Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Member SEKERL1's Avatar
    Nickname
    ŞEKERLİ
    Class
    Kingdom -> Warrior
    Clan
    TurkPIayer
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CosyMaker View Post
    ŞEKERLİ Merava Biz de Rival Brothers
    Birader Ben Bugdan ban yedim hileden değil 3 günlük ban yedim
    !!! #ŞEKERLİ #TurkPlayer
    Last edited by FastBurak; 01-11-2018 at 08:56 AM.

Member SEKERL1's Avatar
    Nickname
    ŞEKERLİ
    Class
    Kingdom -> Warrior
    Clan
    TurkPIayer
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sayın Gm Benim neden ban yediğimin sebebini benim yorumumun altına yazarmısınız bazı insanlar hile kullandığımı düşünüyor ben 3 gün ban yedim oda bugdan
    sebebini yazarmısınız buraya

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Ouu bayagı kabarık?Neden kabarık?Udb de aylardır biriken ban videolarınız ve ss leriniz kanıt olarak burda.Yani sonunda kara göründü.Oyunda polis olgusu işliyor.Biri polisi arar durumu bildirir polis suç mahalline girer ve olayı çözmeye başlar.Yani yukardaki listede birileri bişeyler yapmış emek vermiş ceza alması için. xingcode bişeyi yakalayamıyor sevgili FastBurak .Bu programın daha gelişmişi yokmu Ayrıca Oyun içinde bir kaç tane (en azından 1 tane yetkili görmek istiyoruz.).

Senior Member cen_5NHZY7yp's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    bu şekilde devam edin biz elimizden geleni yapacagız gerekli şikayetleri bildirmeye devam edecegiz teşekkürler

Valla derin bi oh çektim. Bir çoğu benim eserim Daha bu listeye eklenecek arkadaşlar var elimdeki videolarla
    BORDOB3R3Lİ

Senior Member
    Quote Originally Posted by ozanmeydan View Post
    Valla derin bi oh çektim. Bir çoğu benim eserim Daha bu listeye eklenecek arkadaşlar var elimdeki videolarla
    Devamını beklerim hile kullananlar bug yapanların hepsi cezasını bulsun..
    Başarılı devamlılığını dilerim ++++++++

Senior Member FastBurak's Avatar
    Nickname
    [Fast]Burak
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SEKERL1 View Post
    Birader Ben Bugdan ban yedim hileden değil 3 günlük ban yedim
    !!! #ŞEKERLİ #TurkPlayer
    Listede bulunan tüm oyuncular illegal yazılım sebebiyle uzaklaştırılmıştır. Lütfen bir itirazınız mevcutsa bunu destek ekibine bilet göndererek yapınız.

Quote Originally Posted by ISiyahLider View Post
    Ouu bayagı kabarık?Neden kabarık?Udb de aylardır biriken ban videolarınız ve ss leriniz kanıt olarak burda.Yani sonunda kara göründü.Oyunda polis olgusu işliyor.Biri polisi arar durumu bildirir polis suç mahalline girer ve olayı çözmeye başlar.Yani yukardaki listede birileri bişeyler yapmış emek vermiş ceza alması için. xingcode bişeyi yakalayamıyor sevgili FastBurak .Bu programın daha gelişmişi yokmu Ayrıca Oyun içinde bir kaç tane (en azından 1 tane yetkili görmek istiyoruz.).
    Evet sizlerin yardımları bizim için çok önemli bu yüzden UDB bölümünü açtık ve bu bölümden gelen bildirimler büyük öneme sahip. Fakat şunu tekrar belirteyim, bizler her zaman kendi karakterlerimiz ile oyunda değiliz. Dolayısıyla oyun içerisinde birçok odayı izliyor ve yakalanan oyuncuları GM ekibine videolu bir şekilde bildiriyoruz, aynı şekilde GM ekibi de oyun içerisinde gerekli kontrollerini sağlıyor.

XC ise şuan bu tür programları engellemiyor olabilir ama bu XC'nin log kaydı tutmadığı anlamına gelmeyecektir.

Lütfen ikili tartışmalardan uzak durunuz, aynı şeklide listede bulunan oyuncular bir itirazları mevcutsa bilet göndererek destek ekibinden yardım alabilirler.

Aksi halde konuyu kitlemek zorunda kalacağım.

Teşekkürler.

Quote Originally Posted by xXxORKUNxXx View Post
    Devamını beklerim hile kullananlar bug yapanların hepsi cezasını bulsun..
    Başarılı devamlılığını dilerim ++++++++
    İnşallah hepimizin katkısıyla oyun temizlenir emeklerimiz karşılık bulur. Teşekkürler
    BORDOB3R3Lİ

Best Partner Ever
    bu listeyi görünce iştahım kabardı.artık video full açık olucak nerde hakaret eden hile kullanan hepsini üşenmeyip yollicam.

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Quote Originally Posted by FastBurak View Post
    Listede bulunan tüm oyuncular illegal yazılım sebebiyle uzaklaştırılmıştır. Lütfen bir itirazınız mevcutsa bunu destek ekibine bilet göndererek yapınız.

Evet sizlerin yardımları bizim için çok önemli bu yüzden UDB bölümünü açtık ve bu bölümden gelen bildirimler büyük öneme sahip. Fakat şunu tekrar belirteyim, bizler her zaman kendi karakterlerimiz ile oyunda değiliz. Dolayısıyla oyun içerisinde birçok odayı izliyor ve yakalanan oyuncuları GM ekibine videolu bir şekilde bildiriyoruz, aynı şekilde GM ekibi de oyun içerisinde gerekli kontrollerini sağlıyor.

XC ise şuan bu tür programları engellemiyor olabilir ama bu XC'nin log kaydı tutmadığı anlamına gelmeyecektir.

Lütfen ikili tartışmalardan uzak durunuz, aynı şeklide listede bulunan oyuncular bir itirazları mevcutsa bilet göndererek destek ekibinden yardım alabilirler.

Aksi halde konuyu kitlemek zorunda kalacağım.

Teşekkürler.
    Evet muhtemelen başka hesaplardasınız.Eryudes GM logolu hesaplarımıza girince farklı davranıyor oyuncular demişti.Ama siz o GM logolu hesaplarınızla oyunda olsanız oyunda sınırsız m32 sallayan birini görmezdik sanki Bu görüşü belirtmemin sebebide bu .Oyunun güvenliği.