Results 1 to 9 of 9

Thread: Otp hatasi hk.

Otp hatasi hk.

Merhabalar

yıllar sonra oyuna tekrar dan geri döndüm otp hatası aldım cash ile otp yi sıfırlamama rağmen böyle bir hata alıyorum

Failed!
    Hatalı Tek Kullanımlık Şifre
    Hatalı veya kullanılmış AnyOTP Kodu'nu 10 defa girdiğiniz için AnyOTP Program bloke oldu.
    Tekrar kullanabilmek için programı sıfırlamanız gerekmektedir. Eğer 10 defa girme işlemi sizin tarafınızdan yapılmadıysa, hesabınız tehlike altında olabilir. Hesabınız hala OTP tarafından korunmaktadır yine de şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ederiz.

sorunu nasıl çözebilirim
    oyuna giremiyorum

Junior Member
    Şimdi ben tlf fotmat attım tekrar Otp Kurdum eski id ve autocodu giriş yapamıyormuyum Her seferinde yeni codemi almalıyım

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Evet sistemden yeni kod almanız gerekiyor. Eski id ve şifre ile giriş yapamazsınız, eğer öyle bir durum olsaydı karakter çalınma durumları çok daha fazla olurdu.

Junior Member
    Tşkler. Chas denilen zımbırtım bitti. Yeni code alamıycağıma göre Oyunun sonu tek anlamadığım konu Şu oyuna ucretsiz denmesin artık . severler otp ister lafta parasız ama ücretli chas al gel neyse size kolay glsin

Rica ederim, keşke telefonunuza sıfırlama işlemi yapmadan önce bu soruyu sorsaydınız.

Junior Member
    Önemli değil. Bu Oyunun Cok Fazla Çıkar yönlü hataları var. Bu yüzden Oynayan Kitle sayısı Düşüyor. İlk Otp Paralıydı Millet Soyuldu(Ben 2 Kere) Relog Atılmadı charıma. Ondan Önce Hapise atıyolardı insanları . Şimdi Tek Güzel yanı Kxp Yok ama Oyunda Okadar Cok makro Kullanıcısı varki Bunları coğu Warrior ve Prest. Pk cok net anlaşılıyor. Veya Chaosta Kısacası Eski Clan arkadaşlarımdan Hiç biri oynamıyor daha bende zaman geciriyim dedim ama bukadarmış Tekrar Tşk ederim zaman ayırdığın için

Tekrardan rica ederim, ancak böyle küçük bir nedenden dolayı oyunu bırakıyor olmanıza üzüldüm doğrusu.

Junior Member
    Eskilerin dediği gibi Sinek küçüktür ama mide bulandırır. ufak tefek hatalarda aynı benim gibi düşünenlerin Midesini bulandırıyor.