Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry Telefonumdaki otp yi nasil sifirlarlar ?

server MANES 10.01.2018 16.30-17.30 arasi evde değildim ve eve geldiğimde dc oldugumu gördüm anlamadigim şekilde otp nin 6 haneli kodunu giriyorum yanliş diyor 2 kezden sonra zaten direk şüphelenip ics ye giriş yapip resend otp demek istedim npoint 25 ti iyi biliyorum baktim hiç kredim yok şok oldum direk keş çektim tabi direk resetledim otp yi hesabimi geri aldim çara girdiğimde şok oldum herşeyim gitmiş bir tek elimdeki book stafi sökememişler premium olmadigi için ciddi maddi zarara uğradim nasil oluyor otp başkasinin eline geçebiliyor ve bana herangi bir sifirlama isteği hiç bir şekilde ulaşmiyor bu konun acikliga kavuşmasiini istiyorum
    Last edited by Has_L528qAFz; 01-09-2018 at 11:04 PM.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Telefonunuza virüs sızmış olabilir. Veyahut bilgisayarınıza virüs sızmış olabilir. Uzaktan bağlantı yoluyla da eşyaları aktarmış olabilirler. Bu durumda savcılığa gidip yasal haklarınızı kullanmanızı öneririm.
    Last edited by LiteraryLuckys; 01-10-2018 at 07:32 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Telefonunuza virüs sızmış olabilir. Veyahut bilgisayarınıza virüs sızmış olabilir. Uzaktan bağlantı yoluyla da eşyaları aktarmış olabilirler. Bu durumda savcılığa gidip yasal haklarınızı kullanmanızı öneririm.
    apple firmasının yaptığı telefona virüs sızma olasılığı yoktur cünkü acıklaması bile yapılmıştır bunun apple in güvenlik duvarını aşıcak bir virus yok adam otp yi 0 layıp kendisine kuruyor bana bir bilgi gelmiyor böyle adaletsizlik olmaz.

Junior Member
    uzak bağlantıyla soyulmadıgıma eminim çünkü ilk ekrana gelen çara giriyor pustan aldıgı itemler duruyor npoint imi 0 lamıs otp yi resleyemedim o an sonra yan çara girip soyuyor herşeyimi nasıl ele geçiriyor otp yi kırıyor adam ya bu olacak iş değil