originally Posted by yyakupreis View Post
    phantomers latino 7 ayda pes edip dün resmen 16 şubatta oyunu süresiz askıya alacağını duyurdu acaba ntt game türkiye severini kapatacakmı
    Biz de daha yeni latino sv sine geçmeye karar vermiştik. Üzüldüm ya hevesimiz kursağımızda kaldı.