Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 88
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Peki fiyatı ne kadar olmalı?
    fiyatı benim problemim değil ama size ne dokundu anlamış değilim. size göre normal olan bana görede normal olacak diye bir kaide mi var.
    %50 indirim olursa belki alınır ama şuan kuru masraftan ibaret (Bence)

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by reiz398 View Post
    Sayın moderatör adam size güzel bir tavsiye sunmuş: Sizde öyle kinayeli cevap veriyorsunuz ne fiyatı daha ne kadar olsun 100 lira bir premium Allahtan korkun daha ne kadar olacak 500 liramı olsun? zaten aşırı pahalı birde kaç para olsun diyorsunuz.. Aldığımız fiyata olacaksa olsun zaten olacağına inanmıyorum kesinlikle olmayacak çünkü burada kulanıcı memnuniyeti değil paranın yükü ağır basıyor.. yani sormanız bile hata yapmayacaksınız çünkü kulanıcıya değer yok burada.
    Allahtan korkun? Verdıgın pre karsılıgnı oyun ıcı kazandıklarınızda fazlasıyla cıkarıyorsunuz.Oyun ıcınde tl kazanc dıye bır sey var hanı farmcı degılsenız zaten yatırdıklarınızı oyun ıcınden cıkarıyorsunuz.Binevi bedavaya oyun oynamıs oluyorsunuz sadce basta cebındne para cıkıyor.Sorun bunun tam olarak neresınde?Hangı oyunda cebınden pra cıktıktan sonra tekrar para gırıyor?Oye bırsey olmasa bu oyunda cok pclıler pazarcılar ve farmcılar tunemezdi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    fiyatı benim problemim değil ama size ne dokundu anlamış değilim. size göre normal olan bana görede normal olacak diye bir kaide mi var.
    %50 indirim olursa belki alınır ama şuan kuru masraftan ibaret (Bence)
    Yorumunuzu okuyunca sorduğum sorudan kastımı anlamadığınızı fark ettim. Fiyatları eleştirebilirsiniz ve daha ucuz premium fiyatları isteyebilirsiniz ki en doğal hakkınız.
    NTTGame bir hayır kurumu değildir, premium paketlerinin süreleri sadece oyuna girildiğinde düşerse ne veya neler olabilir diye düşündünüz mü? O yüzden bu şekilde bir düzenleme (olmaz da olduğunu varsayarsak) sonucunda premium fiyatlarının ne kadar olması gerektiğini sordum.
    Öneride bulunurken NTTGame'in bir şirket olduğu gerçeğini unutmayınız.

Senior Member
    Yorumunuzu okuyunca sorduğum sorudan kastımı anlamadığınızı fark ettim. Fiyatları eleştirebilirsiniz ve daha ucuz premium fiyatları isteyebilirsiniz ki en doğal hakkınız.
    NTTGame bir hayır kurumu değildir, premium paketlerinin süreleri sadece oyuna girildiğinde düşerse ne veya neler olabilir diye düşündünüz mü? O yüzden bu şekilde bir düzenleme (olmaz da olduğunu varsayarsak) sonucunda premium fiyatlarının ne kadar olması gerektiğini sordum.
    Adama sorarlar EUKO zamanında yayıncı NTTGame değilmiydi ? O zamanlarda cashlerde verilen bonusları NTTGame vermiyor muydu ? Pus itemlerinin cash değerlerini NTTGame belirlemiyor muydu ? Bugün ne değişti de pus itemlerinin fiyatlarını MGame belirliyor diyorsunuz ,şirket nasıl bir anda bu kadar ticari amaç gütmeye başladı sayın mod ?

Senior Member
    hayır kurumu olsun diyen yok siz benim soruma cevap verebilirmisiniz.
    720 saatlik premiumun ne kadarını doğru dürüst kullanabiliyorsunuz. hepsini tas tamam kullanamadığım şeye ben neden tam kullanmış gibi fiyat ödeyeyim ki.

Senior Member
    Bu cuma UTC'den yakınanlar vardı. Bu sefer Premiumdan. Yarın CSW'den gelir. Pazarteside savaşta sorun yaşayan birisi gelir. Tam oluruz. Ne zamandır premiuma, iteme, pusa para veriyorsunuz sorun olmadı da bugün mü oldu? Onca zamandır neredeydiniz? Bende şikayetçiyim bazı şeylerden ama değişecek şeyler var değişemeyecek şeyler var. Oyunda her ne premiumu çekersen çek, o premiumun karşılığı alıyorsun. Bu beğenmemezlik niye?

Bronz mu? En basitinden rahat oyuna giriyorsun
    Gold mu? Trina ve ekstra 800 bonus ile %70-%80 parasını çıkarabiliyorsun.
    Platinium mu? Farm pk giriş önceliği her şeye faydası var değerlendirebilirsen.
    DC mi? Bunun parasını da çıkaramıyorsan oynama zaten.
    War mı? Pkda gelen np'nin 3 4 katını alıyorsun.
    Exp mi? Bilmem kaç kat daha hızlı level kasabiliyorsun.
    Switch mi? Söylemeye gerek yok zaten.

Bu premiumların parası oyundan her türlü çıkarılabilir. Öyle 3 5 kişinin şikayet etmesiyle kaç yıldır değişmediyse şimdi de değişmez. Ha ben hala aynı kafadayım diyorsan ya aldığın premiumu değerlendirmeyi bileceksin ya da bronz alıp oturacaksın.

Banned
    Quote Originally Posted by gariban570 View Post
    Adama sorarlar EUKO zamanında yayıncı NTTGame değilmiydi ? O zamanlarda cashlerde verilen bonusları NTTGame vermiyor muydu ? Pus itemlerinin cash değerlerini NTTGame belirlemiyor muydu ? Bugün ne değişti de pus itemlerinin fiyatlarını MGame belirliyor diyorsunuz ,şirket nasıl bir anda bu kadar ticari amaç gütmeye başladı sayın mod ?
    bu arkdasın dedıklerı dogrumu cvp alabılırmıyız mod yada gm arkdaslar merak ettık cıdden.

Senior Member Parentalx's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by gariban570 View Post
    Ciddi anlamda bende merak ettim.Bu arkadaşın dediklerini açıklayabilirmisiniz.Doğruluk payı nedir ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Parentalx View Post
    Ciddi anlamda bende merak ettim.Bu arkadaşın dediklerini açıklayabilirmisiniz.Doğruluk payı nedir ?
    Daha ileri gidiyim EUKO ile USKO birleşmesinin haberi çıkmadan önce USKOdaki bazı clanlara bu birleşimin olacağının haberi verildiği o clanların aynı fiyatlara daha yüksek cashler aldığı daha sonra USKO ile birleşim olunca bu cashleri kullandığı USKO oyuncusuna karşı haksız kazanç sağladı , daha sonra EUKO cashlerini de birleşmeden kısa süre önce USKO ile aynı duruma getirdikleri ( göz boyamak için alan kişiler çoktan almıştı nasılsa ) falanlar filanlar bu konular hakkında daha neler söylerim neler şuan NTTGame de çalışanların çoğu bu konuları bilmezler bile Birazdan biri gelip yalan bilgi veriyorsun der uyarır beni yani ben de olsam bu kadar şeyi yalanlarım herhalde

Junior Member
    Hiçbir Premium paketinde öyle bir özellik bulunmuyor. Premium paketlerinin tamamında 7/24 giriş önceliği özelliği bulunmaktadır.

Peki fiyatı ne kadar olmalı?
    Bu söylediğiniz gerçekten ayıp kardeşim sen koyarsın pus una o özellikte premium hesabını yaparsın fiyatını belirlersin bu ülkede asgari ücret 1600 tl insanlar ev kirasına veriyor zaten en düşük 600 700 tl bide gelsin oyunamı versin 500 tl sini hem oyunda vakit geçircek hemde vakit geçirirken oyuna para ödeyecek ama yüksek meblağda şimdide buna cevap olarak dersinizki knight online free2play bir oyun hahahaa aynen öyledir