Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
    Member
    Nickname
    EldRitch
    Clan
    Rival Brothers
    Quote Originally Posted by SEKERL1 View Post
    Birader Ben Bugdan ban yedim hileden değil 3 günlük ban yedim
    !!! #ŞEKERLİ #TurkPlayer
    Sende Haklısın Makro Basarak Sekmeme Kullanıyordun Ahahaha Deli jojuk

Senior Member
    uygunsuz durum bildirimlerim birikti ne zaman bakmayı planlıyorsunuz???

Senior Member Ralf_Jones's Avatar
    Nickname
    RalfJones
    Clan
    ThunderS
    Verilen cezalar caydırıcılıktan uzak ve komik. Bunun sizler de farkındasınız ancak oyuncunuz olmadığını da bildiğinizden elinizden bir şey gelmiyor. Ancak bir kez kullandılar gibi söylemler pek çok oyuncuyu tatmin etmiyor. Sonuçta oyunu aktif oynarken bizler ne kadar fazla kullandıklarını görüyoruz. Ayıca hile kullandığını alenen team speak üzerinden kendisi veya klandan arkadaşları itiraf eden ve kullandığına tanıklık ettiğim yaklaşık 10 kadar oyuncunun adı listede yok. Çok merak edilirse buradan isimlerini paylaşırım sonuçta hile kullanan ahlak yönünden eksikleri savunacak değilim. Bu işin bir seferliği yok.
    Ralf D. Jones

ラルフ・ジョーンズ The One Man Army

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ralf_Jones View Post
    Verilen cezalar caydırıcılıktan uzak ve komik. Bunun sizler de farkındasınız ancak oyuncunuz olmadığını da bildiğinizden elinizden bir şey gelmiyor. Ancak bir kez kullandılar gibi söylemler pek çok oyuncuyu tatmin etmiyor. Sonuçta oyunu aktif oynarken bizler ne kadar fazla kullandıklarını görüyoruz. Ayıca hile kullandığını alenen team speak üzerinden kendisi veya klandan arkadaşları itiraf eden ve kullandığına tanıklık ettiğim yaklaşık 10 kadar oyuncunun adı listede yok. Çok merak edilirse buradan isimlerini paylaşırım sonuçta hile kullanan ahlak yönünden eksikleri savunacak değilim. Bu işin bir seferliği yok.
    Katılıyorum kullanmayan oyuncularıda mecbur kılıyorlar mantığına gidiyor oyun herkezde var bende yok bende de olmalı gibi düşünceye sahip oluyorlar birini bugun videosunu aldım udb de de yayınlıcam muhabbet olduğum kişide olsa buna göz yummıcam ama konuştum herkez kullanıyor ne yapalım yani gibi muhabbetler oldu türü bitmek bilmeyen hile sayısı çok herkeze bulaşmış bu hile bende udb den belirttiğim gibi bu işe son verilmesse acarım 1 lvl bende kullanırım o zaman kd lerimiz düşüyor dereceli macları kaybedyoruz yani hileci varsa şanzlıyız gibisinden gibi bir durum oluyoruz...
    kısa lafın özü şuki daha 1 kere olsun indirmedim kullanmadım ama kullananlar ya sınırsız bombalar mermiler m32 ler sekmeme wall hack lagger hilesi hepsi bunları kullanıyor secerek kendilerine en zor kanıtlanacak hileler ise Wall hack adamın ekran görüntüsüyle kayıt alamıyoruz...
    duvara sıfır gelior adam lag hilesini acıp sıkıyor sonra hileyi kapatım hiç birşey yokmuş gibi devam ediyor bunu yapanlarda bu işi proffesionel şekilde yapıyor Wall hack kullanan saten işin erbabı....
    bir an birşeyler yapmalılar buna engel olmak için....

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Büyük sorun, inşallah adalet tecelli eder
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member FastBurak's Avatar
    Nickname
    [Fast]Burak
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Konunun en başında belirttiğim gibi;

Süreli veya süresiz olma konusunda gerekli karar GM ekibi ve Mod Ekibi tarafından verilen karar sonucu alınmıştır. Bu konuda bir tartışma içerisine girmemenizi aksi halde forumdan uzaklaştırma cezası alacağınızı şimdiden söylemek isteriz.
    Ayrıca süreli uzaklaştırma veriliyor gibi bir düşünceyle devam eden oyuncularımız mevcutsa bunu tavsiye etmediğimi aksi halde sonuçlarına katlanacağını tekrar belirtmek isterim.

Konu kilitlenmiştir.

Teşekkürler.