Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Senior Member
    manesde bile zarar ediyoruz life ve yaktıgımız potlardan üst serverları düşünemiyorum.Buda benim sonucum sanırım sadece trade kapaması degil drop güncellemeside yapılmış bu itemleri atan kutulara neden para veriyorlardıki mavi kutu kırsam kesin unique atardı.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bir yetkili arkadaş görüp durumu MGAME ye iletirse çok seviniriz Level sınırı 75 te kalsın veya artsın ama utc kutularının tradesini açın lütfen...

Senior Member
    Cidden en azından eski sunucular için açın tradeye çok büyük saçmalık şuanki sistem 3 Yıldır gem kutu kırmayan ben 10 tane utc kutusu kırmak zorunda kaldım droplar komedi.Bu kutuları eskiden kıranlar dropta düşmemi var ? tesadüfmü bizimkiler
    Last edited by SabineLisicki; 01-12-2018 at 11:32 PM.

Bence süper olmuş hatta jr gemleri ve mavi kutuları da eklemeliler işe, eskiden silver gemler 40m den satılıyordu. Bu buycular çıktıktan sonra saolsunlar o fiyata 5 yıldır satan olmamıştır. gb satmaktan fiyat sürekli düşüyor.İşine gelmeyen girmesin. olup olası masraf dediğiniz 150 can potu 200mana 4 life cristali

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    UTC kutuları trade'ye açılmalı. Hadi madem açmıyorsunuz droplarını düzenleyin.83 LVL full item karakterlerin bile zorlandığı utcden çıkan kutudan, priest bone crasher gibi saçma sapan dropların atması tamamen saçmalık. Her bfde minimum 1500 pot harcayan warrioruma bende pot vs. parası yapıyordum. yada kutuları satıp item takviyesi yapıyorduk. SC mizi falan alıyorduk. UTC nin benim için hiç bir anlamı kalmadı ki bu hafta girmeyi denemedim bile:/ Direk kapatsanız daha iyiydi.

ilk defa utc girdim 7 kutu aldım droplar;
    -enion bow
    -dark vayne
    -scorpion bow
    -2x iron bow
    -wrath of erenion
    -impact

Banned
    Infractions
    0/2 (25)

Utc

Kardesım aynen katılıyorum sana ben utc felan gırmıyorum sabıt base oynuyorum areste önceden iyi para kasıyorduk czde olsun basede olsun artık eskisi gibi degıl hilelı adamlar yuzunden bızde yanıyoruz NTTGAME kısa sure ıcınde hileli adamlara son vermesse knightdekı 10 yıllık arkadaşlar toplu bi sekılde oyunu bırakacaz baska oyunda devam edecegız ayrıca baseye gırıp bı bakın arada diez serverında base pk alanında ful pedallı adamlar var sözde illegal olaylara mudahale edıyorsunuz siz bana watsaptan mesaj attın NTTGAME ben size makro pedal bu dunya ss atayım madem oyunu düzeltmek istiyorsunuz verın bana gmlık gıtmedıgım slota gezmedıgım yeter kalmasın exp eventte siz anca gecen gun kı gıbı adamları expye yatıran becerıksız adamları gm yapın bı işide düzgün yapın ben emcde 2 gb param var herkese 1m 1m dagıtıcam yeterkı artık su illegale bı son verın pedalda kalsın playerlık konussun artık

oly de sabah moradonda yardım ettiğim adam akşam utc girdi ben giremedim tabi 10 saatte 75 olunabiliyor görevlerle keşke 83+ yapsalardı da kutu trade açık kalsaydı 75+ olması çok saçma oldu ardream ve base oynayanlar zaten giremiyor multicilere sadece bi kaç saatlik uğraş verdiler olan yine gerçek oyunculara oldu

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Şans meselesi ben ilk kez girdim utc ye ilk kutudan Ararat Ring çıktı sonrasında çar çöp eski sunucular için bir birleşim fena olmaz bence.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Her hafta 80-90 m kazanıp sc mizi potumuzu alırdık.O nada mani oldunuz çok sağolun.